Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kandydaci na wójta Warnic :: zobacz komentowany artykuł

• Zamknięty Temat jest zamknięty
79 odpowiedzi w tym temacie

#21 ela2

ela2

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 26 listopad 2010 - 08:57

Myślę, że trzeba spojrzeć obiektywnie na cała ta sytuacje, poprzedni Wójt wiele dobrego zrobił, a teraz możecie jedynie żałować ze nie oddaliście na niego swoich głosów. Na pewno będziecie tego żałować i jeszcze miło go wspominać, a co do imprez w Urzedzie to pewnie napisał to ktoś kto sam preferuje takie zachowanie w godzinach pracy.

Potwierdzam, gmina przez te lata kiedy była prowadzona przez Szymańskiego odżyła. Pamiętam czasy, jak jego poprzednicy nic nie zrobili. Jedyny mankament to Wierzbno - ale tam zaplanowano kompleksowe inwestycje od następnego roku. Zresztą fundusze gminy są ograniczone i tylko laicy twierdzą że można zrobić wszystko...
Nowa p. wójt: zielona jak trawa na wiosnę, tu nie wystarczy ładna buzia i duży dekolt - tu trzeba ciężko pracować i mieć pojęcie o pracy w samorządzie.
Do tego ciąża, która na jakiś czas wykluczy ją z pracy, porażka.
A może ma już chętnych, którzy ją zastąpią np. pani A .....

#22 gościu

gościu

Nowy

• Pip
  • 10 postów

Napisano 26 listopad 2010 - 09:27

Jeszcze nie raz za nasze podatki się pobawi, bo z pewności będzie tam miała stołek naszykowany, bo to wszystko to jedna wielka ściema... Każdy inteligentny człowiek domyśla sie kto za tym stoi... Tak wiec pieczcie serniczki, juz czas....

#23 ara12

ara12

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 26 listopad 2010 - 09:37

Wniosek nasuwa sie taki, ze aby zostać Wójtem to trzeba mieć na wioskach swoja rodzinę i znajomości, które z całą pewnoscią przysłużą sie aby wygrać w wyborach,jednak cześć osób postawiła na doświadczenie, dla mnie Pan Szymański i tak wygrywa!!!

#24 gościu

gościu

Nowy

• Pip
  • 10 postów

Napisano 26 listopad 2010 - 10:29

Ela ty masz racje!!! Mam nadzieje,ze pozostali w końcu przejrzą na oczy.

#25 ~bywalec~

~bywalec~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2010 - 16:51

Jak widać powyższe posty- pisze jedna i ta sama osoba :D Zbieraj już
swój leniwy tyłek bo młodzi czekają :D A o Nową Wójt się nie martwcie bo
znakomicie poradzi sobie! Ja mam cichą nadzieję że wróci Pani A. i
powieje świeżością w tym Urzędzie bo smród tam ciężki się unosi!!!

#26 ~bywalec~

~bywalec~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2010 - 16:55

Wniosek nasuwa sie taki, ze aby zostać Wójtem to trzeba mieć na wioskach swoja rodzinę i znajomości, które z całą pewnoscią przysłużą sie aby wygrać w wyborach,jednak cześć osób postawiła na doświadczenie, dla mnie Pan Szymański i tak wygrywa!!!

A Pan Szymański to niby skąd pochodzi? Co nie udało się zrobić jakieś małe co nieco?! Mam nadzieję że od koryta wraz z nim polecą jego przydupasy!!!

#27 ~Wszechwiedźma~

~Wszechwiedźma~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2010 - 17:11

Radzę weź się do pracy a nie na forum siedzisz! Widać jak się pracuje w Urzędzie Gminy w Warnicach! Płacz już w rękawy bo biada leniom i nierobom!

#28 ~swój~

~swój~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2010 - 19:57

Potwierdzam, gmina przez te lata kiedy była prowadzona przez Szymańskiego odżyła. Pamiętam czasy, jak jego poprzednicy nic nie zrobili. Jedyny mankament to Wierzbno - ale tam zaplanowano kompleksowe inwestycje od następnego roku. Zresztą fundusze gminy są ograniczone i tylko laicy twierdzą że można zrobić wszystko...
Nowa p. wójt: zielona jak trawa na wiosnę, tu nie wystarczy ładna buzia i duży dekolt - tu trzeba ciężko pracować i mieć pojęcie o pracy w samorządzie.
Do tego ciąża, która na jakiś czas wykluczy ją z pracy, porażka.
A może ma już chętnych, którzy ją zastąpią np. pani A .....

Wierzbno- temat rzeka... Czeka i czeka już ładnych parę lat! Fundusze Gminy jakby nie szły na wasze urzędowe imprezki to by na inwestycje starczyło. Zresztą widać jak ludzie mieli już dość tej nijakości że postawili na młodą kobietę w ciąży! Doświadczenia się nabywa z czasem a ciąża to nie choroba!

#29 ara12

ara12

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 26 listopad 2010 - 20:12

Najpierw trzeba coś udowodnić swoimi działaniami a nie z góry zakładać , ze jest się takim wspaniałym, cztery lata szybko mina i wtedy ocenimy rezultaty, może też spotkamy sie z negatywnymi komentarzami, lepiej żeby człowieka cechowała skromność a nie pycha...
poczekamy zobaczymy!!!

#30 gościu

gościu

Nowy

• Pip
  • 10 postów

Napisano 26 listopad 2010 - 20:17

Z tym smrodem to zbytnio nie przesadzaj bo po Tobie pewnie tez pozostanie...
Nerwy niektórym puszczają bo nie sa w stanie pogodzić sie z prawdą. Trzeba sobie radzić z emocjami i nie oskarżać innych bezpodstawnie.

#31 ~xxx~

~xxx~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2010 - 20:40

[quote name='gościu' timestamp='1290799056' post='142591']
Z tym smrodem to zbytnio nie przesadzaj bo po Tobie pewnie tez pozostanie...
Nerwy niektórym puszczają bo nie sa w stanie pogodzić sie z prawdą. Trzeba sobie radzić z emocjami i nie oskarżać innych bezpodstawnie.
[/quote
Uspokoję cie tylko tam zaglądam :) Porażka niektórych przerasta jak widać :) A jak będzie to ocenimy za cztery lata!

#32 ~xxx~

~xxx~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2010 - 20:53

Ty palancie z durnym uśmieszkiem pewnie jesteś młody tak jak ja ale jesteś tak pusty jak bęben murzynski nie widziałem żeby tam coś złego sie działo .ludzie robia co do nich nalezy jak nie wiesz to co ty za bzdury piszesz. Czy Szymański czy Hackiewicz będzie wójtem ludzie tak samo będą pracować.J

A co Zaworki puściły :D Jak tak piszesz to masz coś na sumieniu?! Wiem oj wiem jak tam ludzie pracują :D

#33 ara12

ara12

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 26 listopad 2010 - 21:08

A może to po prostu śmiech przez łzy?!
Faktycznie te uśmiechnięte buźki są nad wyraz infantylne ale cóż każdy reprezentuje inny poziom.
Może juz czas dorosnąć i podejść poważnie do wielu życiowych spraw. Dla mnie taka buźka to po prosu brak pomysłu na odpowiedz-czyli nie wiesz co to nie pisz...

#34 ~xxx~

~xxx~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2010 - 21:21

A może to po prostu śmiech przez łzy?!
Faktycznie te uśmiechnięte buźki są nad wyraz infantylne ale cóż każdy reprezentuje inny poziom.
Może juz czas dorosnąć i podejść poważnie do wielu życiowych spraw. Dla mnie taka buźka to po prosu brak pomysłu na odpowiedz-czyli nie wiesz co to nie pisz...

Może ty łzy ronisz bo ja się ogromnie cieszę :) Mamy wolność słowa i demokrację!

#35 ara12

ara12

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 26 listopad 2010 - 21:54

"Demokracja jest najgorszą formą rządu, jeśli nie liczyć wszystkich innych form, których próbowano od czasu do czasu"
To tak dla głębszego przemyślenia sprawy.

#36 ~x~

~x~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2010 - 07:33

Co prawda w oczy kole?! Po tych atakach jakie tu widzę potwierdza się tylko to że macie coś na sumieniu i boicie się że wylezie to na jaw! To dobrze, bo może zaczniecie w końcu pracować!

#37 gościu

gościu

Nowy

• Pip
  • 10 postów

Napisano 27 listopad 2010 - 08:18

Wszechwiedźma już napisała post o podobnej treści, dobra rada- mając dwa loginy trzeba pamiętać co się pisało...
W sumie to ta wiedźma nawet pasuje,no cóż nie każdy może być piękny!!!

#38 ~x~

~x~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2010 - 09:59

Wszechwiedźma już napisała post o podobnej treści, dobra rada- mając dwa loginy trzeba pamiętać co się pisało...
W sumie to ta wiedźma nawet pasuje,no cóż nie każdy może być piękny!!!

O tobie można napisać dokładnie tak samo. No i wcale nie twierdzę że jestem piękny! Co twoją najlepszą obroną jest atak?!

#39 ela2

ela2

Znajomy

• PipPip
  • 26 postów

Napisano 27 listopad 2010 - 11:11

Co prawda w oczy kole?! Po tych atakach jakie tu widzę potwierdza się tylko to że macie coś na sumieniu i boicie się że wylezie to na jaw! To dobrze, bo może zaczniecie w końcu pracować!

ja np nie pracuje w tym urzędzie i absolutnie nie muszę się bronić, ale jak już mówiłam że wielokrotnie korzystałam z usług pracowników ug i nigdy nie zauważyłam żadnych uchybień. zawsze są uprzejmi i profesjonalni - czego więcej chcieć ??? po prostu szukacie w d.... mózgu i tyle!!!

#40 ~s~

~s~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2010 - 18:55

Jeżeli tam tak wszystko idealnie funkcjonuje to naprawdę nie musicie się niczego obawiać!? Już niedługo się przekonamy... ;)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych