Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zamknięty Temat jest zamknięty
50 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2010 - 23:25

Każdy widzi co chce moja droga (gość). PAMIĘTAJ ŚWIAT SIĘ ZMIENIA a fortuna kołem toczy.

Masz racje było trzech panów zwolenników pana M. licząc wtym jego sztab wyborczy, Świat się zmienia ok - byle nie na gorszy. Ale o co chodzi Ci z tą fortuną nie mam pojęcia.
pozdrawiam serdecznie

#42 ~trzebiatowianin~

~trzebiatowianin~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2010 - 14:54

Jasne, że widziałem program. Mowa o rozwoju bo trzeba skończyć z robieniem prywaty przez stołek. Doktor to bardzo poważny i inteligentny człowiek wyczulony na potrzeby ludzi. Obecny burmistrz to zapatrzony w siebie i swoje interesy pr... Nawet większość ludzi nie wie, że to drugi Dyzma z RADOMIA!!!! a pisze jaki on miejscowy rodak!!!!!!!
Wybrano go po fatalnej pani Dorocie co jej budżet skończył się w połowie kadencji a teraz on nas w długi wpędził a miasto się uwstecznia.

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2010 - 14:57

Doktor Z.Matusewicz to szansa dla Trzebiatowa i mieszkańców na rozwój. Bo gryfice Nas już przegoniły!!!

#44 Gregor ZS ZGL

Gregor ZS ZGL

Swojak

• Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 800 postów

Napisano 02 grudzień 2010 - 19:40

Dla prywatnych opinii i wymiany złośliwości są wiadomości prywatne lub gadu gadu. Wszelkie wymiany personalnych uwag będą kasowane.

Proszę się stosować do tej zasady forum bo temat zostanie zamknięty.

#45 ~Mariusz~

~Mariusz~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2010 - 19:45

Nawiązujac do wypowiedzi pana Matusewicza odnośnie frekwencji na spotkaniu w m. Chomętowo w dniu 28.11.2010 o godz 15.00 nieprawdą jest i z tym nie mogę sie zgodzić że na spotkaniu było 4-5 osób. Było ponad 20 mieszkańców Chomętowa co wynika że Pan dr. nie miał żadnego rozeznania kto jest mieszkańcem a kto nie! Pan Matusewicz swoim zachowaniem nie reprezentuje napewno osoby na stanowisko "Burmistrza" Trzebiatowa!!!
A
Nie dajcie sie zwieść tym bredniom!!!!

Głosujcie na Sławomira Ruszkowskiego a będziecie mieli czyste sumienie!!!

#46 ~trzebiatowianin~

~trzebiatowianin~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2010 - 21:51

Martw się o swoje sumienie!!!!!!!!!!!!

#47 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2010 - 22:00

A co niby zrobił doktorek ze ma niby przejac fotel burmistrza???

- NIC!!!

#48 ~goscS~

~goscS~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2010 - 00:14

Wypowiem sie takze na te temat.Taka jest prawda ze obecny burmistrz na swoim stanowisku jest juz 10 lat!to bardzo dlugi okres.Mozna sie sprzeczac co zrobil dla Naszego Trzebiatowa a co nie.Wiadomo ze przez tak dlugi czas cos zrobil..Chodniki,ulice.... to za srodki unijne kazda gimna dostaje na to pieniadze.Ale po co np byl przenoszony rynek?? skoro teraz mamy super atrakcje na przeciwko kosciola a za przenosiny rynku mniej parkingow.A od jakiegos roku jak nie wiecej nic sie tam nie dzieje.Obwodnica to nie jego wcale zasluga a sobie to przypisuje.Glosowalismy na niego 10 lat temu..a byl nikomu nieznanym,a jednak Trzebiatowianie obdarowali go kredytem zaufania i zostal burmistrzem.Czemu tego nie zrobic i teraz?Bylam na spotkaniu p.M i jestem zadowolona i zmieniam glos na p.Matusewicza.Najbardziej smiesza mnie ludzie od p.Ruszkowskiego.Przychodza na kazde spotkanie i bojkotuja.Pewnie jest to wynikiem walki o swoje stolki,ktore przez 10 lat zostaly juz mocno zagrzane.Jest mi wstyd i jestem oburzona tym co Ci ludzie soba reprezentowali przez ostanie 2 tygodnie.Jestem rozczarowana tym co widzialam dzis i wczesniej na zebraniach z p.Matusewiczem.Dlatego zmieniam glos.Tak wlasnie najlepiej to jest osadzac ludzi jesli sie ich nie zna.Sluchac plotek, bzdurnych informacji z 'Trybuny Ludu' ktora wiadomo kto sponsoruje!!Ludzie zamiast pojsc na zebranie jednego i zebranie drugiego to wy wyciagacie wnioski z tego co ludzie mowia.Bylam na dwoch zebraniach.Na piewrwszym bylam u obecnego burmistrza i mowil dobrze..ale nic mnie nie zachwycilo wjego wypowiedziach.Z ciekawosci poszlam do drugiego i jestem w zadowolona.Jest to konkretny czlowiek.I mimo wszystkich bzdur odpowidal na kazde pytanie nawet panow z grupy pana Ruszkowskiego.Naprawde dzisiejsze spotkanie z P.Matusewiczem dalo wiele do myslenia.W naszym miescie naparwde potrzeba zmian ,bo jestesmy daleko za murzynami popatrzcie na takie Gryfice!Nasz Dom Kultury to tragedia,a o restauracji o ile tak mozna nazwac przed ratuszem to juz nie wspomne.A nasza Trzebiatowska mlodziez?? Nic tu dla nas nie ma..Ani zadnych zabaw,kregli czy nie wiem co zeby ruszyc sie z domu.Tragedia .Obecny burmistrz nawet o tym nie pomyslal w swoich planach.
Teraz to juz pewnie nie bedzie spotkan (cisza wyborcza) ale polecam wam poczytajcie o nich.
p.s.aaa i jeszcze jedno...czytalam ze nie bedziecie glosowac na osobe ktora nie wiadmo skad przyszla a burmistrz jest 'nasz'.A wiecie skkad jest Pan Slawek?gdzie mieszkal 10 lat temu? Mieszkal w Radomiu!! taki on z Trzebiatowa byl:D
'Radomskie Przedsiębiorstwo Produkcji Leśnej w Radomiu - organizator skupu 1986-1988;
Stadnina Koni w Nowielicach - główny ekonomista 1989-1992'
'Burmistrz z Trzebiatowa' ehe.
Sami sie zastanowcie na kogo oddac glos, przynajmiej zaglosujcie:)
rozpisalam sie ..no coz trudno ale taka moja opinia:)

#49 ~ona~

~ona~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2010 - 23:22

Ciekawe kto cie zastraszał i po co? Przecież z daleka czuć, że to kolejna plotka. Po co miałby ktoś zastraszać wyborce żeby oddał na niego głos skoro tego nawet nie da się sprawdzić? Karty przecież są anonimowe, głosowanie jest tajne to jakim cudem ktoś miałby sprawdzić kto na kogo głosował i wyciągać z tego konsekwencje?

#50 ~niunius~

~niunius~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2010 - 10:21

No i wygrała demokracja!!!! zobaczymy jaki bedzie tego skutek :P czy nasi radni beda dalej utrudniać i kopać teraz dołki czy zaczną wkońcu pracować dla społeczeństwa ????? Radni rządzący byli jak marionetki wszystkie łapki do góry jak Ruszkowski cos wymyslił. Oby to się zmieniło?!?! Swoją drogą zobaczymy ilu z radnych jest takimi marionetkami. Ruszkowski, Pawlak (przewodniczący) = szajka rozbita.

#51 ~agness~

~agness~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2010 - 13:52

Ja już dzisiaj śwętuję. Gratulacjie Panie Matuszkiewicz.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych