Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »


 • Zamknięty Temat jest zamknięty
35 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gościówa~

~Gościówa~
 • Goście

Napisano 18 listopad 2010 - 19:06

To mojego głosu nie ma!
Ale mu podstawił Sikorski haka :)

#2 ~Anisz~

~Anisz~
 • Goście

Napisano 18 listopad 2010 - 19:16

Radosław Sikorski jest Ministrem Spraw Zagranicznych, a Ministrem Obrony jest Bogdan Klich. Może zamiast pisać o polityce... nekrologi albo kronika towarzyska? ;-)

#3 ~lampa i sofa~

~lampa i sofa~
 • Goście

Napisano 18 listopad 2010 - 19:35

Co za deb***e choć osobiście to lubię Sikorskiego ;) Co on myśli, że jak przyjedzie do Szczecina Sikorski i uściska mu dłoń to ludzie poleca do urn i oddadzą na Litwińskiego głos hahaha tak wymawia Krzystkowi a chyba sam zapomniał, że pod koniec przyszłej kadencji (jakby wygrał Litwiński-odpukać)to sam zapewne powiem ,że to tylko były 4 lata i ciężko było cokolwiek zrobić! To wszystko jest tak żałosne poczynając od straganu ze Schetyną. Będzie reelekcja! :)

#4 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 18 listopad 2010 - 20:09

jakie CH tacy kandydaci hahaha

#5 ~Mario bross~

~Mario bross~
 • Goście

Napisano 18 listopad 2010 - 20:09

Poseł Litwiński chciał udowodnić, że jego pomysł ma duże szanse na realizację. W środę o godz. 8.30 ze szczecińskiego Dworca Głównego wyruszył w towarzystwie ministra infrastruktury Cezarego Grabarczyka, władz samorządowych, kandydatów PO na radnych oraz dziennikarzy na przejażdżkę do Skolwina i z powrotem. Podróż w obie strony zajęła godzinę. W tym czasie poseł przekonywał do słuszności swojego pomysłu.

- Linia kolejowa do północnych dzielnic miasta jest doskonale zachowana i nie wymaga naprawy. Trzeba będzie jedynie odświeżyć i oświetlić perony, z których będą korzystać pasażerowie - mówi Litwiński. - Plusem SKM będzie także to, że przystanki przesiadkowe są skomunikowane z liniami komunikacji miejskiej. Dzięki SKM mieszkańcy będą mogli także szybko i bezpiecznie dojechać do Polic, Gryfina czy Goleniowa.

Litwiński zapewniał, że powstanie SKM nie będzie generować żadnych dodatkowych kosztów.

- Nie będę tworzyć nowych instytucji i powoływać prezesów - zapewnia. - Nie będę brać kredytów i kupować nowego taboru. Liczę na współpracę z samorządem województwa oraz spółką Przewozy Regionalne.

Pomysł Arkadiusza Litwińskiego poparł minister Cezary Grabarczyk, który mówi o sobie, że jest wielkim miłośnikiem kolei.

- Utworzenie SKM oznacza także więcej składów na torach oraz większy przychód dla spółek kolejowych - twierdzi Grabarczyk.


Panowie politycy zapewne setnie się bawili w czasie tej przejażdżki. I widzieli to czego nie było widać za oknami. Chyba dlatego że patrzyli na ową rzeczywistość z przymrożeniem oka lub co bardziej prawdopodobne oczu Ponieważ nie wszyscy mają okazji jeździć tą linią przypomnę:


Tor nr 1
Wstowo - Niebuszewo 30 w porywach 40 km\h Niebuszewo - Gocław tor zamknięty i systematycznie rozkradany Gocław - Skolwin 40 km/h Skolwin - Police 30 40 i tor często zamknięty Police - Trzebierz odrobinę lepiej ponieważ jednotorówka i czasem jeździmy z paliwem Dlatego złodzieje boją się tak kraść na wydrę
Tor nr 2
Wstowo - Wzgórze 30 km/h Wzgórze - Turzyn Tor zamknięty zarośnięty a co pod trawą lepiej nie pytać Turzyn - Niebuszewo 30 40 km/h Niebuszewo (za semaforem wyjazdowym) - Police (do wjazdowego) tor po naprawie przed dwoma laty szybkość 50 60 km/h


A poza tym kilka niespodzianek jak 20 km/h na kilku przejazdach (ludzi z przejazdu zabrano w ramach oszczędności na sygnalizację automatyczna już nie starczyło) oraz 30 na sypiącym się moście przed Policami. Odległość którą pokonali Panowie też nie jest imponująca. Szcz. Gł. - Skolwin to 18 kilometrów. Linia jest zamykana na noc. Przystanki i stacje totalnie zdewastowane!!!!Przypominam że za kilka dni wybory i można wiele usłyszeć. To polityczna wigilia kiedy politycy zaczynają mówić ludzkim głosem. Nie zawsze z sensem. W "Misiu" Barei pańcia pyta wozaków czy nie boją się jeździć wozem. Jeden z nich odpowiada "Strach jest!" I to samo dotyczy tego pomysłu. Na szczęście jeszcze tydzień i wszystko wróci do normy.

#6 ~lem~

~lem~
 • Goście

Napisano 18 listopad 2010 - 20:13

Mówi się w kuluarach, że Sikorski jeszcze w trakcie drogi do Szczecina próbował zapamiętać imię i nazwisko tak "szanowanego i prominentnego" polityka PO. Panie Litwiński gówno zrobiłeś dla regionu w Sejmie - patrz interpelacje i zasiadane komisje, wystąpień może kilka - w mieście będzie tak samo. Najpierw POustawiasz kolegów, w tym P MArcinkiewicza, który w przyszłym roku straci mandat, a później będziesz szykował się do kampanii.

#7 ~szt~

~szt~
 • Goście

Napisano 18 listopad 2010 - 20:15

Ale PO kombinuje wszystkie możliwe chwyty biorą a i tak się okaże że nic z tego nie będzie . Wole już Krzystka a nawet Jacynę niż litwińskiego.

#8 ~gość~

~gość~
 • Goście

Napisano 18 listopad 2010 - 20:16

Najlepszy kandydat. Najlepsza kampania :)

#9 ~...~

~...~
 • Goście

Napisano 18 listopad 2010 - 20:18

Myślałem że Sikorski to rozsądny facet. Niestety się pomyliłem...
Wygrana Litwińskiego pogłębi tylko znaczenie kolesiostwa i partyjniactwa, usuwając "normalnych niepartyjnych" mieszkańców na margines...

#10 ~BAAD~

~BAAD~
 • Goście

Napisano 18 listopad 2010 - 20:21

Pan Sikorski lideruje tez MON-owi???

#11 ~olo~

~olo~
 • Goście

Napisano 18 listopad 2010 - 20:21

Nigdy nie byliśmy tak blisko rozpoczęcia tych inwestycji o których mówi wielce szanowny europoseł jak jesteśmy teraz, za prezydentury P. Krzystka. To przez was, politykierów, mamy projekt hali który ma już chyba z 10 lat i jeszcze nie jest ona wybudowana. Bo co nowy prezydent to rozpoczynała się dyskusja, czy taka, a może inna, a może gdzie indziej. Te miejsca na obrazkach które pokazywaliście dzisiaj będą właśnie tak wyglądać za 4 lata jak znowu będzie inny prezydent.
Co do szybkiego tramwaju to też bylibyśmy bliżej rozpoczęcia tej inwestycji gdyby nie uchylenie decyzji konserwator zabytków przez ministra kultury rządu PO.

#12 ~TŁUM~

~TŁUM~
 • Goście

Napisano 18 listopad 2010 - 20:22

teraz już wiem, dlaczego dziś po południu były potężne korki w mieście...

#13 ~Jan~

~Jan~
 • Goście

Napisano 18 listopad 2010 - 20:28

Już samo miejsce tej konwencji jest symboliczne, jeden z większych "kramów" w mieście. Kolejny powstaje na Turzynie, jeszcze inny rośnie w samym centrum (Kaskada), następny rozrasta się na Mieszka/Milczańskiej. Same kramy. ZERO PRODUKCJI w Szczcinie. Platforma wspiera trójmiasto - wiadomo z jakich przyczyn. Rozwijają się inne miasta np. Bydgoszcz (z której przyjechał ostatnio tramwaj i z której pochodzi minister S.) Szczecin jest niszczony. Stocznie na terenie byłej NRD działają i są dotowane, ale Komisja chciała rozwalić polską stocznię, a słońce
Peru nie zrobił nic. Jak widzę tego pionka Litwińskiego to mi niedobrze jest. I dzisiejsze ogłoszenie w Kurierze, chyba coś w stylu "Jedyny kandydat Platformy". Oni myślą, że Szczecin to jest "tłuszcza", która nie myśli tylko zagłosuje na logo... Mam nadzieję, że jedyny kandydat Polskiej Zjednoczonej Platformy Obywatelskiej tym razem odpadnie bo ludzie w Szczecinie na przekór im jednak myślą. No i jednocześnie prztyczek w nos dostanie promotor narkomanów.

#14 ~Rafał~

~Rafał~
 • Goście

Napisano 18 listopad 2010 - 20:29

GS jak zwykle pełen profesjonalizm jakiego MONU, jest szefem MSZ !!!

#15 ~Windom Earle~

~Windom Earle~
 • Goście

Napisano 18 listopad 2010 - 20:31

No cóż, chcą nami rządzić galerianki. Jacy kandydaci, posłowie i radni taka konwencja.

#16 ~Ola~

~Ola~
 • Goście

Napisano 18 listopad 2010 - 20:32

Wiedza dziennikarzy GS24 powala mnie. Radosław Sikorski nie jest ministrem obrony. Dziennikarzom GS24 radzę uaktualniać swoją wiedzę, bo dość przestarzała jest.

#17 ~ale jaja~

~ale jaja~
 • Goście

Napisano 18 listopad 2010 - 20:39

Litfinski und Sikorska ya gut shnel tramwaja

#18 ~Wyborca PO~

~Wyborca PO~
 • Goście

Napisano 18 listopad 2010 - 20:43

Mimo ze byłem dotąd wyborcą PO i popieram politykę PO na szczeblu krajowym nie zagłosuję na Litwińskiego bo jest kandydatem przeciwko Krzystkowi z inspiracji Nitrasa i Gawłowskiego. Pan poseł niczym nie może się pochwalić, jako kandydat na prezydenta Szczecina wypada jeszcze gorzej a jego pomysły to w większości obiecanki cacanki. Ponieważ nie mam zaufania do tego pana i jego protektorów poprę Krzystka bo pokazał, że w Szczecinie można coś zrobić dla społeczeństwa ale trzeba w dużym stopniu uniezależnić się od bonzów partyjnych. I to jest powód ataków części członków szczecińskiej PO na urzędującego prezydenta.

#19 ~arti~

~arti~
 • Goście

Napisano 18 listopad 2010 - 20:56

jeszcze rok temu PO popierało Krzystka a teraz im nie po drodze??? Ciekawe może chciał być samodzielny i przestał słuchać Nitrasa? Głosuję na radnych z PO ale na prezydenta KRZYSTEK! potrzeba nam ciągłości władzy jak w innych rozwiniętych miastach! A skoro Krzystek jest taki słaby to co PO nie wiedziało o tym wcześniej? Co do krytyki to pragnę przypomnieć ze PO ma większość w obecnej radzie i większość spraw mogła dawno zrobić!

#20 ~szybki~

~szybki~
 • Goście

Napisano 18 listopad 2010 - 21:04

Krótko i na temat Panie Litwiński, nie zagłosuję na Pana choćby się dwie niedziele w kupę zeszły, próba spijania śmietanki po Krzystku jest w Pana wydaniu żenujące, Pana uśmieszki na bilbordach, pokazywanie się z rodziną...to już było i dawno opatrzyło się normalnym, pragnącym szybkiego rozwoju miasta mieszkańcom.
KRZYSTEK NA PREZYDENTA I NIE MA INNEJ OPCJI W SZCZECINIE!
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych