Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kozicki pozywany w trybie wyborczym :: zobacz komentowany artykuł

• Zamknięty Temat jest zamknięty
44 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2010 - 18:19

Nieładnie Kozicki :angry:

#2 ~jurek~

~jurek~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2010 - 18:37

baju baju przechlapliście 34 mln zł a kozickiego złapaliscie za słówka które poprawił i jego oświadczenie w kablówce dalej leci. Jak usuniecie jego oswiadczenie z kablowki to uwierzę w wasza uczciwość łech łech łech!

#3 ~jurek77~

~jurek77~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2010 - 19:11

baju baju przechlapliście 34 mln zł a kozickiego złapaliscie za słówka które poprawił i jego oświadczenie w kablówce dalej leci. Jak usuniecie jego oswiadczenie z kablowki to uwierzę w wasza uczciwość łech łech łech!

Widzę że nie zgadzasz się z wyrokiem sądu - więc uważaj. Sady nierychliwe ale sprawiedliwe!!!

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2010 - 19:11

Zdejmij klapy z oczu. Kozicki może łgać, przeinaczać i jest fajnie. jak sąd stwierdza, że Kozicki łże, to dla was jest to niestotne. Jesteś żenujący z twoją denną logiką. B)

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2010 - 19:46

Czytam. I oczom nie wierzę. Tak postępuje burmistrz ? czy on nie wie co mówi ? Zastanawiam się czy nie ma paranoi przesladowaczej, ten wasz burmistrz

#6 ~Krzysztof~

~Krzysztof~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2010 - 20:23

Krzychu - skończyłeś co dopiero 60 lat, nie potrafiłeś w swojej działalności nic rzeczowego i konkretnego pokazać, czy też udowodnić nam mieszkańcom Dziwnowa. Odpuść sobie, zrzuć kotwicę i odpocznij!!! Twój czas już się skończył. Widzisz sam, że na ulotnych obietnicach i pomówieniach dalej nie pojedziesz. Krąg Twoich zapalczywych rycerzy nie wystarczy do reelekcji.

#7 ~walec~

~walec~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2010 - 21:02

O, Heniu sie udziela. Nic ci pegierowcu nie pomoże, 21.11 opuścisz urząd.

#8 ~mieszkanka~

~mieszkanka~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2010 - 21:43

Panie Krzysztofie
proszę się nie przejmować tymi głupimi wypowiedziami , to piszą brukowcy , robią wszystko aby z mieszać Pana z błotem , ja wiem ze jest Pan odpowiednim kandydatem na Burmistrza Dziwnowa , ja głosuje na Pana , dziękuję Panu za wszystko za ten czas urzędowania Pana jako Burmistrz i z nadzieją że dalej nim Pan pozostanie , a tak na marginesie to zwracam się do brukowych pisarzy ,, DOBRY BUT NIGDY NOGI NIE OBETRZE I NIE WYKOŚLAWI !! "
pozdrawiam Pana i życzę sukcesów i mam nadzieję że nadal Pan pozostanie naszym Burmistrzem :)

#9 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2010 - 13:01

Kozicki dał się już poznać swoim zachowaniem - to co widać na sesjach to tylko część jego "zdolności" - te wyroki nikogo nie powinny dziwić. To typowe dla niego. Język pierwszych wypocin w kablówce (tych, co znalazły się w sądzie) mówi sam za siebie.

#10 ~walec1~

~walec1~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2010 - 13:30

Panie Krzysztofie
proszę się nie przejmować tymi głupimi wypowiedziami , to piszą brukowcy , robią wszystko aby z mieszać Pana z błotem , ja wiem ze jest Pan odpowiednim kandydatem na Burmistrza Dziwnowa , ja głosuje na Pana , dziękuję Panu za wszystko za ten czas urzędowania Pana jako Burmistrz i z nadzieją że dalej nim Pan pozostanie , a tak na marginesie to zwracam się do brukowych pisarzy ,, DOBRY BUT NIGDY NOGI NIE OBETRZE I NIE WYKOŚLAWI !! "
pozdrawiam Pana i życzę sukcesów i mam nadzieję że nadal Pan pozostanie naszym Burmistrzem :)

Widzę że i w Dziwnowie nie brakuje oszołomów. Co rok od lat odwiedzam Dziwnów i jakoś zmian nie widzę. Zmainy widzę w Rewalu, Pobierowie itd. Jeżeli 21.11 dokonacie konkretnej zmiany to moze trochę dogonicie Rewal i inne miejscowości. Na razie pod kierownictwem marynarzyka cofacie się w rozwoju. Współczuję.

#11 ~piotrek~

~piotrek~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2010 - 14:09

ty odwiedzajacy albo jestes ślepcem albo głupcem że nie widzisz zmian w Dziwnowie jakich nie było od lat.Wazne że wiesz że nasz burmistrz jest marynarzykiem, jesteś zajebisty. :) (nie ukrywaj się przedstawicielu grupki obywatela marka L)

#12 ~gienia~

~gienia~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2010 - 15:19

O, widze że Krzysio-Pysio i jego ekipa aż tak sie boją że sięgają po wulgarności. Zajebisty - ładnie to tak? To nic że świadczy o chamstwie - ważne że mocno powiedziane! Co prosiaczki kochane, boimy sie utraty korytka, co?

#13 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2010 - 17:45

(kwik kwik) boimy się, boimy!!! (kwik kwik)

ano bójcie sie świniaki, bójcie, dość rządów mitomana i jego ekipki

#14 ~wacel~

~wacel~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2010 - 17:56

ty odwiedzajacy albo jestes ślepcem albo głupcem że nie widzisz zmian w Dziwnowie jakich nie było od lat.Wazne że wiesz że nasz burmistrz jest marynarzykiem, jesteś zajebisty. :) (nie ukrywaj się przedstawicielu grupki obywatela marka L)

Będę szczęśliwy jak wymienisz jakieś zmiany :lol:

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2010 - 20:56

Pewnie. Głosujmy na kłamczucha i chama. Wszyscy chcemy Kozickiego i Taranowicza. Chociaż Taranowicz ma nowego faworyta - Siomkę. Wszyscy warci siebie. Dziwnów tym razem powie nie tym panom!!! :lol:

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2010 - 21:15

Zdejmij klapy z oczu. Kozicki może łgać, przeinaczać i jest fajnie. jak sąd stwierdza, że Kozicki łże, to dla was jest to niestotne. Jesteś żenujący z twoją denną logiką. B)

Tyle że w przeciwieństwie do was potrafi przeprosić. Dlaczego Kozicki ma tylu wrogów? Bo nie wchodzi w żadne układy. Każdego kto chciał coś uzyskać po znajomości pogonił. Wybierz uczciwość - Głosuj na Kozickiego.
Albo głosuj na tego z którym załatwia się sprawy pod stołem i jego radnych.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2010 - 21:20

Pewnie. Głosujmy na kłamczucha i chama. Wszyscy chcemy Kozickiego i Taranowicza. Chociaż Taranowicz ma nowego faworyta - Siomkę. Wszyscy warci siebie. Dziwnów tym razem powie nie tym panom!!! :lol:

Masz rację ja też zagłosuję na tandem łapówkarza i donosiciela.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2010 - 21:26

Tyle że w przeciwieństwie do was potrafi przeprosić. Dlaczego Kozicki ma tylu wrogów? Bo nie wchodzi w żadne układy. Każdego kto chciał coś uzyskać po znajomości pogonił. Wybierz uczciwość - Głosuj na Kozickiego.
Albo głosuj na tego z którym załatwia się sprawy pod stołem i jego radnych.

Cha cha cha. Potrafi przeprosić ? No nie ! Przecież przeprasza na polecenie sądu i musiał wpłacić 1 000 zł na PCK .
Taki to kulturalny facet. brrrr.
Nie wchodził w układy ? to chyba żart. :o

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2010 - 21:36

Cha cha cha. Potrafi przeprosić ? No nie ! Przecież przeprasza na polecenie sądu i musiał wpłacić 1 000 zł na PCK .
Taki to kulturalny facet. brrrr.
Nie wchodził w układy ? to chyba żart. :o

W tej kadencji w przeciwieństwie do poprzedniej nie było afery łapówkowej. A jeżeli wiesz o jakichś układach Kozickiego to może niech mieszkańcy się dowiedzą! napisz żartownisiu

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2010 - 21:46

W tej kadencji w przeciwieństwie do poprzedniej nie było afery łapówkowej. A jeżeli wiesz o jakichś układach Kozickiego to może niech mieszkańcy się dowiedzą! napisz żartownisiu

Wszystko przed nami. Sprawiedliwośc nierychliwa...
zobaczymy co bedzie z promenadą. Poczekajcie
a 20 000 za reklamówkę Kozickiego ?
Czy tego oczekują Mieszkańcy ????

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych