Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

25 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Jarek~

~Jarek~
  • Goście

Napisano 11 luty 2011 - 08:01

Bardzo fajny pomysł dla miasta i okolic Szczecina. Wielu fanów polskiego jak i światowego żużla mieszka w naszym województwie, a najbliższym miejscem gdzie można doznać wspaniałych emocji związanych z żużlem jest Gorzów Wielkopolski do którego nie każdemu chce się jechać.

#2 ~FrogiPogodno~

~FrogiPogodno~
  • Goście

Napisano 11 luty 2011 - 08:08

Błagam nie!!!! To sport dla średnich miasteczek, nie róbmy tego! jak już to gdzieś na prawobrzeżu. To poroniony pomysł i na dodatek w parku. Miły niedzielny spacerek w lesie i parku dendrologicznym z hałasem i syfem żużlowym. To będzie skandal. A ludzie są przeciw budowy biurowca w centrum...mam nadzieje, że ten żużel nie dojdzie do skutku. Ps: O Pogoń proszę się nie martwić, jeszcze będzie wizytówką naszego miasta i regionu.

#3 ~t~

~t~
  • Goście

Napisano 11 luty 2011 - 08:46

Super pomysł. Żużel to świetny sport i napewno wielu kibiców będzie odwiedzało zawody. Więc powodzenia i do zobaczenia na żuzlu w Szczecinie :):):)

#4 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 11 luty 2011 - 08:48

Nigdy w życiu!!! Ten sport po pierwsze nie ma szansy bytu w Szczecinie, a po drugie byby to kolejny klub w kolejce po miejskie pieniądze. Zajmijmy się lepiej tymi klubami cop mamy i nie wymyślajmy dyscyplin, które nie mają w naszym mieście ani tradycji ani przyszlości. Stadion Arkonii to stadion pilkarski!!!

#5 ~zibunio~

~zibunio~
  • Goście

Napisano 11 luty 2011 - 08:54

Swietny pomysł . jestem za

#6 ~lol~

~lol~
  • Goście

Napisano 11 luty 2011 - 08:59

ja też jestem za żużlem w Szczecinie. Mieszka tu wielu fanów tego sportu. Szczególnie wielu byłych mieszkańców Gorzowa i Zielonej Góry. Żużel gromadzi na każdym meczu po kilkanaście tysięcy widzów co (pozz Pogonią jakiś czas temu) nie zdarza się nawet w piłce nożnej. Szanse na utworzenie klubu uważam jednak za niewielkie. Każda lokalizacja spotka się pewnie z protestami okolicznych mieszkańców. Ale próbujcie! czekam na pierwszy mecz!

#7 ~spidero~

~spidero~
  • Goście

Napisano 11 luty 2011 - 09:00

Nie jestem zupelnie fanem zuzla, ale uwazam, ze pomysl jest dobry.

A fantazje o sile pogoni to slysze juz od nie wiem ilu lat, a ciagle jest na poziomie kilkutysiecznego miasteczka/wsi, mimo ze zapewno wiekszosc funduszy na sport idzie na ta druzyne.

Tym nie mniej zycze powodzenia.

Pozatym gdyby patrzec czy miasto ma lub nie ma jakis korzeni w ktorym sporcie to w Szczecinie nie bylo by pewnie zadnych rozgrywek sportowych.

#8 ~Falubaz~

~Falubaz~
  • Goście

Napisano 11 luty 2011 - 09:04

popieram

#9 ~Lechia_GD~

~Lechia_GD~
  • Goście

Napisano 11 luty 2011 - 09:46

Błagam nie!!!! To sport dla średnich miasteczek, nie róbmy tego! jak już to gdzieś na prawobrzeżu. To poroniony pomysł i na dodatek w parku. Miły niedzielny spacerek w lesie i parku dendrologicznym z hałasem i syfem żużlowym. To będzie skandal. A ludzie są przeciw budowy biurowca w centrum...mam nadzieje, że ten żużel nie dojdzie do skutku. Ps: O Pogoń proszę się nie martwić, jeszcze będzie wizytówką naszego miasta i regionu.

Bo Gdańsk, to faktycznie jest średnie miasteczko che, che. Ale hałas jest, to fakt - treningi słychać w centrum Gdańska.

#10 Gregor ZS ZGL

Gregor ZS ZGL

Swojak

• Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 800 postów

Napisano 11 luty 2011 - 09:49

Fajny pomysł. Tylko kto to zrealizuje??

#11 ~Stal Gorzów~

~Stal Gorzów~
  • Goście

Napisano 11 luty 2011 - 10:02

Brawo brawo brawo:) Gorzów trzyma za was kciuki! Każdy nowy ośrodek sportowy w Polsce jest na wagę złota.

#12 ~jan~

~jan~
  • Goście

Napisano 11 luty 2011 - 11:09

hałas,smród,kurz - super

#13 ~Zagus~

~Zagus~
  • Goście

Napisano 11 luty 2011 - 11:38

Jak dla mnie jest to rewelacyjny pomysł. Pochodzę z Częstochowy i sportem tym udało mi się bez większych problemów zarazić żonę /Szczeciniankę/. Jednak mieszkamy w Szczecinie a na mecze musimy dojeżdżać do Gorzowa lub Zielonej Góry. W pełni popieramy tę inicjatywę. Ten sport ma przyszłość mimo iż przez wielu kibiców innych dyscyplin jest znienawidzony

#14 ~pandia~

~pandia~
  • Goście

Napisano 11 luty 2011 - 11:39

Super, nie trzeba będzie jeździć do Zielonej czy Gorzowa, żeby poczuć tą adrenalinkę, zapach metanolu i "żużel" między zębami :). Mam nadzieję, że nasze Władze też podchwycą ten pomysł!! Już widzę te niedzielne popołudniu z synkiem na stadionie!!

#15 ~Andrzej Szczecin~

~Andrzej Szczecin~
  • Goście

Napisano 11 luty 2011 - 11:40

Jestem kibicem STALI GORZÓW pochodze ze szczecina mam nawet karnet z moja Żoną na wejscia. Jezdzimy ze Stala nawet na wyjazdy nie wazne gdzie i kiedy... Wiec jeśli chodzi o lokalizacje stadionu nie widze problemu jesli chodzi o kolbaskowo czy inne miejsce... Kibic to kibic pojedzie wszedzie za swoim klubem. A co do smetnego szczecina, w ktorym nic nie ma taka inwestycja miala by sens. Uwazam ze klub powinien byc podpiety pod nasza POGOŃ wtedy bylo by poprostu super! Juz to widze POGOŃ SZCZECIN w tabeli ekstraligi!!! Powodzenia zycze i pozdrawiam Gorzów!!!

#16 ~do jana~

~do jana~
  • Goście

Napisano 11 luty 2011 - 11:45

czlowieku pojedz sobie kiedys do zielonej gory albo gorzowa na mecz zuzlowy to zobaczysz jaka to adrenalina, ten zapach unoszacy sie w powietrzu. za dzieciaka bedac czesto na wakacjach w torunskim rodzina zabierala mnie na stadion Apatora. Tak wiec moze i w szczecinie takie cos. I pamietajcie - to nie pomysl Leszka G. Jego juz nie ma.

#17 ~kamil o.~

~kamil o.~
  • Goście

Napisano 11 luty 2011 - 13:16

Popieram bardzo dobry pomysł
coś zaczęło by się w końcu dziać w tym mieście
od małolata bywam na gorzowskim stadionie ze względu że mam w Gorzowie dużo rodziny.
Atmosfera jest niesamowita i jeśli ktoś oglądał takie zawody na żywo to wie że to coś zupełnie innego niż w tv. Dokładnie to co ktoś wcześniej napisał hałas smród metanolu i kurz i walka o każdy centymetr przy prędkości 80-100km/h to te rzeczy których nie uświadczymy podczas relacji w tv

#18 ~Poznaniak~

~Poznaniak~
  • Goście

Napisano 11 luty 2011 - 13:19

Tak sie akurat składa, że chodzę często na mecze swojej drużyny (PSŻ Poznań - "Skorpiony"). Nasz klub nie ma łatwego życia (bo Kuchenkorz-nie Lech króluje), ale jakoś sobie radzimy. Nasz stadion ma ładną lokalizację-niedaleko lasów i jeziora, na Golęcinie. Polecam wam Poznań, bo jest sympatyczna i piknikowa atmosferka! Wolna od bezmyślnego fanatyzmu, bijatyk itd. Trzymam za inicjatorów kciuki, kto wie, może w Szczecinie będzie kolejny ośrodek żużlowy (skoro są tacy, którzy pochodzą z ZG i GW, albo tam jeżdżą). Tylko radzę wam dać inną nazwę. Żadna Pogoń, bo będzie dużo przeciwników. Może Viking albo Odra? ;)

#19 ~kazik~

~kazik~
  • Goście

Napisano 11 luty 2011 - 14:51

wątpie ale 3mam kciuki

#20 ~hhhgggfff~

~hhhgggfff~
  • Goście

Napisano 11 luty 2011 - 17:06

nic z tego nie bedzie mam nadzieje... chyba ze za prywatne pieniadze~!!!!!!!!!!!!KOCHAM POGON SZCZECIN .... niech mamy chociaz jeden pozadny klub!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych