Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~mundek~

~mundek~
  • Goście

Napisano 14 luty 2011 - 20:39

Dzięki PiS stała sie osobą medialną a potem się na nich wypięła Tak nie wolno robic wszystko wraca z powrotem do człowieka dlatego przegrała wybory a miałaby o wiele wieksze szanse wyborcy tę "lojalność" wobec PiS sobie zapamietali

#2 ~murek~

~murek~
  • Goście

Napisano 14 luty 2011 - 22:50

Gdyby nie Jacyna-Witt to PiS nie byłoby w Szczecinie. Oni tylko potrafią gadać o rurze pod Bałtykiem bo to można gadac bez przerwy a o Szczecinie nikt z nich nie myśli. A lojalnośc do ludzi którzy nic soba nie reprezentują jest bez sensu, przez 4 lata była lojalna a jak się skończyła kadencja to pożegnała sie i odeszła.

#3 ~Agata~

~Agata~
  • Goście

Napisano 14 luty 2011 - 23:27

Małgosia Jacyna Witt. I to bezsprzecznie. Nie dlatego że się przyjęła, wypięła, weszła, wyszła. Dlatego, że TO jest właśnie kobieta przedsiębiorcza! A przede wszystkim osoba o swoim zdaniu, którego większości brak. Naprawdę zazdroszczę i wiedzy i samozaparcia! Wiedzy i wytrwałości! Sukcesów i z porażek, co nie zniechęciły do działań! Osobowość regionu!

#4 ~pagatio~

~pagatio~
  • Goście

Napisano 15 luty 2011 - 05:43

to smutne

#5 marfi

marfi

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 15 luty 2011 - 08:16

Kobieta Przedsiębiorcza, to z wszystkich przedstawionych kandydatek, zdecydowanie Małgorzata Jacyna Witt. Łączy pracę zawodową z pracą na rzecz miasta i jego mieszkańców, znajdując również czas na relaks. Jest osobą zorganizowana to pewne. Jej zdecydowane, ostre nieraz wypowiedzi spowodowane ignorancją i niekompetencją urzędników, uzyskują aprobatę wśród wielu moich znajomych. U mnie również.

Pozdrawiam serdecznie!

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 luty 2011 - 09:35

zawsze trafia w sedno :)))wiem coś o tym. To równy chłop z tej kobity :)))

#7 ~S~

~S~
  • Goście

Napisano 15 luty 2011 - 10:54

Nie lubię baby ale podziwiam ją , mam jej za złe mariaż z PIS tak tak pani Małgorzato i tak panią wydymali , a mogla pani coś zrobić dla Szczecina prze te 4 lata więcej, z ta swoja energią .

#8 ~marta~

~marta~
  • Goście

Napisano 20 luty 2011 - 10:41

sprawia wrażenie antypatycznej i zadufanej w sobie, robi wiele hałasu wokół siebie, a mało dla miasta, Mjw jest mistrzynią autokreacji

#9 ~MMB~

~MMB~
  • Goście

Napisano 21 luty 2011 - 08:51

A ja się z tobą nie zgodzę, imienniczko, coś jednak musi być w Pani Radnej.

#10 ~ana~

~ana~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2019 - 14:16

Pani Małgorzata Jacyna-Witt z domu Ostapczuk nie jest rodowitą szczecinianką, urodziła się w Puławach

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych