Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kandydaci na wójta Warnic :: zobacz komentowany artykuł

• Zamknięty Temat jest zamknięty
79 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~kal~

~kal~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2010 - 20:08

Jak myślicie kto wygra?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2010 - 20:53

Jak myślicie kto wygra?

Ta gmina powinna sie rozwijac, wydaje sie ze nadszedl czas na zmiany...

#3 ~xyz~

~xyz~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2010 - 16:45

No i cisza nastała... Ja myślę,że dość już ludzie mają obecnego Wójta czas z tym coś zrobić! No i ta jego elita urzędnicza... ma wiele do życzenia...

#4 ~lalalalala~

~lalalalala~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2010 - 15:03

ponoć wygrała Pani Hackiewicz. jestem z niego bardzo zadowolona . dotychczasowy wójt to porażka. potrafił jedynie zrobić dobrą minę do złej gry. w sumie to temat rzeka. Gratuluje Pani. pokładamy w Pani ogromne nadzieje...

#5 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2010 - 18:21

Wreszcie społeczność warnicka obudziła się z letargu zwanego Szymański :) Nowa Pani Wójt musi zakasać rękawy bo smród po byłym wójcie dłuuugo się jeszcze będzie ciągnął!!! Teraz już będzie tylko lepiej ;)

#6 szczepan

szczepan

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 22 listopad 2010 - 21:32

Gratulacje dla Pani Wójt, życzymy powodzenia i rozwoju gminy Warnice, były Wójt Szymański był taki pewny siebie,
ciekawy jestem z czego będzie utrzymywał siebie i kochanke, dla której kupił dom w Kłodzinie.

#7 ~barak obama~

~barak obama~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2010 - 22:11

a co Cię to buraku obchodzi.... Czy będzie lepiej,nie powiedział bym.

#8 ~tubylec~

~tubylec~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2010 - 22:14

Paniu Aniu! aprawa błacha ale może wartoby było rozwazyć przebudowe Warnickiej strony internetowej? pomyśleć nad jkimś forum na tej stronie? oczywiście w przyszłości bo zdajemy sobie przeciż sprawe że troche czasu zajmie Pani sprzątanie...eh-w końcu!

#9 ~kola~

~kola~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2010 - 10:55

gratuluje nowej wojt,ludzie wybrali ale tez rozlicza za cztery lata-nic tak ludzie nie pamietaja jak dane obietnice .Polecam dowcip o trzech kopertach....przygotoj sobie trzy koperty,...

#10 gościu

gościu

Nowy

• Pip
  • 10 postów

Napisano 24 listopad 2010 - 20:33

przykra spawa, ze tak mało doświadczona osoba będzie zarządzać gmina- ciekawe kto za tym stoi?
moze pani A.- zwolniona słusznie przez byłego wójta.
pewnie ostrzy sobie pazurki na fotel wice wójta a moze ponownie sekretarza....

Widzę wielu zwolenników nowej pani Wójt, szkoda tylko że nikt nie bierze pod uwage obecnej sytuacji Gminy Warnice- wiele inwestycji, pozyskiwanie srodków unijnych oraz dobra kondycja finansowa gminy.
Szymański to człowiek z wieloletnim doświadczeniem, wiele osób jest zadowolonych z jego dotychczasowych działań!!!

Ciekawe co pani Wójt wie na temat działania samorządu lokalnego?
Z tego co wiemy nigdy nie zajmowała żadnego kierowniczego stanowiska,
można wnioskować ze liczy jedynie na pomoc swojej " przyjaciółki " ze Stargardu.

#11 ara12

ara12

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 24 listopad 2010 - 21:17

A moim zdaniem dotychczasowy Wójt sprawdził się na tym stanowisku, nie mógłbym o nim powiedziec nic złego,
żałuje że nie przeszedł na kolejna kadencję, z pewnością było by lepiej.
Mam tylko nadzieje,ze w Urzędzie nie będzie czystek, bo słuchy chodzą,że wiele sie tam zmieni... i to na gorsze.

#12 ~fifi~

~fifi~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2010 - 10:30

przykra spawa, ze tak mało doświadczona osoba będzie zarządzać gmina- ciekawe kto za tym stoi?
moze pani A.- zwolniona słusznie przez byłego wójta.
pewnie ostrzy sobie pazurki na fotel wice wójta a moze ponownie sekretarza....

Widzę wielu zwolenników nowej pani Wójt, szkoda tylko że nikt nie bierze pod uwage obecnej sytuacji Gminy Warnice- wiele inwestycji, pozyskiwanie srodków unijnych oraz dobra kondycja finansowa gminy.
Szymański to człowiek z wieloletnim doświadczeniem, wiele osób jest zadowolonych z jego dotychczasowych działań!!!

Ciekawe co pani Wójt wie na temat działania samorządu lokalnego?
Z tego co wiemy nigdy nie zajmowała żadnego kierowniczego stanowiska,
można wnioskować ze liczy jedynie na pomoc swojej " przyjaciółki " ze Stargardu.

Weź bo normalnie się posikam! Jakie ty masz tam inwestycje ze środków unijnych- raptem hala i place zabaw No o kondycji finansowej Gminy lepiej nie wspominać bo jest b. słaba! Zobacz sobie jak w innych Gminach działali ile przetargów i wogóle to sobie porównasz jakie w Warnicach inwestycje były! Aekretarz poleciała bo nie chciała pić wódy, która tam sie litrami lała... Mam nadzieję, że skończą się imprezki w Urzędzie! A tak poza tym to po wypowiedzi widać że tam pracujesz :) I co grut pod nogami się pali :D

#13 gościu

gościu

Nowy

• Pip
  • 10 postów

Napisano 25 listopad 2010 - 11:20

"Jak przeanalizował portal pyrzyckie.24.pl, Gmina Warnice jest najbardziej europejską gminą w powiecie pyrzyckim. Co więcej, Warnice uplasowały się na 26 miejscu spośród 114 gmin województwa zachodniopomorskiego. Redakcja powołuje się na zestawienie Gazety Prawnej, która co roku przeprowadza wnikliwe analizy pozyskiwania środków unijnych. Na wynik składają się inwestycje, na realizację których pisano wnioski, a także programy edukacyjne realizowane przez szkoły oraz indywidualne umowy m.in. rolników i przedsiębiorców."
Ten fragment potwierdza, ze poprzedni post jest napisany prze osobę niedoinformowana...
Radze poczytać gazetę prawną!

#14 ara12

ara12

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 25 listopad 2010 - 11:27

Myślę, że trzeba spojrzeć obiektywnie na cała ta sytuacje, poprzedni Wójt wiele dobrego zrobił, a teraz możecie jedynie żałować ze nie oddaliście na niego swoich głosów. Na pewno będziecie tego żałować i jeszcze miło go wspominać, a co do imprez w Urzedzie to pewnie napisał to ktoś kto sam preferuje takie zachowanie w godzinach pracy.

#15 gościu

gościu

Nowy

• Pip
  • 10 postów

Napisano 25 listopad 2010 - 11:34

Widze,że nikt już nie jest w stanie napisać sensownej riposty dotyczącej mojego postu, czyżby wszyscy uznali moją racje i poddali się ze swoimi mizernymi uzasadnieniami?

#16 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2010 - 15:47

To właśnie była Pani sekretarz, Pani A. lubiła imprezki bo z całą swoją rodzinką na nie przychodziła, wcinali razem z mężusiem darmowe serniczki.

#17 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2010 - 16:19

[quote name='mieszkaniec' timestamp='1290696429' post='142096']
To właśnie była Pani sekretarz, Pani A. lubiła imprezki bo z całą swoją rodzinką na nie przychodziła, wcinali razem z mężusiem darmowe serniczki.
[/quote

Widać że z ciebie burak z Urzędu Gminy! Mam nadzieję, że w końcu zrobi ktoś z wami porządek i skończą się hulanki w USC podczas godzin pracy! Radzę się pakować i zrobić miejsce dla młodych co naprawdę chcą pracować!!!

#18 ~y~

~y~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2010 - 16:20

Widze,że nikt już nie jest w stanie napisać sensownej riposty dotyczącej mojego postu, czyżby wszyscy uznali moją racje i poddali się ze swoimi mizernymi uzasadnieniami?

Nikt nie uznał twojej racji poprostu żal mi ciebie...

#19 ~swojak~

~swojak~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2010 - 17:51

A moim zdaniem dotychczasowy Wójt sprawdził się na tym stanowisku, nie mógłbym o nim powiedziec nic złego,
żałuje że nie przeszedł na kolejna kadencję, z pewnością było by lepiej.
Mam tylko nadzieje,ze w Urzędzie nie będzie czystek, bo słuchy chodzą,że wiele sie tam zmieni... i to na gorsze.

A ja mam nadzieję,że tak się wam do tyłków dobiorą że w końcu zaczniecie pracować jak normalny Urząd! Bo coś tam załatwić- to przechodzi ludzkie pojęcie!!!

#20 ~podatnik~

~podatnik~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2010 - 22:51

no właśnie gościła się za nasze podatników pieniądze z cała rodzinką, a młodzi muszą nauczyć się od doświadczonej kadry, bo samo wykształcenie, to za mało malutka.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych