Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

25 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~remik~

~remik~
  • Goście

Napisano 11 luty 2011 - 17:18

Totalny niewypal,typowa rozrywka dla wiochmenow ktorzy czekaja az sie ktos rozwali,a cale te smieszne zawody trwaja 15min[15 biegow po minucie]a reszte czasu ogladasz traktor i polewaczke.Milych wrazen|||

#22 ~szymon~

~szymon~
  • Goście

Napisano 11 luty 2011 - 20:47

jestem za! pochodzę z Zielonej Góry i do dziś jak jadę do ZG staram się połączyć to ze speedwayem. Od dawna w rozmowach ze znajomymi mówimy o braku tego sportu w Sz-nie. Dajcie namiary, bo ja tego billboardu nie widziałem, z chęcią pomogę w organizacji klubu! Do przeciwników - nie ma nigdzie takiej atmosfery na stadionach, po kilkanaście tysięcy kibiców na meczu, rodziny z dziećmi, zero dymów, pomimo, że dozwolone jest (zazwyczaj) piwo na stadionie, świetne oprawy meczów (poszukajcie opraw Falubazu na youtubie!).
Hej hej Falubaz!

#23 ~gx~

~gx~
  • Goście

Napisano 11 luty 2011 - 21:27

@remik - byłeś kiedyś na meczu (o GP nie wspomnę)? Widziałeś ten sport na żywo? Nie? To proszę, nie wypowiadaj się i nie obrażaj kibiców tego sportu, bo kibicom piłki nożnej daaaaaaaaaaaaaaleko do tego co się dzieje na stadionach żużlowych, a mówiąc o nich "wiochmeni" obrażasz m.in. mnie.

Jestem całkowicie za!!! Jeśli potrzebna jest jakakolwiek pomoc w organizacji klubu - chętnie się włączę. Od 15 lat mieszkam w Szczecinie i to czego mi najbardziej brakuje to właśnie speedway...

#24 ~jonatan~

~jonatan~
  • Goście

Napisano 11 luty 2011 - 23:09

Żużel? Dlaczego nie, może i powstać. Napewno w Szczecinie znajdą się jego zwolennicy. Nie podoba mi się jednak określenie, że Pogoń nie spełniła oczekiwań, wobec tego szukajmy pocieszenia w innym sporcie. Tylko ktoś kompletnie zauroczony jazdą na motocyklach może mówić, że popularność żużla, przebija piłkę nożną, albo ktoś, kto nie pochodzi ze Szczecina i pojęcia zielonego nie ma co znaczy dla szczecinianina POGOŃ. Bo dla nas, szanowni fascynaci żużla najważniejsza jest i będzie Pogoń. To, że w tej chwili nie spełniła oczekiwań wcale nie oznacza, że nie wywalczy za jakiś czas awansu do ekstraklasy. W dającym się przewidzieć terminie, jest to bardziej prawdopodobnie i pożądane, niż powstanie od zera klubu speedway'owego. Już był niejaki pan Gondor, niechciany przybysz z lubuskiego,który chciał utworzyć klub żużlowy w Szczceinie. Nie potrafił utrzymać ani drużyny piłkarskiej ani utworzyć sekcji żużla, za to chciał od miasta wyłodzić horrendalne odszkodowanie. Nie chcemy takich powtórek.

#25 ~polonia bdg~

~polonia bdg~
  • Goście

Napisano 12 luty 2011 - 22:08

Wchodzę w to. 25 lat siedzę w tym sporcie i mocno wierzę, że speedway zagości w Szczecinie. Podajcie jakieś namiary i dzwigniemy to razem !!!

#26 ~Zaguś~

~Zaguś~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2011 - 09:24

I co z tym żużlem?? Było pospolite ruszenie i temat umarł śmiercią naturalną??

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych