Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

30 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Syary~

~Syary~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2020 - 16:29

Studenci nie wiedzą że istnieje coś takiego jak plan na działanie W. Za pierwszej komuny wszystkie zakłady pracy i szkoły miały takie plany i czasami byly robione ćwiczenia. Pierwsza komuna padła 30 lat temu ale plany na szczęście zostały. Widocznie akademik był ujęty w takim planie jako szpital polowy lub coś podobnego. No i w stanie wyższej konieczności plany zostały uruchomione.

#2 ~Wera~

~Wera~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2020 - 16:56

W tych akademikach będą miejsca kwarantanny dla chorych z całego województwa! To już nie są żarty... 

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2020 - 17:11

Gównojady protestują jak zwykle. nachlane bydło !!!!!!!

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2020 - 17:28

[quote name="Wera" post="511616" timestamp="1584201371"]
W tych akademikach będą miejsca kwarantanny dla chorych z całego województwa! To już nie są żarty...
Koszalin też musiał oddać wojewodzie jeden akademik przy ulicy Rejtana

#5 ~Verk~

~Verk~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2020 - 17:32

Powtórka z rozrywki- 39 lat temu w grudniu 1981 roku też musiałem awaryjnie wyprowadzać się za Amicusa a dodam że miałem dwumiesięcznego syna i żonę i musieliśmy wszystko zabrać i wyjechać natychmiast w środku zimy przy 15 st.mrozie. Kłopot był taki że wstrzymano wszelką komunikację a samochodów osobowych było mało. Daliśmy radę.

#6 ~Ryszard~

~Ryszard~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2020 - 17:55

Studenci zawsze zaskoczeni. Obudzili się na kacu i zdziwieni, że wojewoda zadecydował o przejęciu akademika. Hołota zasrana teraz studenci to najgorsze padło i dziadostwo !!!!

No pewnie. Hołota z której powstają lekarze, architekci, prawnicy. Pójdziesz ze sprawą do tej post hołoty? Miarkuj, co piszesz człowieku bez skazy

#7 ~Koniur~

~Koniur~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2020 - 19:42

Uniwersytet Szczeciński jak zwykle organizacyjna klapa!

#8 ~michu91~

~michu91~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2020 - 19:43

Ileż tu zakompleksionych typów obszczekujących z pianą na pysku studentów.. Jeśli przyszli inżynierowie, lekarze czy prawnicy są "padłem" to czym wy jesteście kmioty jeden z drugim..?

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2020 - 19:58

Amicus wczoraj - totalny brak informacji nikt nic nie wie, portierki przerażone. Administracja czynna w pon o 8 ale co z tego jak znając te kobiety to będą na każde pytanie odpowiadać KRZYKIEM i przewracając oczami.... I weź tu nie panikuj....

#10 ~Zgred~

~Zgred~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2020 - 20:00

Jestem mgr inż mechanik rocznik obrony dyplomu 1981. Wierz mi że do dzisiaj mam szacunek u prywaciarzy i poprawiam obecnych inżynierów.

#11 ~Thom~

~Thom~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2020 - 20:35

Ileż tu zakompleksionych typów obszczekujących z pianą na pysku studentów.. Jeśli przyszli inżynierowie, lekarze czy prawnicy są "padłem" to czym wy jesteście kmioty jeden z drugim..?

tak sami lekarze i elita, która potem nachlana szcza pod płotem i rzyga na chodnik przy disco na deptaku. zbieraninia wiesniakow w podrobionych koszulkach hilfigera z allegro.. studiują gównologie i potem zostaje amazon

#12 ~Stolarz~

~Stolarz~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2020 - 20:39

Ale, żeby szafkę zabierać?

#13 ~Nika~

~Nika~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2020 - 21:18

Amicus wczoraj - totalny brak informacji nikt nic nie wie, portierki przerażone. Administracja czynna w pon o 8 ale co z tego jak znając te kobiety to będą na każde pytanie odpowiadać KRZYKIEM i przewracając oczami.... I weź tu nie panikuj....

Nadal kierowniczka jest ta babka o zachowaniu mimozy, co ze wysokim miała problem?

#14 ~Bezdomna studentka~

~Bezdomna studentka~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2020 - 21:58

Przyjechałam na studia z daleka jak niejedna osoba, dowiedziałam się, że muszę opuścić akademik, kiedy już byłam w rodzinnym domu. Cały dzień panika i płacz, bo nie było wiadomo nic, władze nie odpowiadały, każdy mówił co innego, raz należy wracać po rzeczy, raz jest zakaz wejścia do akademika, a wszystkie cenne rzeczy zostały w pokoju, miał być to wyjazd "na chwilę". Następnego dnia przyjeżdżam, panie same nie wiedzą co się dzieje i co robić. Rzeczy zabrane, a lodówkę kazano zostawić w pokoju zamiast zamknąć w depozycie. Po co? Nie wiadomo.

#15 ~absolwent~

~absolwent~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2020 - 22:07

Świetna antyreklama uczleni. Niestety nie jest to żadne novum i władze zarówno US, jak i akademików często zmieniają zdanie kilka razy na dobę. PS, obecnie ZUT nie lepsza. Maturzystom powinno to dać do myślenia zanim zdecydują się na wybór uczleni. Nie chodzi tu o kwarantanne tylko o zamieszanie i brak organizacji

#16 ~Jeny~

~Jeny~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2020 - 23:10

Współczesny student jest jakiś nie rozgarnięty. Nie umieją się odnaleźć w nowej sytuacji. Mamy zagrożenie epidemiologiczne budynek przejmują władze w trybie pilnym zapewnie na potrzeby sytuacji kryzysowej. Kiedy niespodziewanie wydany jest jakiś dekret, decyzja państwowa nie dyskutuje się z decyzjami. Jak się jest np w hotelu to tak zagospodarowujesz rzeczy żeby w razie zagrożenia móc szybko zabrać najważniejsze rzeczy osobiste reszta mienia jest nieważna.

#17 ~roksa.pl~

~roksa.pl~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2020 - 23:46

zakwateruje miłą i sympatyczną studentke na czas paniki z koronavirusem.w zamian za mile  spędzone chwile

#18 ~Waldemar~

~Waldemar~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2020 - 23:57

zakwateruje miłą i sympatyczną studentke na czas paniki z koronavirusem.w zamian za mile  spędzone chwile

A może student ?

#19 ~Hania~

~Hania~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2020 - 00:13

Jestem mgr inż mechanik rocznik obrony dyplomu 1981. Wierz mi że do dzisiaj mam szacunek u prywaciarzy i poprawiam obecnych inżynierów.

Komentarze genialnych osób, które kończyły lata temu studia i mają ochote ponarzekać jak to teraz nikt już nic nie umie, są nuden i nic nie wnoszą. 

#20 ~Bredzia~

~Bredzia~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2020 - 00:36

Pewnie nie jeden student zostanie przygarnięty i niestety wydoopczeny

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych