Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Koncert Natalii Niemen, 25.10.2013

Natalia Niemen Czesław Niemen Klub LuLu koncert

Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 ~Monolit~

~Monolit~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2013 - 21:32

NIEMEN MNIEJ ZNANY to projekt zainicjowany przez córkę Czesława Niemena, w którym artystka pragnie przybliżyć szerszej publiczności twórczość swojego taty, tę mniej znaną, mniej rozpowszechnioną. Są to utwory, które powstawały na przestrzeni lat i znalazły się chociażby na takich albumach jak „Terra Deflorata” czy „Spodchmurykapelusza”.

Podczas koncertu nie zabraknie również kilku największych „hitów” Czesława Niemena takich jak „Jednego serca” czy „ Dziwny jest ten świat”. Szczególnie ostatnia piosenka zapadła w pamięć po porywającym wykonaniu przez Natalię podczas festiwalu w Opolu 2013.

Program koncertowy, to również prawdopodobnie pierwsza próba przełożenia tych wybitnych kompozycji i aranżacji na język zespołu instrumentalistów, który utworzyła Natalia. Od lat 80. Czesław Niemen był bowiem samowystarczalnym multiinstrumentalistą, a do tworzenia i wykonywania swojej muzyki zatrudnił, jak sam ją nazwał - robotestrę, czyli zaawansowaną, cyfrowo-analogową „machinerię” instrumentów.

Szczeciński koncert Natalii Niemen odbędzie się 25 października 2013 r. (piątek) w Klubie LuLu, ul. Partyzantów 2. Początek koncertu o godz. 19.00.

 

Dodaj odpowiedź  Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Natalia Niemen, Czesław Niemen, Klub LuLu, koncert

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych