Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~FG_2050~

~FG_2050~
  • Goście

Napisano 26 październik 2010 - 15:31

.

#2 ~senior~

~senior~
  • Goście

Napisano 26 październik 2010 - 17:45

Jakie PO i Krzystek taki bałagan.

#3 ~waldi~

~waldi~
  • Goście

Napisano 26 październik 2010 - 17:50

Czekam na prezydenta, który zajmie się chociaż tak prostymi sprawami jak utrzymanie czystości ulic. To jest przesada, że kosze na śmieci są stale przepełnione. Druga sprawa to niech ktoś zrobi porządek z żółtymi płotkami stawianymi wszędzie na potęge. Odrazu napisze, że żółty kolor nie jest bezpieczny, bo odwraca uwagę kierowców od ludzi, którzy nie są ubrani jak żarówy. Fajnie by też było jak by trochę bardziej dbano o zieleń. Brakuje mi jakiś rabat na Wałach Chrobrego. Przydały by się również nowe nasadzenia w miejscach, gdzie ostatnio powycinano stare drzewa. Lubie to miasto, ale powoli mam dość przymykania oczy na pewne sprawy.

#4 ~michael~

~michael~
  • Goście

Napisano 26 październik 2010 - 20:45

Co do czystości i dodatkowej zieleni zgoda - mogłoby być lepiej, ale z tymi żółtymi płotkami to już przegiąłeś.
Zawsze się znajdzie ktoś komu nie pasują cycki za małe albo doopa za zimna :-)

#5 ~georgetases~

~georgetases~
  • Goście

Napisano 26 październik 2010 - 20:50

Czekam na prezydenta, który zajmie się chociaż tak prostymi sprawami jak utrzymanie czystości ulic. To jest przesada, że kosze na śmieci są stale przepełnione. Druga sprawa to niech ktoś zrobi porządek z żółtymi płotkami stawianymi wszędzie na potęge. Odrazu napisze, że żółty kolor nie jest bezpieczny, bo odwraca uwagę kierowców od ludzi, którzy nie są ubrani jak żarówy. Fajnie by też było jak by trochę bardziej dbano o zieleń. Brakuje mi jakiś rabat na Wałach Chrobrego. Przydały by się również nowe nasadzenia w miejscach, gdzie ostatnio powycinano stare drzewa. Lubie to miasto, ale powoli mam dość przymykania oczy na pewne sprawy.

Zgadzam się w 100%, że żółte płoty odwracają uwagę kierowców od przechodniów. Wszędzie to tylko stoi i nie dość że szpeci, to jeszcze powoduje niebezpieczeństwo.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych