Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

34 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~stanislaw~

~stanislaw~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2013 - 15:02

No i co z tego wynika? zatrzymani za stanie przy samochodach?skad info o planowanej walce?

Albo cos wiecie i piszecie albo NIE! pokemonsy

#2 ~obywatel~

~obywatel~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2013 - 15:03

taaaak 

budujmy im dalej stadiony za panstwowa kase...... 

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2013 - 15:06

Policja nie ma ważniejszych rzeczy do roboty, tylko wydawać kasę podatnika na legitymowanie i podwózkę na komendę? Chcą się bić, to niech się biją, doskonale wiedzą co robią. Żenada.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2013 - 15:12

Policja nie ma ważniejszych rzeczy do roboty, tylko wydawać kasę podatnika na legitymowanie i podwózkę na komendę? Chcą się bić, to niech się biją, doskonale wiedzą co robią. Żenada.

Tak właśnie, do tego nikt ich do tego nie zmusza i mają swoich lekarzy, żeby udzielić później pomocy. Zalegalizować ustawki dla chętnych ludzi ! Jeśli 2 strony chcą się bić - to niech się biją ! POlicji nic do tego !

Dlaczego POlicja nie walczy tak z pijakami, którzy się biją pod sklepami czy na dyskotekach ?? Jest tego o wiele więcej niż na staionach !!!

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2013 - 15:14

Dziwicie się później pikniki, że młodzi ludzie nienawidzą POlicji ! JP !

Ja się nie dziwię. ja mam to w doopie. :)

Policja głupio robi, że interweniuje. Powinna tylko obstawić taką "imprę" i niech się troglodyci pozabijają. :P

#6 ~Kadri~

~Kadri~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2013 - 15:34

Te kominiarki z szalika z głów i pokazać publicznie te gęby!!!!

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2013 - 15:38

Tak właśnie, do tego nikt ich do tego nie zmusza i mają swoich lekarzy, żeby udzielić później pomocy. Zalegalizować ustawki dla chętnych ludzi ! Jeśli 2 strony chcą się bić - to niech się biją ! POlicji nic do tego !

Dlaczego POlicja nie walczy tak z pijakami, którzy się biją pod sklepami czy na dyskotekach ?? Jest tego o wiele więcej niż na staionach !!!

Ja się nie dziwię. ja mam to w doopie. :)

Policja głupio robi, że interweniuje. Powinna tylko obstawić taką "imprę" i niech się troglodyci pozabijają. :P

Nie wiem, ale akcja typu: transport 25 chłopa na komendę, aby porozmawiać i sprawdzić, czy przypadkiem telefonu kradzionego nie mają, to zwykła kpina z uczciwych ciężko pracujących ludzi. Ja nie chce, aby Policjanci marnowali czas na pierdoły, tylko zajęli się poważniejszymi sprawami. Jest w bród wandalów osiedlowych, menelstwa, czy zboczeńców do wyłapania (o zajęcie się przestępcami w białych kołnierzykach już nie proszę, bo to za wysoko jednak dla naszych smerfów).

Kolejne tego typu akcje Policji zamiast działać prewencyjnie tylko denerwują. Czy jest tam ktoś, kto odpowiada za ten bajzel?

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2013 - 15:41

Te kominiarki z szalika z głów i pokazać publicznie te gęby!!!!

http://www.gs24.pl/a...ncat=artpicture

To fotka poglądowa kolego...

#9 ~Corazblizejdna~

~Corazblizejdna~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2013 - 15:50

HAHAHAHHAHA!
Panowie jechali na zlot na lotnisko do Kluczewa, a Ci że ustawka. No proszę Was, zanim napiszecie poczytajcie ;)

#10 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2013 - 15:52

Te przygłupy nawet nie potrafią się umowić na danie sobie po ryju tak żeby ich policja nie zatrzymała,nie wiem czy się śmiać czy płakać,pozwólcie im się wybić między soba będzie to z korzyścią dla społeczeństwa.W Warszawie dziś ciekawsze rzeczy już "patryjoty" zaczynają szaleć ,zobaczymy co zrobią do wieczora.

#11 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2013 - 15:58

Nie wiem, ale akcja typu: transport 25 chłopa na komendę, aby porozmawiać i sprawdzić, czy przypadkiem telefonu kradzionego nie mają, to zwykła kpina z uczciwych ciężko pracujących ludzi. Ja nie chce, aby Policjanci marnowali czas na pierdoły, tylko zajęli się poważniejszymi sprawami. Jest w bród wandalów osiedlowych, menelstwa, czy zboczeńców do wyłapania (o zajęcie się przestępcami w białych kołnierzykach już nie proszę, bo to za wysoko jednak dla naszych smerfów).

Kolejne tego typu akcje Policji zamiast działać prewencyjnie tylko denerwują. Czy jest tam ktoś, kto odpowiada za ten bajzel?

Apropo wandalów poczytaj sobie hasła na wielu budynkach w Szczecinie to będziesz wiedział kto jest ich autrem oczywiście "fani" Pogoni-np w Dąbiu przy Emilii Gierczak nowy ocieplony blok już pomalowany ,podobnie Bohaterów Warszawy na przeciwko byłego sklepu Polmosu.Pół miasta jest tak pomalowane.

#12 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2013 - 17:01

ktoś przegiął - sprawdzanie telefonów raczej nielegalne, trzeba mie podstawy, zawiadomienie, w przypadku nie potwierdzenia informacji   odszkodowania

#13 ~ssa~

~ssa~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2013 - 17:05

HAHAHAHHAHA!
Panowie jechali na zlot na lotnisko do Kluczewa, a Ci że ustawka. No proszę Was, zanim napiszecie poczytajcie ;)

Na zlot jechali w kominiarkach i szalikach pogoni :) hahaha

#14 ~Kry~

~Kry~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2013 - 17:17

Ja nie wiem. Albo w tej polsce żyją już tylko przygłupy, którzy nienawidzą Policji, bo nie pozwala kraść, pić, zabijać.. albo to piszą nastolatki w wieku 14-18.

W głowie się nie mieści i odechciewa się jakiegokolwiek komentowania. 

Policja ma prawo w każdej chwili Cię zrewidować. Nawet sprawdzić telefon czy nie pochodzi z kradzieży. Sama akcja jak najbardziej pochlebna. Tym samym mogli przyczynić się do udaremnienia planowanej ustawki. A gdyby w tej ustawce zabili kogoś, a ten ktoś byłby Twoim bratem? Ale by wrzało. I zaraz świeczki internetowe i wyklinanie, że policja nic nie zrobiła. 
Takie właśnie młodzieży droga macie podejście. Wpierw niech się pozabijają, a później " o kurde tam był ktoś mi bliski ".

Weźcie zacznijcie w końcu żyć razem, a nie indywidualnie.

#15 ~Mr.X~

~Mr.X~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2013 - 17:34

Bark podstaw prawnych do sprawdzania telefonów. złozyc zawiadomienie do prokuratury

#16 ~Ława na ławkę~

~Ława na ławkę~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2013 - 17:44

No generalnie szkoda że policja tak szybko zakończyła te czynności-na miejscu komendanta podjąłbym decyzję o wywiezienie gości do lasu na grzyby-wszak wielokrotnie deklarowali że lubią grzybobranie.Taki Gorzów lub ZG byłoby idealnym miejscem.A tak te zakazane gęby widzę już na stadionie.

#17 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2013 - 17:44

Zdjęcie pochodzi z ćwiczeń policji co widać m.in po butach, może nie szli na ustawkę tylko na grupowe zakupy w Outlecie :-)),prawdziwi  "patryjoci" skoro w dniu święta narodowego planowali sie napier***ać między sobą .

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2013 - 19:48

Apropo wandalów poczytaj sobie hasła na wielu budynkach w Szczecinie to będziesz wiedział kto jest ich autrem oczywiście "fani" Pogoni-np w Dąbiu przy Emilii Gierczak nowy ocieplony blok już pomalowany ,podobnie Bohaterów Warszawy na przeciwko byłego sklepu Polmosu.Pół miasta jest tak pomalowane.

Dlatego uważam, że Policja powinna się zająć niezwłocznie tym problemem. Przy zatrzymanych nie znaleziono broni, czy farb w aerozolu tylko legalne telefony komórkowe ...

#19 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2013 - 20:08

Dlatego uważam, że Policja powinna się zająć niezwłocznie tym problemem. Przy zatrzymanych nie znaleziono broni, czy farb w aerozolu tylko legalne telefony komórkowe ...

Jak wcześniej ktoś napisał policja ma prawo w każdej sytuacji sprawdzić czy telefon nie jest kradziony,jeśli by tego nie mogli zrobić to by tego nie zrobili to chyba logiczne.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2013 - 20:13

No generalnie szkoda że policja tak szybko zakończyła te czynności-na miejscu komendanta podjąłbym decyzję o wywiezienie gości do lasu na grzyby-wszak wielokrotnie deklarowali że lubią grzybobranie.Taki Gorzów lub ZG byłoby idealnym miejscem.A tak te zakazane gęby widzę już na stadionie.

A czym by się wtedy różniła POlicja od zwykłych bandytów, którzy są w więzieniach ?? Kibice, Kibole - to nie są bandyci ! To są patrioci, duma naszego kraju !

Bandyci to są w mundurach, w rządzie, wszelkie lewactwo, islamiści, żydzi, pseudoekolodzy i homoseksualiści.

Kto będzie walczył jak wybuchnie wojna ?? Właśnie Kibole ! Bo wy "polaczki" i wszelkie dziadostwo w rurkach z grzywką ucieknie na wasz cudowny "zachód", a Kibole zostaną tu i będą walczyć w obronie Polski choćby na gołe pięści.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Pogon

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych