Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

• Zamknięty Temat jest zamknięty
17 odpowiedzi w tym temacie

#1 art-b

art-b

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 1277 postów

Napisano 15 grudzień 2009 - 07:34

Jakie to porównanie cen? Ceny można ze sobą porównywać ze sobą kiedy są to te same produkty tych samych marek.

#2 ~MieszkaniecDziurySzczecin~

~MieszkaniecDziurySzczecin~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2009 - 07:41

najtaniej to jest w Tesko. Na milczańskiej, miła pomocna obsługa, kompetenty kierownik sklepu i brak kolejek. Ochrona na wysokim poziomie.

#3 ~MASŁO~

~MASŁO~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2009 - 08:20

Czy to porównanie cen czy reklama REALA gdzie w REALU masło za 1, 74 chyba że pismak nie odróżnia masła od mazidła pochodnego a z masłem lączy go tylko nazwa

#4 ~jolka~

~jolka~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2009 - 10:47

A GDZIE CARREFOUR. I TESCO CO?

#5 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2009 - 11:01

hehe maslo za 1,19 , majonez za 1,4 pewnie wysoka jest jakos tych produktow , wolal bym nie jesc masla ani majonezu niz wziasc cos takiego do ust

#6 ~~mieszkanka~~

~~mieszkanka~~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2009 - 11:31

Ceny to chyba z kosmosu wzięliście. Pokażcie mi masło i majonez w tej cenie. No chyba, że to masło 80g z naklejką real. W Szczecinie Real jest jednym z najdroższych sklepów. Dobrze by było porównać proukty tej samej marki i ewentualnie produkty "firmowe" danych sklepów.

#7 ~~maja~~

~~maja~~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2009 - 12:41

Co to za brednie są wogóle?Robie zakupy w Biedronce i ceny podane to są chyba faktycznie z kosmosu.Wódka krajowa kosztuje niecałe 14 zł a Szampan(wino musujące) Michael 5 zl .Nie wiem kto porównywał te ceny ale chyba jest ślepy.szmpan Dorato za 19 zł wielki szmpan z dodatkowym małym wiec co tu porównywac cene do innych.porazka

#8 ~~czytelniczka~~

~~czytelniczka~~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2009 - 15:41

Prawdziwy szampan to nie wino musujace za 5 zl.-najtanszy prawdziwy szampan to wlasnie okolo 90zl.

#9 ~john~

~john~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2009 - 17:41

Co to za brednie są wogóle?Robie zakupy w Biedronce i ceny podane to są chyba faktycznie z kosmosu.Wódka krajowa kosztuje niecałe 14 zł a Szampan(wino musujące) Michael 5 zl .Nie wiem kto porównywał te ceny ale chyba jest ślepy.szmpan Dorato za 19 zł wielki szmpan z dodatkowym małym wiec co tu porównywac cene do innych.porazka

kiedys jabola wlewalo sie do butelki gazowanej i tez byl szampan,widac niektorzy pozostali przy starych nawykach

#10 mms

mms

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 1958 postów

Napisano 15 grudzień 2009 - 19:04

Najtaniej jest w osiedlowych sklepikach a nie w marketach gdzie najgorszy towar.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2009 - 19:08

racja hipermarkety śmierdzą!!...ale prawda jest też taka ,że zmalały ceny na "osiedlowych sklepikach"....to jest plus....

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2009 - 20:09

Też zanim przeczytałam artykuł nasunął mi się na myśl smród dużych sklepów , towar nie świeży , wędliny i warzywa jakieś takie sztuczne. U mnie w kuchni muszą zakupy pachnieć , zatem na pewno tradycyjny dobry rzeżnik , warzywniak z kruchą i soczystą kiszoną kapustą itd.Hipermarkety mają drogo , omijane przez wielu SPOŁEM jest tańsze , nasze i świeże , polecam bo sama wróciłam to dawnego sklepiku

#13 ~Recezf~

~Recezf~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2009 - 21:47

Wasi dziennikarze chyba nie są rzetelni. W "realu" karp kosztuje 6.85 a u nas 10 zł. Spora różnica. Wystarczyło podnieść głowę na ulicach i popatrzeć na bilbordy.

#14 ~JERZY~

~JERZY~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2009 - 22:48

A może warto przy tym porównaniu pomyśleć ile rodzimych firm musiało zamknąć swoją działalność, ile rodzin nie ma na zakupy w tych śmierdzących marketach, a ilu marketom urzędnicy zrobili przysługę rozprowadzając im bony towarowe za które tylko tam można zrobić zakupy. Ludzie zastanówcie się przed robieniem zakupów w tych molochach, jak tam traktowani są pracownicy, jakie składki do ZUS i jakie podatki odprowadzają do skarbu państwa. toż to wyzyskiwacze którzy wysysają gotówkę z naszego rynku, już wiele złego zrobili a za parę lat kto będzie pracował na nasze emerytury bo markety jak zniszczą całkiem naszą gospodarkę to zaczną zwalniać. WESOŁYCH ŚWIĄT

#15 ~~gosiek~~

~~gosiek~~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2009 - 23:13

Czy rzeczywiście masło,które ma 82% kosztuje 1,74? Coś mi się nie chce wierzyć,no chyba,że ma bardzo krótki termin. W Tesco jest bardzo drogo własnie tam dzisiaj byłam. Za kubusia,którego kupiłam w inny hipermakecie zapłaciłam 129 zł (bez promocji) w Tesco zapłaciłabym 199 zł.Różnica spora

#16 ~maris~

~maris~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2010 - 17:37

a wie ktos ile w auchan katowice kosztuje karp w tym roku?

#17 ~zZz~

~zZz~
  • Goście

Napisano 10 maj 2011 - 17:42

Kaufland - the best

#18 ~grf~

~grf~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2012 - 18:24

troche nie prawda.w Kauflandzie vermouth najtańszy kosztuje 10,99 a o,5l wódki białej 13,99 ,,więc Kaufland at ist best !

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych