Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zamknięty Temat jest zamknięty
20 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~BOLO~

~BOLO~
  • Goście

Napisano 23 październik 2010 - 12:22

Jedno jest pewne trzeba olać te wybory !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

I tak stadionu nowego nie będzie , a inwestycje obiecane to wielka lipa!!!!!!!!!!!!!!
Nie idz na wybory szkoda twojego czasu.

#2 ~Funio~

~Funio~
  • Goście

Napisano 23 październik 2010 - 12:28

A czy któryś z kandydatów odważy się zrobić konferencję pod którąś z knajp Golemy i opowiedzieć o swych zamierzeniach w walce z korupcją? Podpowiadam: pod niedoszłą Różanką, Golema nie zapłacił kar za jej niewybudowanie, pod Wałami, dzierżawy miał za friko, pod Polmozbytem na Orła, rozgrzebana inwestycja, która szpeci plac, pod Ossolineum, które zniszczył jako Mecenas Kultury i mentor ESK Europejskiej Stolicy Korupcji. Nikt z obecnych na zdjęciu nie deklaruje rzeczywistej walki z nepotyzmem i korupcją.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 październik 2010 - 12:34

W tych wyborach pachołkom watykańskim powiemy: WON! Do Watykanu, waszej prawdziwej ojczyzny.

#4 ~anita~

~anita~
  • Goście

Napisano 23 październik 2010 - 12:52

Będę głosować na Sochańskiego bop za jego prezydentury w Szczecinie było najlepiej!

#5 ~matołek~

~matołek~
  • Goście

Napisano 23 październik 2010 - 12:59

Czy "od Kuchni" należy kojarzyć z Golemą? Kandydaci prezentują poziom, który nie gwarantuje nawet dobrze obsłużonego zmywaka w jego knajpach, więc to "od kuchni" brzmi swojsko: beznadziejne miasto, beznadziejni kandydaci. Szkoda nas wszystkich, ale takie mamy elity jakie miasto.

#6 ~Kaczor~

~Kaczor~
  • Goście

Napisano 23 październik 2010 - 15:01

Jacyna-Witt to jest klasa.
Widać że kobieta, przygotowana i ogarnięta!!!!!!!!!!

#7 ~miki~

~miki~
  • Goście

Napisano 23 październik 2010 - 15:15

Zadnych Jacyn Witów, Żadnych Krzystków Krysyskow i wogole nie medialnych Litwińskich !!! WON Z NIMI !!! Głosuję na Sochańskiego za jego prezydentury Szczecin był wspaniałym miastem , kolebka zachodu...a teraz? DNO !!!! Krzystkowi dziekujemy ...

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 październik 2010 - 15:20

p.Małgorzata J-W.jest najciekawszą postacią w wyborze na prezydenta .Reszta jest jałowa albo wczorajsza , jest tez dwóch przekrętasów a takich juz nam więcej nie potrzeba .Niech kombinują gdzie indziej a najlepiej w swoich rodzinnych mieścinach.Potrzeba Szczecinowi natychmiast czegoś całkowicie innego , szkoda czasu dla powtórki z rozrywki.Jacyna-Witt jest wybornym ekonomistą , świetnym politykiem i zapewne zacznie od oczyszczenia urzędu.Taka "gospodyni" jest nam bardzo potrzebna

#9 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 23 październik 2010 - 15:28

Nie jestem ze Szczecina, ale mój głos otrzymała by pani Małgorzata Jacyna - Witt. Szczecin potrzebuje zmian, bo jest 30 lat za Poznaniem a 50 za Wrocławiem. Zachodnia ściana wschodnia, wieś z tramwajami jak ktos okreslił. Pani Małgorzata jest osoba konkretna, rzeczową, doświadczoną no i jest kobietą, a z uwagi na to, że co jeden pan był gorszym prezydentem miasta, może czas dac szanse KOBIECIE ? Dobrym kandydatem jest tez pan Zaremba, najgorszym pan Litwiński. Jako poseł tez jest mierny.

#10 ~Koneffka~

~Koneffka~
  • Goście

Napisano 23 październik 2010 - 16:21

Słuchajcie, czy ktoś tego chce czy nie, to szykuje się przełom. Miałem dostęp do niepublikowanych sondażów preferencji wyborczych, i wszystkie znaki na niebie mówią że będziemy mieli w kocu pierwszą kobietę- prezydenta.
Małgorzata Jacyna-Witt. Kandydat wyrazisty, z prezencją, z wiedzą i doświadczeniem. Mnie chyba przekonała.

#11 ~arek~

~arek~
  • Goście

Napisano 23 październik 2010 - 18:05

Jesteśmy największymi dziadami unii...

#12 ~Bartek~

~Bartek~
  • Goście

Napisano 23 październik 2010 - 19:05

jacynka, moze chociaz ona

#13 ~Jędrek~

~Jędrek~
  • Goście

Napisano 23 październik 2010 - 22:05

Ta Jacyna to nawet jest spoko.Bo sie pytałem znajomych bardziej zorientowanych w sytuacji, i każdy o niej sie wypowiadał dobrze... Da rade kobietka

#14 ~zenek~

~zenek~
  • Goście

Napisano 24 październik 2010 - 09:04

nigdy na tak agresywną i krzykliwą!!!!!!!!!!!!nie zagłosuję

#15 ~obywatel~

~obywatel~
  • Goście

Napisano 24 październik 2010 - 10:18

Prezydentem,który zmieni Szczecin jest Zaremba :rolleyes: ,inni to gawędziarze

#16 ~Greg Gumieńce~

~Greg Gumieńce~
  • Goście

Napisano 24 październik 2010 - 11:30

Sochański Bartłomiej: Szczecina nie stać na eksperymenty i partyjniactwo. Człowiek który działał i jest po za partiami to Sochański. Pomysł z kontenerem SUPER!

#17 ~wyborca~

~wyborca~
  • Goście

Napisano 24 październik 2010 - 12:20

Sochański?czy to TEN obrońca tych co stocznie rozpieprzyli,Tałasiewicza i innych?On ma byc prezedentem Szczecina.KPINY ! ! !

#18 ~loko~

~loko~
  • Goście

Napisano 28 październik 2010 - 08:04

krzystek jest ok

#19 ~mariusz~

~mariusz~
  • Goście

Napisano 30 październik 2010 - 08:38

Wydaje mi się że kandydat na prezydenta miasta Zaremba wogóle nie nadaje się, wypowiada się o swoich planach co to on nie zrobi w czsie swojej kadencji idiotycznie bez sensu.

#20 ~mariusz~

~mariusz~
  • Goście

Napisano 30 październik 2010 - 08:40

Prezydentem,który zmieni Szczecin jest Zaremba :rolleyes: ,inni to gawędziarze

kto takie głupoty pisze chyba PiSowiec

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych