Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »


58 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Anonim~

~Anonim~
 • Goście

Napisano 21 marzec 2020 - 09:25

Niech Pani Minister Zdrowia Ewa Kopacz przypomni Wam jakie to diagnozy stawiała w 2010r. za panowania świńskiej grypy. A sorry, ona i opozycja nie lubią historii, wolą gnoić obecny rząd i robić wszystko abyście państwo nie pamiętali ich "wyczynów". To może przypomnę za pewną publikacją w ramach edukacyjnych. Pani Kopacz raczyła wyrzec takie oto słowa: "Śpijcie spokojnie, pracujcie spokojnie, cieszcie się wiosną wszystko jest pod kontrolą – mówiła minister zdrowia w rządzie PO-PSL Ewa Kopacz". W 2010r., tj. jak były wybory prezydenckie zmarło z powodu świńskiej grypy 180 osób. Na miliony można pewnie liczyć ilość zachorowań na zwykłą grypę, a ilość zgonów z powodu powikłań pogrypowych też była spora. To wszystko jest do zweryfikowania w sieci Internet. Zatem pytam się, z jakiego go powodu w 2020 roku ma się zmieniać termin wyborów? Jeżeli będziecie zachowywać się racjonalnie, a nie ulegać histerii szerzonej przez opozycję, to zapewniam Was, że nie dość że nic nie zagrozi Waszemu bezpieczeństwu, ale po głębokim namyśle dokonacie dzięki temu właściwego wyboru. I nie dajcie się wmanewrować w jakieś stany klęski żywiołowej, bo to co rząd zrobił wczoraj, tj. ogłoszenie stanu epidemii jest adekwatną decyzją do zjawiska z jakim mamy doczynienia. Te nawoływania do zmiany terminu wynikają wyłącznie z faktu obawy opozycji o przegraną, a nie z obawy o Wasze bezpieczeństwo. Uświadomcie to w końcu sobie. Opozycja żeruje na tym, że sporo ludzi jest zbyt leniwych, aby poprzez dostępne źródła informacji zweryfikować wypowiadane przez nich bzdury. Jak się słucha ich słowotoku, to przyznam można się na te przekazy nabrać. Ale to są zawodowi manipulatorzy, zaprogramowani na ogłupianie wyborców.

 #42 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 21 marzec 2020 - 11:24

Ale to są zawodowi manipulatorzy, zaprogramowani na ogłupianie wyborców.

 

Coś ci się popierdaczyło, trollu. Przecież to idealnie pasuje do PiS-u.#43 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 22 marzec 2020 - 09:27

Coś ci się popierdaczyło, trollu. Przecież to idealnie pasuje do PiS-u.


I do ciebie żałosny człowieczku...

#44 ~Anonim~

~Anonim~
 • Goście

Napisano 22 marzec 2020 - 11:13

Coś ci się popierdaczyło, trollu. Przecież to idealnie pasuje do PiS-u.

WYobrażmy sobie: rządzi PO, wszystkie banki z przewagą kapitału zagranicznego - żadnego zabezpieczenia płynności Polski, w ramach prywatyzacji szpitali - połowa upadłych, reszta odmawia stania się zakaźnymi, Mafie vatowskie drenują Polskę, deficyt budżetowy bez korona 50mld, w czasie epidemii 100mld, PO czekając na rozkazy z Niemiec zarządza kwarantannę z dwutygodniowym opóznieniem, nie ma już LOTu więc Polacy za granicą kwitną sobie w najlepsze, itd., itd.,Dziękuję wolę jednak PIS.  Wiadomo że jesteś komórką dezinformacji z PO.

 #45 ~Anonim~

~Anonim~
 • Goście

Napisano 22 marzec 2020 - 11:17

I do ciebie żałosny człowieczku...

(Pinindzy na nic nima i nie bedzie) Tak głosili POkomuchy wyprzedali zniszczyli cały dorobek pokolenia powojennego na który to Polacy pracowali w pocie czoła za grosze odbudowując ze zniszczeni wojennych i budując nowe zakłady pracy jak POkomuchy dorwali się do koryta nic Polsce nie było potrzebne twierdzili po co w Polsce cukrownie jak cukier jest tańszy u Szkopów tak samo służba zdrowia szpitale laboratoria nagle przestały być POkomuchom niepotrzebne przecież można się leczyć prywatnie głosili POkomuchy to teraz mamy efekty tej złodziejskiej kliki od niby prywatyzacji która POkolesiowsku rozkradła co dało się!

 #46 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 23 marzec 2020 - 10:12

Wiadomo że jesteś komórką dezinformacji z PO.

 

Wróżbita jakiś, czy jasnowidz? :o  Nie, to tylko PiSi troll. :P#47 ~Zenon~

~Zenon~
 • Goście

Napisano 25 marzec 2020 - 16:38

Gościu raczej tobie się POpie......o w tej pustej główce

#48 ~Zenon~

~Zenon~
 • Goście

Napisano 25 marzec 2020 - 16:38

Gościu raczej tobie się POpie......o w tej pustej główce

#49 ~oburzona~

~oburzona~
 • Goście

Napisano 26 marzec 2020 - 17:05

A ja mam takie pytania, czy ktoś mi na to odpowie?

Dlaczego nauczyciele zadają więcej niż sami z nimi robili na lekcjach? Dlaczego rodzice nie otrzymują z tego tytułu zadnego zasiłku skoro odwalamy za nauczycieli robotę a oni sobie odpoczywają w domu a pieniądze mają prawie za nic? To część pensji powinna trafić do rodziców którzy niedość, że mają masę swojej roboty to jeszcze muszą spędzić pjół dnia na tłumaczeniu dzieciom lekcji a potem na wysyłaniu zdjęć odrobionych prac, a kto da na kartę do telefonu za to? nie każdy ma komputer czy internet w telefonie. Nikogo to nie obchodzi. Ci w rządzie mają kasę na wszystko a ludzie nie mają nawet na chleb i co wtedy zrobić, gdzie się udać jak urzędy zamknięte?#50 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 27 marzec 2020 - 09:10

Trolla tu macie za 35zl dziennie

#51 ~Jan~

~Jan~
 • Goście

Napisano 28 marzec 2020 - 15:36

Proszę mi powiedzieć dlaczego sanepid wysyłając kogoś na kwarantannę zezwala aby jego współ domownicy mogli się swobodnie poruszać poza domem. Znam takie 2 przypadki i pani z sanepidu udzieliła takich zaleceń rodzinom na kwarantannie!?!!

#52 ~Marcin~

~Marcin~
 • Goście

Napisano 28 marzec 2020 - 20:49

Moglibyście szybciej pisać, skąd są zakażone osoby w naszym województwie. Po oficjalnej informacji trzeba czekać i czekać, aby dowiedzieć się, skąd są osoby zarażone w naszym regionie. Ni

#53 ~Marcin~

~Marcin~
 • Goście

Napisano 28 marzec 2020 - 20:51

Moglibyście szybciej pisać, skąd są zakażone osoby w naszym województwie. Po oficjalnej informacji trzeba czekać i czekać, aby dowiedzieć się, skąd są osoby zarażone w naszym regionie. Niby "na żywo", a jednak z dużym opóźnieniem.

#54 ~Ja~

~Ja~
 • Goście

Napisano 28 marzec 2020 - 21:29

Dziennikarzyny z GS24, dlaczego tyle trwa potwierdzenie, skąd są zarażeni z naszego województwa?? Kilka godzin trzeba czekać. Amatorka.

#55 ~Janek~

~Janek~
 • Goście

Napisano 28 marzec 2020 - 22:10

A po co to wam skąd ci ludzie abyście zlinczowali ich rodziny

#56 ~Marcin~

~Marcin~
 • Goście

Napisano 28 marzec 2020 - 23:21

A po co to wam skąd ci ludzie abyście zlinczowali ich rodziny


Nie mierz innych swoją miarą. Po prostu lepiej wiedzieć, na co i gdzie zwracać szczególną uwagę.

#57 ~Erty derty~

~Erty derty~
 • Goście

Napisano 29 marzec 2020 - 13:51

Oj Gs24.pl coś słabo u Was z wiadomościami na bieżąco. W stosunku do innych portali jesteście sporo w tyle.

#58 ~Marcin~

~Marcin~
 • Goście

Napisano 29 marzec 2020 - 21:16

Aktualną sytuację znajdziecie na stronie radioszczecin.
Zamiast czekać na GS, wchodźcie tutaj.

#59 ~Mieszkanka powiatu~

~Mieszkanka powiatu~
 • Goście

Napisano wczoraj, 13:44

A może dalibyście mapkę zachorowań, jaką mają sąsiedzi z Trójmiasta Dzienniku Bałtyckim?

Powiaty i miejscowości ?

Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych