Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

58 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~ryszard~

~ryszard~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2020 - 21:30

tak ale wtedy buraki były tańsze

#2 ~Adelajda~

~Adelajda~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2020 - 04:12

Wirusy ,zawsze były i będą. Produkcja ich z całą pewnością nie zniknie ,tylko pytanie ,jak z tym walczyć. Ktoś tu pisze na temat grypy ,że również jest śmiertelna . Ma rację ,jest śmiertelna ,nawet bardzo ,osłabia serce i cały układ oddechowy ,nieleczone zapalenie oskrzeli - mam na myśli do końca nie wyleczone- powoduje bardzo niebezpieczna i groźna chorobę jaka jest POCHP ,ja zachorowałam na nią. Moja wina ,bo zamiast iść na zwolnienie L4 ,to człowiek pracował ,wziął coś tam ,gorączka fpafla i due pracowali ,a to błąd . Ale ten wirus jest dużo groźniejszy od grypy. Dlatego lepiej nie lekceważyć go. Śmiertelność jest o wiele większą ,i obejmuje można powiedzieć ,cały świat. Proszę ,żeby ten człowiek ,z takim lekceważeniem nie pisał o koronawirusie,nie powinny panikować ,ale mosimy bardzo uważać .

#3 ~Daga123~

~Daga123~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2020 - 10:13

Proszę podać mieszkańcom do wiadomości gdzie w ostatnim tygodniu przemieszczała się ta Pani z 3 dzieci... gdzie robili zakupy, gdzie dzieci się bawiły może bawialnie, jakieś inne miejsca zamkniete, czy jeździli komunikacja miejska itp. Na pewno wiele osób by unikało tych miejsc nie narażając siebie na zarażenie jeśli okaże się, że ta rodzina jednak z Niemiec przywlokła wirusa do nas. Życzę im jednak żeby testy były ujemne.

#4 ~Wiktoria~

~Wiktoria~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2020 - 19:41

Dlaczego mimo braku wyników badań dzieci, w SP nr 45 lekcje od jutra mają odbywać się zgodnie z planem?

#5 ~Wiktoria~

~Wiktoria~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2020 - 19:41

Dlaczego mimo braku wyników badań dzieci, w SP nr 45 lekcje od jutra mają odbywać się zgodnie z planem?

#6 ~Jaa~

~Jaa~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2020 - 02:37

Pytanie- skoro wirus jest w szpitalu na Arkonskiej to czy zasadne jest leczenie się tam przez inne osoby, wizyty i specjalistów itp? Niby w budynku na zakaznym ale przecież nie wiadomo kto tam przechodzi, nawet jakąś osobą z obsługi, sprzątająca itp. Czy nie powinno się odradzic dla bezpieczeństwa przechodzenie tam do lekarza? Chodzi o to że ktoś już ma termin i pytanie iść tam czy powinni te wizyty odwołać i dzwonić do ludzi? ??

#7 ~Zaniepokojona~

~Zaniepokojona~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2020 - 13:41

A co z miejscami publicznymi typu ZUS, urzędy skarbowe,urzędy miejskie, poczty.Tam w każdej chwili może ujawnić się i rozprzestrzenić koronawirus. To jest dopiero wylęgarnia wirusów i bakterii!!

#8 ~Rodzic~

~Rodzic~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2020 - 14:04

A laguna w Gryfinie kiedy zostanie zamknieta

#9 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2020 - 14:58

A co z centrami handlowymi i kawiarniami??? Tam ludzie spacerują jak po parku, a teraz jak będą zamknięte szkoły to w galeriach będą tłumy.

#10 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2020 - 15:03

Czy to prawda, że pacjentka że Szczecina zmarła?

#11 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2020 - 16:11

A czemu nie zamykają CH kaskada, Galaxy, molo?

#12 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2020 - 16:16

To prawda za CH, bo wszyscy idą tam i dzieci też

#13 ~Mariia~

~Mariia~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2020 - 16:22

Kto jest mądry, to nie będę łazić bez potrzeby wszędzie

#14 ~C~

~C~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2020 - 16:25

A co z prywatnymi placówkami opieki, kto mi odda kase za to? Nie dość ze i tak państwo mi zabiera kase to jeszcze prawo do powierzaniaopieki i jeszcze dodatkową kase za to.

#15 ~Jaa~

~Jaa~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2020 - 16:54

Ktoś wie co się działo z pociągiem w dabiu ??? Pełno policji i karetki

#16 ~Podróżny~

~Podróżny~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2020 - 16:56

Wczoraj wracałem z Norwegii przez Amsterdam do Berlina Tegel gdzie następnie wsiadłem do busa i pojechaliśmy na Szczecin.na lotniskach nie było żadnych kontroli ale co najważniejsze na granicy niemiecko polskiej była kontrola.tylko nie wiem po co jak po zatrzymaniu busa i zapytaniu ilu jadzie stwierdzili panowie.eeeetam 4 osoby to nie ma co badać i puścili.i co taki szum że badają że nikt nie wiedzie bez badania śmiech na sali

#17 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2020 - 20:49

Państwowy zakład higieny wskazał, że w lutym 2020 r. W Polsce na grypę zachorowało 821 653 osób, z czego 5600 było hospitalizowanych, a Uwaga 23 osoby zmarły.A we Włoszech do 631 wzrosła we liczba zmarłych zakażonych koronawirusem - podała we wtorek Obrona Cywilna. UWAGA Uwaga W ciągu doby zanotowano 168 zgonów, ale - jak zastrzeżono - to nie Covid-19 był ich jedyną przyczyną. W całym kraju jest obecnie ponad 8,5 tys.zarażonych-dane uzyskano na podstawie danych z gazety prawnej. Włosi łazili po knajpach, galeriach szczególnie starsze dzieci młodzież i się pozarażali nawzajem. Zachowajcie ludzie zdrowy rozsądek i ze spokojem przejdźcie okres kwarantanny dla wspólnego dobra.

#18 ~???~

~???~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2020 - 00:21

Syn pacjęta z koronawirusem (stan ciężki) lężący w szpitalu w Bełżycach udzielił wywiadu, że jego ojcie w przeddzień wystąpienia ostrych objawów koronawirusa był w sprawach biznesowych w Szczecinie. Czy szczeciński sanepid jest poinformowany o tym zdarzeniu i namierzył osoby z którymi ten pan się spotkał w Szczecinie?

#19 ~Kris~

~Kris~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2020 - 10:22

We wtorek lądowałem w Goleniowie lotem z Londynu po tygodniowym pobycie. Żadnych pomiarów temperatury nie było, nikt o nic nie pytał...

#20 ~Goska~

~Goska~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2020 - 14:12

Czy małżeństwo ktore bylo jako pierwsze zdiagnozowanie zyją? Ktos puścił wiadomość ze niestety zmarli?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych