Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »


30 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2020 - 01:13

A czy wiesz jak naprawdę wyglądała sytuacja ? Nie wiec radzę zamknąć ryj i mieć trochę szacunku do drugiej osoby . Po 1 nie było żadnego oficjalnego rozporządzenia które mówiło i wyprowadźcie z akademików . Po 2 studenci 2/3 dni wcześniej mieli podjąć decyzje czy na czas zamknięcia uczelni jadą do domu czy zostają w akademikach wiec sytuacja była im przedstawiona zupełnie inaczej . Gdy już część z nich pojechała do domów nawet na drugi koniec kraju to nagle dostają informacje że muszą wracać po rzeczy. A ci którzy zostało to gdzie mieli się podziać ? Na ulicy ze wszystkimi rzeczami ? Gównojadem to możesz nazywać sam siebie a nie studentów którzy z dnia na dzień zostali pozbawieni noclegu.

#22 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2020 - 01:16

Pewnie są tacy studenci z potencjałem ale niektórzy status studenta nie traktują jako wartość. Pozyskanie dyplomu dla młodego to darmowy bilet do nieokreślonego szczęścia. Nie trzeba być genialnym starym magistrem, inżynierem i doktorem, profesorem żeby to dostrzec. Zachowaniem oraz swoim podejściem sami zapracowaliście na taką ocenę.Mam nadzieję, że zmienią się reguły na uczelniach, że nie będzie łatwo się już zakwalifikować na studia ani łatwo ich ukończyć. Ta paniczna akcja studentów w akademikach to jakieś nieporozumienie.

#23 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2020 - 01:23

A ciekawe jakby student zachował się w sytuacji katastrofy? Potrzebne są mu rozporządzenia. A wiesz co to jest zarządzanie kryzysowe?????

#24 ~szc~

~szc~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2020 - 06:41

skoro student napisał - aby osoba mogła się zapytać - to w czym problem ??? sama siebie może zawsze i wszędzie się zapytać#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2020 - 20:16

 

Zobaczcie ten szokujacy film póki nie usunęli
 
od teraz wasze poglądy i życie się zmieni na lepsze,a praca zdalna z domu będzie dla was najlepszą opcją i szansą na spełnienie marzeń

 

 

Spierd@laj z forum, szmaciarzu jeb@ny!!!#26 ~Anonim~

~Anonim~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2020 - 09:26

Niech Pani Minister Zdrowia Ewa Kopacz przypomni Wam jakie to diagnozy stawiała w 2010r. za panowania świńskiej grypy. A sorry, ona i opozycja nie lubią historii, wolą gnoić obecny rząd i robić wszystko abyście państwo nie pamiętali ich "wyczynów". To może przypomnę za pewną publikacją w ramach edukacyjnych. Pani Kopacz raczyła wyrzec takie oto słowa: "Śpijcie spokojnie, pracujcie spokojnie, cieszcie się wiosną wszystko jest pod kontrolą – mówiła minister zdrowia w rządzie PO-PSL Ewa Kopacz". W 2010r., tj. jak były wybory prezydenckie zmarło z powodu świńskiej grypy 180 osób. Na miliony można pewnie liczyć ilość zachorowań na zwykłą grypę, a ilość zgonów z powodu powikłań pogrypowych też była spora. To wszystko jest do zweryfikowania w sieci Internet. Zatem pytam się, z jakiego go powodu w 2020 roku ma się zmieniać termin wyborów? Jeżeli będziecie zachowywać się racjonalnie, a nie ulegać histerii szerzonej przez opozycję, to zapewniam Was, że nie dość że nic nie zagrozi Waszemu bezpieczeństwu, ale po głębokim namyśle dokonacie dzięki temu właściwego wyboru. I nie dajcie się wmanewrować w jakieś stany klęski żywiołowej, bo to co rząd zrobił wczoraj, tj. ogłoszenie stanu epidemii jest adekwatną decyzją do zjawiska z jakim mamy doczynienia. Te nawoływania do zmiany terminu wynikają wyłącznie z faktu obawy opozycji o przegraną, a nie z obawy o Wasze bezpieczeństwo. Uświadomcie to w końcu sobie. Opozycja żeruje na tym, że sporo ludzi jest zbyt leniwych, aby poprzez dostępne źródła informacji zweryfikować wypowiadane przez nich bzdury. Jak się słucha ich słowotoku, to przyznam można się na te przekazy nabrać. Ale to są zawodowi manipulatorzy, zaprogramowani na ogłupianie wyborców.

 #27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2020 - 11:22

Ale to są zawodowi manipulatorzy, zaprogramowani na ogłupianie wyborców.

 

Coś ci się popierdaczyło, trollu. Przecież to idealnie pasuje do PiS-u.#28 ~Anonim~

~Anonim~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2020 - 11:11

Coś ci się popierdaczyło, trollu. Przecież to idealnie pasuje do PiS-u.

WYobrażmy sobie: rządzi PO, wszystkie banki z przewagą kapitału zagranicznego - żadnego zabezpieczenia płynności Polski, w ramach prywatyzacji szpitali - połowa upadłych, reszta odmawia stania się zakaźnymi, Mafie vatowskie drenują Polskę, deficyt budżetowy bez korona 50mld, w czasie epidemii 100mld, PO czekając na rozkazy z Niemiec zarządza kwarantannę z dwutygodniowym opóznieniem, nie ma już LOTu więc Polacy za granicą kwitną sobie w najlepsze, itd., itd.,Dziękuję wolę jednak PIS. Wiadomo że jesteś komórką dezinformacji z PO.

 #29 ~de facto~

~de facto~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2020 - 19:56

39 LAT TEMU JAK PAMIETAM NIE BYLO MINUS15 STOPNI A PAMIETAM BO MIALEM KALACHA  I TEZ DALEM RADE DZIEKI TEMU TERAZ MOZNA WSZYSTKO PISAC

Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych