Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

10 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~jan~

~jan~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2014 - 08:58

Słowo na muralu ACAB jest uważane za słowo nieprzyzwoite,wulgarne,więc nie wiem czy tak publicznie i to z dzieckiem na jego tle można publicznie rozpowszechniać.

#2 ~xxx~

~xxx~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2014 - 10:26

A ja uwazam ze znaczenie jakis czterech literek zna tylko waska grupa zapewne pseudokibicow. Mi to nie przeszkadza w dostrzezeniu znakomitego pomyslu wykonania zdjecia. Dla mnie jest super i liczy sie efekt koncowy a nie jakies cztery literki na ktore nawet nie zwracam uwagi. Wiec spina o jakis napis jest moim zdaniem zbedna. Zdjecie bardzo mi sie podoba.

#3 ~jan~

~jan~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2014 - 13:13

A ja uwazam ze znaczenie jakis czterech literek zna tylko waska grupa zapewne pseudokibicow. Mi to nie przeszkadza w dostrzezeniu znakomitego pomyslu wykonania zdjecia. Dla mnie jest super i liczy sie efekt koncowy a nie jakies cztery literki na ktore nawet nie zwracam uwagi. Wiec spina o jakis napis jest moim zdaniem zbedna. Zdjecie bardzo mi sie podoba.

Mural świetny i zdjęcie również bardzo ładne.Chodzi tylko o to,że można było w redakcji zretuszować słowo ACAB.Chodzi o to,żeby nie uczyć dzieci od młodych lat nienawiści do pewnej formacji.

#4 ~Kibic Pogoni !~

~Kibic Pogoni !~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2014 - 13:48

Uważam że komentarz zamieszczony powyżej to Prawda !

#5 ~Marian wierny kibic~

~Marian wierny kibic~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2014 - 10:23

Kiedy wyniki konkursu ?

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2014 - 18:05

Redakcja ogłasza konkurs, w którym do wygrania są bilety na mecz.. Tylko że, mecz jest już jutro a wyników konkursu dalej nie ma.

#7 ~Admin~

~Admin~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2014 - 10:47

Bilety można mieć na następny mecz, ponieważ są to Vouchery (są ważne do końca sezonu)

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2014 - 12:32

Bilety można mieć na następny mecz, ponieważ są to Vouchery (są ważne do końca sezonu)

Witam, dziękuję za odpowiedz, to może jeszcze uzyskam informację kiedy wyniki konkursu.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2014 - 12:48

Droga redakcjo kiedy poznamy wyniki konkursu.

#10 ~iza~

~iza~
  • Goście

Napisano 04 maj 2014 - 15:45

ile to już po konkursie a wyników dalej nie ma

#11 ~Trolololo~

~Trolololo~
  • Goście

Napisano 08 maj 2014 - 17:50

Admini pograli sobie z czytelnikami w kulki ;) Konkurs, konkurs a wyników brakło ;D

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Pogoń

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych