Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zamknięty Temat jest zamknięty
50 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~zwolennik~

~zwolennik~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2010 - 21:38

Do tych wszystkich ludzi którzy mają jakieś pytania do Ruszkowskiego, chcą go o coś zapytać lub chcą wyjaśnień, na mieście pojawiły się plakaty o spotkaniach - 29.11, 1.12, 2.12. A do zwolenników - idźmy na te spotania, pokażmy ludzią że popieramy właściwego człowieka i pokażmy Ruszkowskiemu że go popieramy

#22 ~eryk~

~eryk~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2010 - 22:52

Ja i cała moja rodzina glosowac bedziemy na Matusewicza. Dobry czlowiek i na pewno bedzie dobrym gospodarzem gminy.

Ja i cała moja Rodzina głosować będziemy na RUSZKOWSKIEGO. Dobry człowiek i JEST dobrym gospodarzem gminy.

#23 ~trzebiatowianka~

~trzebiatowianka~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2010 - 23:50

Ja również popieram Ruszkowskiego. Panie Sławomirze ja i cała moja rodzina jesteśmy z Panem!

#24 ~ONE~

~ONE~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2010 - 09:47

ZAORAĆ WĄTPIĄCYCH RUSZKOWSKI NA BURMISTRZA!!!!!!

#25 ~arek~

~arek~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2010 - 17:15

Nowa zmiana w decyzjach dr. Matusewicza Zastępca jego ma zostać Bogdan Barański - gratuluje pomysłu kolejny nieudacznik, ile już pełnił różnych funkcji publicznych między innymi Dyrektora szkoła w Mrzeżynie i nie podołał zrezygnował sam, poz tym etatowy człowiek wszystkich konkursów, ponoć z nieudacznikami łatwo się współpracuje.

Ponadto zastanawia mnie jeden z faktów o których napisał p. Matusewicz cytuję "niedługo posądza mnie o to że jestem narkomanem, gejem, mam 5 kochanek" koniec cytatu ja na miejscu p. Matusewicza poddał bym się badaniom na zawartość narkotyków w organiżmie i przedstawił dowód w formie wyników badań, ale czy będzie go na to stać?????? a może chętnie ten wynik bym zobaczył.......

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2010 - 17:33

"Zastępca jego ma zostać Bogdan Barański" - pogratulować głupoty! A coż to pan matusewicz zaczyna otaczać się ludźmi, którym nie powiodło się w wyborach? Sitarski, Barański....nie udało się panom w wyborach to chwytają się każdej okazji żeby dostać urzędnicze stanowisko. Ludzie zostawcie to tym co się na tym znają.

Hmmmm czyżby doktorek się czegoś bał, że już z góry zakłada o co zostanie oskarżony? Czyżby miał coś na sumieniu i tłumaczył się przedwcześnie?

#27 ~obserwator~

~obserwator~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2010 - 22:31

Skoro Wam tak Ruszkowski pasuje to zapytajcie go, Wy jego zwolennicy o to, ile kamienic wkoło ratusza jest zastawionych hipotecznie pod kredyty gminy??? Tak samo jest z pałacem.... hipotekę ma sporą.....
Tak to Jaśnie Ruszkowski załatwia pieniądze....
A najśmieszniejsze jest to, że platforma z jego paszczą stała dziś niedaleko kościoła od wczesnych godzin. Nawet księża na religii "tłumaczą" dzieciom na kogo rodzice mają głosować.!!!!!
Przecież taki wspaniały kandydat nie potrzebuje reklamy... hahah

Właśnie dziś jego ludzie zakłucali spotkania Matusewicza z ludźmi. Widziano wsród nich Domańskiego, Mularczyka, dyrektorkę z banku płotowskiego - Sitwa z PO i Idziemy Razem. A zastraszanie ludzi za wieszanie plakatów Matusewicza????
A propo...doszły mnie słuchy, że na wspomniane wcześniej spotkania z Ruszkowskim trzeba mieć wejściówkę gdyż będą to SPOTKANIA ZAMKNIĘTE (sic!)... Nie omieszkam sprawdzić osobiście.
Tak to właśnie święty Ruszkowski działa...a Wy dajecie się mamić tyle lat....

#28 ~nieobserwator~

~nieobserwator~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2010 - 23:44

zakłócali? Czy może zadawali niewygodne dla kandydata M pytania? Gdyby pan M był merytorycznie przygotowany do kampanii to nikt by nie zakłócił spotkania. Oj biedy chyba nie wiedział, że takie spotkania polegają na tym, że każdy ma prawo zadawać pytania a nie na prowadzeniu wykładów. O czym człowieku piszesz? Jaki zastaw kamienic, pałacu? szkoda, że nie zastaw Bieczyna. Może zasięgnij gdzieś rzetelnych informacji, a nie wypisujesz takie kocopoły.

#29 ~obserwator~

~obserwator~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2010 - 12:18

zakłócali?

Właśnie tak to wyglądało. Zakłócanie. Wrzaski, celowe zagłuszanie wypowiedzi Matusewicza, chamskie zachowanie, namawianie ludzi by na "obcego" nie głosować. Nie byłeś np. w Chomętowie to co się odzywasz???

O czym człowieku piszesz? Jaki zastaw kamienic, pałacu? Może zasięgnij gdzieś rzetelnych informacji, a nie wypisujesz takie kocopoły.

To właśnie są rzetelne informacje, które nie podaje się do publicznej wiadomości ot tak. Wiadomo dlaczego. Sławy to nie przynosi. Natomiast inwestycje na pokaz - owszem, nagłaśniane są jak tylko się da. Udaj się do ratusza, może ci powiedzą.

Ostatnio żona Ruszkowskiego na spotkaniu Matusewicza w pałacu wykrzykiwała chowając się na korytarzu "Pan kłamie, Pan w kółko kłamie", później, gdy ludzie ją spytali co mąż zrobił dla gminy - próbując bronić męża wypaliła: "przez ostatnie 10 lat przygotowywaliśmy się do inwestycji" (hahahahaha).
Żyj sobie Nieobserwatorze w nieświadomości lub rusz tyłek i zobacz co można poczytać dzięki "dostępowi do inf. publicznej".

#30 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2010 - 12:35

Właśnie tak to wyglądało. Zakłócanie. Wrzaski, celowe zagłuszanie wypowiedzi Matusewicza, chamskie zachowanie, namawianie ludzi by na "obcego" nie głosować. Nie byłeś np. w Chomętowie to co się odzywasz???

To właśnie są rzetelne informacje, które nie podaje się do publicznej wiadomości ot tak. Wiadomo dlaczego. Sławy to nie przynosi. Natomiast inwestycje na pokaz - owszem, nagłaśniane są jak tylko się da. Udaj się do ratusza, może ci powiedzą.

Ostatnio żona Ruszkowskiego na spotkaniu Matusewicza w pałacu wykrzykiwała chowając się na korytarzu "Pan kłamie, Pan w kółko kłamie", później, gdy ludzie ją spytali co mąż zrobił dla gminy - próbując bronić męża wypaliła: "przez ostatnie 10 lat przygotowywaliśmy się do inwestycji" (hahahahaha).
Żyj sobie Nieobserwatorze w nieświadomości lub rusz tyłek i zobacz co można poczytać dzięki "dostępowi do inf. publicznej".

Byłam wczoraj na spotkaniu w Chomętowie, chamskie zachowanie? tylko po której stronie. Brak szacunku dla starszych osób, mówienie o osobach jak by ich nie było w obraźliwy sposób i nareszcie traktowanie mieszkańców i mówienie do nich jak do zupełnych idiotów - takie było moje odczucie.Pogratulować!

#31 ~kicia~

~kicia~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2010 - 12:57

A to ciekawe DEMOKRACJA w wykonaniu Vip-ów Trzebiatowskich. Pierwszy raz widziałam tego Matusewicza i nie mogę powiedzieć o nim nic złego. Kulturę osobista ma na wysokim poziomie, czego nie można powiedzieć o przybyłych do naszych skromnych progów dygnitarzy trzebiatowskich. Skoro chcecie nas odwiedzić to zapraszamy ale dajcie nam wysłuchać każdego. Z tego co mi wiadomo to Wy już wybrani bądź nie zostaliście ale wtedy nikogo tu z Was nie było. Nie zastraszycie wszystkich ludzi, wielu z nas ma własny umysł- od nikogo niezależny. Szanuję tego człowieka bo o Was jest co opowiadać a on tego nie czyni. Wasz strach przed zmianą jest doprawdy żenujący.

#32 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2010 - 14:40

A to ciekawe DEMOKRACJA w wykonaniu Vip-ów Trzebiatowskich. Pierwszy raz widziałam tego Matusewicza i nie mogę powiedzieć o nim nic złego. Kulturę osobista ma na wysokim poziomie, czego nie można powiedzieć o przybyłych do naszych skromnych progów dygnitarzy trzebiatowskich. Skoro chcecie nas odwiedzić to zapraszamy ale dajcie nam wysłuchać każdego. Z tego co mi wiadomo to Wy już wybrani bądź nie zostaliście ale wtedy nikogo tu z Was nie było. Nie zastraszycie wszystkich ludzi, wielu z nas ma własny umysł- od nikogo niezależny. Szanuję tego człowieka bo o Was jest co opowiadać a on tego nie czyni. Wasz strach przed zmianą jest doprawdy żenujący.

Już to słowo ,,Was" gdzieś wczoraj słyszałam,ale ja nie jestem jedną z,, VIp-ów" a już napewno nie jestem jedną z ,,dygnitarzy". Mam dziwne uczucie,że nie jesteś kicia mieszkanką Chomętowa bo zwoleników Pana Matusewiczato ja wczoraj nie widziałam.

#33 ~kicia~

~kicia~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2010 - 14:56

Każdy widzi co chce moja droga (gość). PAMIĘTAJ ŚWIAT SIĘ ZMIENIA a fortuna kołem toczy.

#34 ~nieobserwatorka~

~nieobserwatorka~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2010 - 20:19

Oj widzę, że nasz obserwator to jakiś zagorzały fanatyk pana M.... Kto ci taki głupot do łba nawkładał? Dla twojej wiadomości nie sympatyzuje anie z panem R, ani z panem M, bo od jakiegoś czasu już nie mieszkam w tej gminie. Interesuje się jej losami, bo są tu moje korzenie. O finansach gminy Trzebiatów wiem dosyć dużo....Zdarzyło mi się napisać pracę naukową dotycząca analizy finansowej gminy Trzebiatów. Uderzyła mnie dosyć bardzo twoja głupota i naiwność. Czy masz jakiekolwiek pojęcie o zastawach? O własności? Sięgnij może najpierw do teorii. Z całą pewnością mogę stwierdzić, że nasza gmina jest zadłużona. Masz tu rację drogi obserwatorze. Ale czy zdajesz sobie sprawę o jakim zadłużeniu mówimy? Duża część środków finansowych naszej gminy przeznaczana jest na inwestycje. Dla pozyskania środków z UE na inwestycje potrzebny jest wkład własny, dopiero wtedy gmina otrzymać obce środki na ten cel. Jak najbardziej gmina nie musi się zadłużać, ale wtedy niech się w niej nic nie dzieje. Nie stawiajmy na inwestycje tylko zostawmy wszystko tak jak jest - chociaż gmina nie będzie zadłużona. Drogi obserwatorze przeanalizuj strukturę zadłużenia, wielkość inwestycji, strukturę dochodów. Mam nadzieje, że wiesz ile wygląda procedura inwestycyjna i potrafisz dokonać racjonalnej oceny. Gdyby to była kwestia, roku, nawet dwóch lat to byłby to idealny świat! A i nie zapominaj, że nie piszemy tylko o mieście Trzebiatów a całej gminie na terenie której się inwestuje.

#35 ~czas na zmiany~

~czas na zmiany~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2010 - 01:22

Ludzie o czym wy w ogóle mówicie. Ruszkowski rozmawia tylko z ludźmi którzy mogą wnieść korzyści dla niego.a do zwykłych obywateli odwraca się plecami paląc papierosa.to jest wyraz bezczelności i braku szacunku dla ludzi z problemami, a nazywając rzeczy po imieniu CHAMSTWO .A dlaczego woła samego posła Oświęcimskiego żeby mu pomógł? jak jest takim extra burmistrzem to nie powinien się bać i sam sobie dawać radę. po co wysyła starostę z pewnymi sugestiami(delikatnie mówiąc) do ludzi? a co on zrobił wielkiego? halę w Mrzeżynie której mury już pękają a teraz przed wyborami zaczęły się prace elewacyjne w kamienicy miejskiej przy ul. woj.polskiego. nawet zwykły człowiek wie że zaprawa,tynk nie lubi mrozów i daję 3 miesiące po zakończeniu prac i wtedy zacznie się "piękna", "nowa" elewacja sypać ludziom na głowy.?? Co zrobił na wsiach?? co?? Zapolice,Rogozina nie mogą się doprosić chodnika a jest to szczególnie niebezpieczne miejsce sezonowo gdzie ruch turystów jest ogromny.Jak matka ma wysłać dziecko do sklepu?.nawet zwykły spacer po wiosce jest okupiony ryzykiem co najmniej utraty zdrowia.Mam jeszcze wiele argumentów. Mamy szansę na zmianę,gorzej być nie może. wiem że moja wypowiedź zostanie usunięta ale niektórym może to przemówi do rozsądku.pozdrawiam

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2010 - 21:07

A czemu każdy potrafi tylko napisać czego to burmistrz nie zrobił u nas? W zasadzie ja też mogę - nie wybudował nam basenu, teatru, autostrady, ogrodu botanicznego, wielkiej galerii handlowej i wielu jeszcze rzeczy. A czemu nikt nie napisze co zrobił dla naszej gminy - przebudowa drogi w Siemidarznie
modernizacja nawierzchni ulic w mieście (Wolności, Okrzei, Żabia),
przebudowa ulic w Mrzeżynie,
modernizacja drogi Gołańcz –Gosław
zakupy inwestycyjne ZDGiGK
modernizacja portu rybackiego w Mrzeżynie oraz budowa skrzynek elektrycznych
budowa i przebudowa zejść na plażę
przystanie kajakowe
wykonanie archiwum w Urzędzie Miejskim
modernizacja bazy OSP – rozbudowa remiz (Gołańcz Pom., Mrzeżyno)
zakup radaru dla Straży Miejskiej
kompleksowe uporządkowanie gospodarki ściekowej na terenie miasta Trzebiatowa
budowa sieci kanalizacyjnej i wodociągowej w Rogowie
modernizacja świetlic wiejskich
rewitalizacja pałacu wraz z rozbudową i zagospodarowaniem terenu
budowa hali sportowej w Mrzeżynie
to część tego co zostało zrobione dla naszej gminy w czasie kadencji Ruszkowskiego.
Ruszkowski ma wizja naszej gminy, wie co chce zrobić, więc pozwólmy mu to realizować.Ale zdaniem co niektórych lepiej postawić na niejakiego pana M, człowieka bez pomysłu na naszą gminę, który tylko potrafi krytykować, wytykać co nie zostało zrobione nie przyjmując do wiadomości, że wiele dobrego się działo przez czas urzedowania Ruszkowskiego. Czy jego wizja kadencji burmistrza miałaby polegać na ciągłej krytyce poprzednika? Z tego co narazie pokazuje to właśnie tak miałoby być.

#37 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2010 - 11:49

Wygra Matusewicz. Nie jest idealnym kandydatem, ale innego nie widać... :D

#38 ~obserwator~

~obserwator~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2010 - 18:15

A jeszcze taka ciekawostka dla tych, co Ruszkowskiego popierają:
Na swoich banerkach ma slogan: Burmistrz Z Trzebiatowa. Chyba chce ludziom udowodnić, że on to taki rodowity mieszkaniec tych terenów.
Rozsieję trochę pikantnych rzeczy z życia p. Ruszkowskiego hihi (a co, trybuny i donosy i plotki mogą to ja tez raz spróbuję;)

Więc jak się pogrzebie w internecie to cuda można znależć. Ot, co kryją poniższe linki:

IPN o Sławomirze - tu kliknąć;)

część dalsza - tu kliknąć

Ciekawe nie?

Do czego zmierzam? Ano do tego, że to wielkie "Z Trzebiatowa" na banerze powinno brzmieć: Z Radomia, a od niedawna Trzebiatowa.

Nieładnie przezywać Matusewicza obcym ,przybłędą, murzynem czy cytując trybuna Talibem. Takiś sam Panie Ruszkowski miejscowy jak z koziej d..py trąbka.

#39 ~wyborca~

~wyborca~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2010 - 20:59

drogi obserwatorze wszystkim mówiącym o tym, że Burmistrz Ruszkowski jest stąd chodzi o to, że jest dobrze zorientowany w sprawach lokalnych, w problemach tutejszych mieszkańców. Nie jest rodowitym mieszkańcem Trzebiatowa, ale już długo tutaj mieszka. Zostając burmistrzem też nie przyszedł z zewnątrz, ponieważ wcześniej działa na rzecz naszej gminy i pracował jako sekretarz co pozwoliło mu się dobrze zapoznać z problemami tutejszej społeczności.
W przypadku pana M mamy na myśli to, że jest to osoba z zewnątrz nie mając zorientowania w sprawach lokalnych (to, że mieszkamy w Trzebiatowie, znamy historię miasta, że przepływa rzeka Rega i należy chronić bociany - wiemy). Gdyby Pan M działał już troszkę na terenie naszej gminy to jak najbardziej nikt nie zarzucałby mu tego, że jest z zewnątrz. Co ktoś mieszkający tylko w weekendy w Bieczynie może wiedzieć o naszych problemach, potrzebach...

#40 ~zorientowany~

~zorientowany~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2010 - 21:02

gdybyś tak dobrze obserwował to co się dzieje u nas to być dobrze wiedział, że sprawa odnośnie IPN-u pana burmistrza jest nam znana od dawna i wszystko w tej kwestii zostało wyjaśnione.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych