Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kandydaci na wójta Warnic :: zobacz komentowany artykuł

• Zamknięty Temat jest zamknięty
79 odpowiedzi w tym temacie

#41 ela2

ela2

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 27 listopad 2010 - 20:33

Co prawda w oczy kole?! Po tych atakach jakie tu widzę potwierdza się tylko to że macie coś na sumieniu i boicie się że wylezie to na jaw! To dobrze, bo może zaczniecie w końcu pracować!

zdecyduj się czy atakujesz byłego wójta, czy też pracowników ???? a co taki pracownik może mieć na sumieniu ??? - chyba że każdy sądzi według siebie....

#42 ela2

ela2

Znajomy

• PipPip
  • 26 postów

Napisano 27 listopad 2010 - 20:37

Jak widać powyższe posty- pisze jedna i ta sama osoba :D Zbieraj już
swój leniwy tyłek bo młodzi czekają :D A o Nową Wójt się nie martwcie bo
znakomicie poradzi sobie! Ja mam cichą nadzieję że wróci Pani A. i
powieje świeżością w tym Urzędzie bo smród tam ciężki się unosi!!!

Ta świeżość to tylko będzie powiewać z perfum ,a nie z profesjonalizmu/// ta pani już pokazała co potrafi - dlatego z hukiem wyleciała

#43 ela2

ela2

Znajomy

• PipPip
  • 26 postów

Napisano 27 listopad 2010 - 20:47

Wierzbno- temat rzeka... Czeka i czeka już ładnych parę lat! Fundusze Gminy jakby nie szły na wasze urzędowe imprezki to by na inwestycje starczyło. Zresztą widać jak ludzie mieli już dość tej nijakości że postawili na młodą kobietę w ciąży! Doświadczenia się nabywa z czasem a ciąża to nie choroba!

widzę że masz mgliste pojęcie o inwestycjach i ich kosztach... z tych, jak mówisz imprezek to nawet nie położysz w wierzbnie jednej kostki chodnikowej... tam trzeba milionów///
Faktycznie , ciąża to nie choroba, ale w końcu są jakieś priorytety- każda normalna kobieta która rodzi dziecko wie że ono jest najważniejsze- a co wtedy z pracą - nawet nie chcę o tym myśleć - porażka

#44 ~rrr~

~rrr~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2010 - 20:53

Proszę, proszę ktoś tu gaciami trzęsie?! Jak na petenta dobrze jesteś poinformowana... Znasz na pewno powiedzenie " Jaki Pan taki kram" Więc to jest ściśle ze sobą powiązane. No a jak to funkcjonowało to jako osoba tak doinformowana znakomicie wiesz...

#45 ela2

ela2

Znajomy

• PipPip
  • 26 postów

Napisano 27 listopad 2010 - 20:53

ponoć wygrała Pani Hackiewicz. jestem z niego bardzo zadowolona . dotychczasowy wójt to porażka. potrafił jedynie zrobić dobrą minę do złej gry. w sumie to temat rzeka. Gratuluje Pani. pokładamy w Pani ogromne nadzieje...

ta wygrana to czysty przypadek, i pewnie zaskoczenie dla samej "zwyciężczyni"- pewnie to nawet nie ona podjęła decyzję o kandydowaniu.... zobaczę jaką ona będzie miała minę kiedy będzie musiała zmierzyć się z czymś o czym nie ma pojęcia - sam tupet nie wystarczy....

#46 ~g~

~g~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2010 - 20:59

widzę że masz mgliste pojęcie o inwestycjach i ich kosztach... z tych, jak mówisz imprezek to nawet nie położysz w wierzbnie jednej kostki chodnikowej... tam trzeba milionów///
Faktycznie , ciąża to nie choroba, ale w końcu są jakieś priorytety- każda normalna kobieta która rodzi dziecko wie że ono jest najważniejsze- a co wtedy z pracą - nawet nie chcę o tym myśleć - porażka

W Urzędzie większość to kobiety więc powinny pracę rzucić? Gdzie ich priorytety?! Za wasze imprezki to w Wierzbnie nie tylko kanalizację by mieli ale i wypas plaże!

#47 ela2

ela2

Znajomy

• PipPip
  • 26 postów

Napisano 27 listopad 2010 - 21:01

Proszę, proszę ktoś tu gaciami trzęsie?! Jak na petenta dobrze jesteś poinformowana... Znasz na pewno powiedzenie " Jaki Pan taki kram" Więc to jest ściśle ze sobą powiązane. No a jak to funkcjonowało to jako osoba tak doinformowana znakomicie wiesz...

zapewniam cię że tam nie pracuję/// patrze obiektywnie // żeby kogoś tak krytykować to trzeba mieć pewne argumenty a nie kierować się osobistymi animozjami...
z tego co wiem, to nigdy nie było żadnych skarg ze strony petentów///

#48 ~g~

~g~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2010 - 21:03

ta wygrana to czysty przypadek, i pewnie zaskoczenie dla samej "zwyciężczyni"- pewnie to nawet nie ona podjęła decyzję o kandydowaniu.... zobaczę jaką ona będzie miała minę kiedy będzie musiała zmierzyć się z czymś o czym nie ma pojęcia - sam tupet nie wystarczy....

A jaką ty masz minę?! Po ogłoszeniu wyników szczęki opadły do ziemi zapewne! Co ciężko się podnieść? :D

#49 ela2

ela2

Znajomy

• PipPip
  • 26 postów

Napisano 27 listopad 2010 - 21:08

W Urzędzie większość to kobiety więc powinny pracę rzucić? Gdzie ich priorytety?! Za wasze imprezki to w Wierzbnie nie tylko kanalizację by mieli ale i wypas plaże!

jednak nie każda kobieta w urzędzie to wójt, na której barkach spoczywa wielka odpowiedzialność - no chyba,że ta pani inaczej to postrzega....trzeba być odpowiedzialnym i pewne ważne decyzje życiowe podejmować z rozwagą ....bo tu nie chodzi o jej prywatne gospodarstwo domowe, lecz o nas wszystkich.... dlatego nie głosowałam na tą panią///

#50 ela2

ela2

Znajomy

• PipPip
  • 26 postów

Napisano 27 listopad 2010 - 21:11

A jaką ty masz minę?! Po ogłoszeniu wyników szczęki opadły do ziemi zapewne! Co ciężko się podnieść? :D

ja nie mam powodu tak dramatycznie tego przeżywać... niech martwią się ci którzy są laikami i porywają się z motyką na słońce...

#51 ~g~

~g~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2010 - 21:16

jednak nie każda kobieta w urzędzie to wójt, na której barkach spoczywa wielka odpowiedzialność - no chyba,że ta pani inaczej to postrzega....trzeba być odpowiedzialnym i pewne ważne decyzje życiowe podejmować z rozwagą ....bo tu nie chodzi o jej prywatne gospodarstwo domowe, lecz o nas wszystkich.... dlatego nie głosowałam na tą panią///

Przecież patrzysz obiektywnie więc skąd zakładasz jak będzie? Ja ją podziwiam za odwagę bo nikt więcej nie zdecydował się kandydować bo wiedzą co tam się działo i jakie długi ma gmina.

#52 ela2

ela2

Znajomy

• PipPip
  • 26 postów

Napisano 27 listopad 2010 - 21:28

Przecież patrzysz obiektywnie więc skąd zakładasz jak będzie? Ja ją podziwiam za odwagę bo nikt więcej nie zdecydował się kandydować bo wiedzą co tam się działo i jakie długi ma gmina.

to nie odwaga, lecz brak rozwagi... a finał jest łatwy do przewidzenia...
co do długów to procentowo warnice tylko 12, a np, pyrzyce aż 59, bielice aż 58, więc co ty na to ???
A swoją drogą cóż tam takiego się działo ???? człowieku o czym ty mówisz...

Użytkownik ela2 edytował ten post 27 listopad 2010 - 21:30

#53 ~g~

~g~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2010 - 21:46

to nie odwaga, lecz brak rozwagi... a finał jest łatwy do przewidzenia...
co do długów to procentowo warnice tylko 12, a np, pyrzyce aż 59, bielice aż 58, więc co ty na to ???
A swoją drogą cóż tam takiego się działo ???? człowieku o czym ty mówisz...

Ten procent jest zdecydowanie większy no i przy dochodzie jaki gmina ma to i tak za duży! Działo się oj działo a teraz już nie będzie i teraz żal d... ściska?!

#54 ela2

ela2

Znajomy

• PipPip
  • 26 postów

Napisano 27 listopad 2010 - 22:58

Ten procent jest zdecydowanie większy no i przy dochodzie jaki gmina ma to i tak za duży! Działo się oj działo a teraz już nie będzie i teraz żal d... ściska?!

jednak laik i na dodatek niedoinformowany..." a mnie jest szkoda lata"....wyluzuj bo pękniesz....

#55 ela2

ela2

Znajomy

• PipPip
  • 26 postów

Napisano 27 listopad 2010 - 23:03

Jeżeli tam tak wszystko idealnie funkcjonuje to naprawdę nie musicie się niczego obawiać!? Już niedługo się przekonamy... ;)

cóż za protekcjonalny ton.... dziękuję w imieniu tych biednych pracowników....

#56 ~d~

~d~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2010 - 09:19

Te wypowiedzi tylko dowodzą jak bardzo się boicie :) Skoro nie ma czego to co się tak pienisz? Ponoć tam nie pracujesz...

#57 ela2

ela2

Znajomy

• PipPip
  • 26 postów

Napisano 28 listopad 2010 - 10:35

Te wypowiedzi tylko dowodzą jak bardzo się boicie :) Skoro nie ma czego to co się tak pienisz? Ponoć tam nie pracujesz...

nie pracuję i pracować nie będę , ale ty pewnie na to liczysz/// nie pracujesz a już zwalniasz ludzi , co za arogancja....

#58 ~g~

~g~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2010 - 14:28

nie pracuję i pracować nie będę , ale ty pewnie na to liczysz/// nie pracujesz a już zwalniasz ludzi , co za arogancja....

I znowu ZONK :) Nie zwalniam ludzi sami to zrobią jak mają coś na sumieniu! Ja pracę mam i jak na razie nie szukam innej! Ale wiem, że ludzie mają już serdecznie dosyć załatwiania spraw u Urzędzie i tego, że tak naprawdę to nic w gminie nie jest robione!

#59 ela2

ela2

Znajomy

• PipPip
  • 26 postów

Napisano 28 listopad 2010 - 16:27

I znowu ZONK :) Nie zwalniam ludzi sami to zrobią jak mają coś na sumieniu! Ja pracę mam i jak na razie nie szukam innej! Ale wiem, że ludzie mają już serdecznie dosyć załatwiania spraw u Urzędzie i tego, że tak naprawdę to nic w gminie nie jest robione!

z twoim podejściem do ludzi i życia pewnie niedługo stracisz pracę .... bo nikt nie lubi malkontentów i złośliwców...ale idzie nowe, to już będzie tylko lepiej- ha ha .......... :P :P

#60 ~g~

~g~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2010 - 16:43

z twoim podejściem do ludzi i życia pewnie niedługo stracisz pracę .... bo nikt nie lubi malkontentów i złośliwców...ale idzie nowe, to już będzie tylko lepiej- ha ha .......... :P :P

No w końcu zrozumiałaś sens tego forum... idzie nowe i będzie tylko lepiej :D tu się z tobą zgodzę! Pracy nie stracę "o mnie się nie martw ja sobie radę dam" :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych