Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kandydaci na prezydenta Szczecina :: zobacz komentowany artykuł

• Zamknięty Temat jest zamknięty
16 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~qwer~

~qwer~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2010 - 16:25

Co to za wybory?
Miałbym płacić za wysłanie SMS-a?
To jest naciąganie w butelkę.
Poza tym zagłosuję na P. Krzystka

#2 ~arczi~

~arczi~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2010 - 23:05

nawet tak chcą zarabiać hieny jedne. jak sondaż to powinien być internetowy- czyli darmowy, nie zaś komórkowy- czyli nabijanie kabzy pasibrzuchom z gazety. I ja również zagłosuję na Krzystka, to dobry prezydent, choć nie pozbawiony wad, ale kto ich nie ma? Litwiński? A kim on jest? Sprawdzcie sobie interpelacje poselskie? Ile razy on coś chciał ugrać dla Szczecinia i regionu? Ja sprawdziłem, i lekko się zdziwiłem. Rozczarowałem, lepsze słowo. A może Sochański, co to bez mrugnięcia okiem chciał wydębić z kasy miasta 40 mln zł dla Mat Trade i leszka gondora? A teraz bezwstydnie chce budzić szczecin? Krzystek jest mooim faworytem.

#3 ~Remi~

~Remi~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2010 - 18:44

Bla. bla, bla... Maruderzy, jak ktoś nie chce niech nie wysyła smsa. Ja nie wysłałem i jest mi z tym dobrze. Głosować będę na p. Sochańskiego. Krzystek niestety stworzył w Szczecinie sieć "kolesiostwa". Ma pan Piotr szczęście, że radni za niego myśleli i gro rzeczy zrobili dla miasta. Bez nich jest niestety niewiele wart :-|.

#4 ~astronauta~

~astronauta~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2010 - 11:43

Ja też głosuję na krzystka. mam dość tych bredni co niby zrobią kandydaci. szkoda że mając tyle okazji jak dotąt tylko gadali (taki litwiński - poseł w komisji infrastruktury, pożal sięboże). po krzystku przynajmniej wiem co się spodziewać, a poza tym widac że się cos ruszyło w moim mieście.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2010 - 16:39

Ja też głosuję na krzystka. mam dość tych bredni co niby zrobią kandydaci. szkoda że mając tyle okazji jak dotąt tylko gadali (taki litwiński - poseł w komisji infrastruktury, pożal sięboże). po krzystku przynajmniej wiem co się spodziewać, a poza tym widac że się cos ruszyło w moim mieście.

Co się ruszyło w miescie proszę o konkrety, a ze za bezcen oddaje majątek publiczny kościołowi to jest ok. to mozesz sie spodziewac ze bedzie dalej za bezcen rozdawał majątek publiczny klerowi

#6 ~daro~

~daro~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2010 - 09:53

Co się ruszyło w miescie proszę o konkrety, a ze za bezcen oddaje majątek publiczny kościołowi to jest ok. to mozesz sie spodziewac ze bedzie dalej za bezcen rozdawał majątek publiczny klerowi

Co zrobił ? Basen olimpijski, Teatr Pleciuga, nowe autobusy, tramwaje niskopodłogowe
budowa obwodnicy śródmiejskiej, budowa Trasy Północnej, sprowadzenie do Szczecina firm
Unicredit i Coloplast, odnowione tereny zielone (j. Słoneczne, skwer Szczerskiej, Jakuba Wujka)
Biurowiec Oxygen, Galeria Kaskada, rozpoczynająca się budowa hali-widowiskowo-sportowej
przetarg na nową filharmonię, już dawno tyle w Szczecinie się nie działo.
Też głosuję na Krzystka.

#7 ~sceptyk~

~sceptyk~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2010 - 11:27

Basen - po pieniądze do ministerstwa nie pan Prezydent raczył jeździć i prosić, tylko trenerzy i działacze pływaccy, o czym GS pisał w piątek (pani Skarul). Ponadto jak to wyglądało można sobie poczytać na stronie sports.pl. Co do Pleciugi - poprzednia ekipa to przygotowała, obecna tylko dokończyła. To samo regaty z 2007 roku. Dla obecnego Prezydenta za to charakterystyczne jest znaczne opóźnienia w budowie obwodnicy, zagrożenie utraty środków z UE czy żenujący przetarg na dzierżawę terenów po Barze Extra z nieuregulowanym stanem prawnym. O braku planu zagospodarowania przestrzennego dla całego miasta już nie wspomnę. Nie wiem jak było z Oxygenem, ale jeżeli to główne dokonanie to pogratulować. Co do firm, to rozmowy zaczynały się wcześniej. Większość wspomnianych przecz daro spraw to albo kontynuacja, albo cudze zasługi.Bierność i stagnacja - to wg mnie główne cechy mijającej prezydentury. Mam szczerą nadzieję, że po wybory przyniosą dużą zmianę.

#8 ~Pepe~

~Pepe~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2010 - 17:46

Basen - po pieniądze do ministerstwa nie pan Prezydent raczył jeździć i prosić, tylko trenerzy i działacze pływaccy, o czym GS pisał w piątek (pani Skarul). Ponadto jak to wyglądało można sobie poczytać na stronie sports.pl. Co do Pleciugi - poprzednia ekipa to przygotowała, obecna tylko dokończyła. To samo regaty z 2007 roku. Dla obecnego Prezydenta za to charakterystyczne jest znaczne opóźnienia w budowie obwodnicy, zagrożenie utraty środków z UE czy żenujący przetarg na dzierżawę terenów po Barze Extra z nieuregulowanym stanem prawnym. O braku planu zagospodarowania przestrzennego dla całego miasta już nie wspomnę. Nie wiem jak było z Oxygenem, ale jeżeli to główne dokonanie to pogratulować. Co do firm, to rozmowy zaczynały się wcześniej. Większość wspomnianych przecz daro spraw to albo kontynuacja, albo cudze zasługi.Bierność i stagnacja - to wg mnie główne cechy mijającej prezydentury. Mam szczerą nadzieję, że po wybory przyniosą dużą zmianę.

O ile się nie mylę to za poprzedniej kadencji pan Piotr był wiceprezydentem, tak więc widzę że dostrzegasz jego zasługi.
Jestem za kontynuacją rozpedzonych inwestycji a nie na zmianę na pachołka pięknego Sławka z Połczyna ,
na portalu Sports.pl nie ma nic na temat żebrzących trenerów o basen coś ci się chyba przyśniło przy rozklejaniu plakatów peło.

#9 ~Agnie-szka~

~Agnie-szka~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2010 - 20:13

a ja pujde na wybory i oddam pusty głos bo nie ma na kogo zagłosować stagnacja-czyli Krzystek albo nowy rozpychalski z peło im zupełnie nie odpowiada :angry:

#10 ~Agnie-szka~

~Agnie-szka~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2010 - 20:17

a ja pujde na wybory i oddam pusty głos bo nie ma na kogo zagłosować stagnacja-czyli Krzystek albo nowy rozpychalski z peło im zupełnie nie odpowiada :angry:

pójdę- oczywiście byki wale z nerwów ;)

#11 ~Joanna~

~Joanna~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2010 - 22:57

A ja oddam głos na obecnego prezydenta, Inwestycja za inwestycją, Pleciuga, Kaskada, basen Olimpijski, nowe drogi On dba o Nasze miasto. A pan Litwiński to "pajacyk" Tuska. Takich tu Nam nie potrzeba!!

#12 ~Joanna~

~Joanna~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2010 - 23:03

PO zachłanne chce położyć łapę na całym kraju a tu w Szczecinie się od razu nie udało. Ludzie nie dajcie się zwariować. Szantaż medialny ze strony Ministra popierającego Litwińskiego był nie na miejscu wręcz żałosny! PIS złe PO jeszcze gorsze!!!

#13 ~Sajmon~

~Sajmon~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2010 - 14:46

Czytam i czytam, jeden wniosek - sami agitatorzy!!! Kaskada i Pleciuga - co ma Krzystek z tym wspólnego? Może ECE wybierzemy na prezydenta?? Litwinski - kolejny baran. Meritum : jak zwykle SZCZECIN NIE MA KANDYDATA NA PREZYDENTA!! Wybieramy mniejszego idiotę, i z bólem bo nie popieram ale osobiście wybiorę Krzystka aby była ciągłość władzy a nie przez rok czyszczenie stanowisk po urzędach. Ale w sumie sam nie wiem !

#14 ~wojtek~

~wojtek~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2010 - 14:46

Mój sprzeciw dla "brudnej kampanii" posła Arkadiusza L. i jego kolesi z PO: GŁOSUJĘ (całą rodziną) NA KRZYSTKA !!!

#15 ~tonio~

~tonio~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2010 - 01:09

Co już zapomnieliście jak załtwił was Pan Prezydent Krzystek na Wszystkich Świetych zakazał handlu zniczami i kwiatami na całej ul.Mieszka1-go a na dodatek postawili znak zakazu i zatrzymywania i tylko Straż Miejska mogła się wkazać jacy są pracowci i co dalej stoi ludzie nimogą się zatrzymywać i iść na groby bliskich Dlatego nie zagłosuje na Krzystka tylko na Litwińskiego chociaż nie jest moim faworytem

#16 ~dorime~

~dorime~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2010 - 07:30

Co już zapomnieliście jak załtwił was Pan Prezydent Krzystek na Wszystkich Świetych zakazał handlu zniczami i kwiatami na całej ul.Mieszka1-go a na dodatek postawili znak zakazu i zatrzymywania i tylko Straż Miejska mogła się wkazać jacy są pracowci i co dalej stoi ludzie nimogą się zatrzymywać i iść na groby bliskich Dlatego nie zagłosuje na Krzystka tylko na Litwińskiego chociaż nie jest moim faworytem

A co uważasz że w cywilizowanym kraju i mieście jakim chcemy by nazywac Szczecin METROPOLIĄ takie straganiki zbite z kilku desek, folią połatane, ci biedni ludzi stający za marne 6 zł/h dla baronów finansowych to dobry pomysł? Niech zrobią piękne stoiska tak jak to zrobili na placu Szarychszeregów dla kwiaciarek i niech to jakoś wygląda wkońcu jest to jeden z największych cmentarzy w europie. Przyjeżdżają tu ludzie z europy, patrzą i potem komentują jak to w Szczecinie chandlują gdzie się da. Uważam że przy remoncie ulicy Ku Słońcu powinno sie wszystko zlikwidować, a w bramach cmentarza zrobić max 6 straganików z ograniczeniem m2.

#17 ~tonio~

~tonio~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2010 - 12:00

Nie ale uważam że Szczecin to bardzo bogate Miasto skoro stać go na takie straty 100-miejsc za które trzeba zapłacić na przetargu średnio 600zł za miejsce za 4- dni handlu plus opłata targowa średnio 30zł za miejsce pobierana co dzień to chyba są jakieś pieniążki do kasy miejskiej po drugie stoiska zawsze miały tam też harcerze oraz inne osierodki wsparcia społecznego które dorabiały do swoich budrzetów a w tym roku lipa nic po trzecie jeśli chodzi o namioty zbite z desek to tego akurat tam nie było ale zgodze się bo są i trzeba coś z tym zrobić bo wyglonda to okropnie można było zrobić i ujednolicićto jak zrobiono to od strony ul.ku.słońcu ale oni to sobie wywalczyli to nie była dobra wola urzędników którzy chcieli to wszystko zlikwidować i tak to wyglonda na dzień dzisiejszy a zlikwidować handel koło bram wejśćowych lub ograniczyć do minimum uważam za absurd dopiero by cieszyli się właśnie ci bogaci baronowie jak ich nazywasz a zwykły ciułacz który chce jakoś żyć płacić podatki gdzie do opieki po zasiłek czy na wysypiko nie rozumiem takiego podejścia do zwykłego człowieka gdzie bezrobocie szaleje najlepiej wszystko zlikwidować zakazać to są metody dlatego powiedziałem dość i nie będe głosował na Pana Krzystka bo nie jest dobrym gospodarzem skoro stać go na taką rozrzutność a Pan Litwinski zobaczymy czs pokaże choć jak pisałem nie jest moim faworytem dziękuje pozdrawiam.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych