Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

70 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Oremus~

~Oremus~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2013 - 09:44

"Religia jest dla ludzi bez rozumu"- Józef Piłsudski.

#2 ~Niech sp...ada!~

~Niech sp...ada!~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2013 - 09:50

To od jutra ten katotalib powinien przestać pobierać pieniądze świeckiego państwa (konstytucja!), a pracować za bóg zapłać!

#3 ~jelonek~

~jelonek~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2013 - 10:09

jakby Dalajlama wykonal podobny gest byly by pochlebstwa...

Taka jest pwarda czasu i prawda ekranu

#4 ~kamil~

~kamil~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2013 - 10:27

,,- W Polsce obowiązuje wolność wyznania i sumienia. Wyraźnie zaznaczyłem, że zrobię to jako osoba prywatna, a nie jako urzędnik samorządowy. Mam takie przekonania, jestem katolikiem - kwituje burmistrz."

Jeżeli burmistrz robi to jako osoba prywatna, to po co robi z tego szopkę ogólnopaństwową ?

Prywatnie to znaczy daję na mszę, uczestniczę w niej i spokój. Nie ma rozgłosu - jest prywatnie.

To, co ma zamiar zrobić burmistrz, to już nie jest prywatnie.

Przeczytałem w artykule, że to przyniesie korzyści mieszkańcom. Proszę więc podać, jakie to będą korzyści. Jestem niezmiernie ciekawy.

I ponawiam prośbę, jeżeli już to zawierzenie nastąpi, to niech Pan burmistrz nie zapomni, że zawierzyłem burmistrzowi  w opiece nasze gminne ulice podczas  "Akcji ZIMA".

#5 zdziwiony

zdziwiony

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 7237 postów

Napisano 23 listopad 2013 - 11:14

Czy po tej uroczystości owemu bezdomnemu (http://www.gs24.pl/a...ENIOW/131109914) odrosną stopy? Że to nastąpi - ja mam wiarę! A pan burmistrz? W końcu - cóż to dla króla Wszechświata. Natomiast w kwestii, że pan burmistrz odzyska psychiczne zdrowie - takiej wiary - niestety - nie mam.

Poważnie - skandalem jest, że doszło do czegoś takiego jak okaleczenie tego człowieka. Czy do pana burmistrza dotarło, że któraś z podległych mu instytucji zawiodła a sytuacja, w jakiej znalazł się ów bezdomny to paragraf? W tej sytuacji to, co pan burmistrz robi zakrawa o groteskę. Może zatem Chrystus król przejmie obowiązki burmistrza?

#6 ~Goleniowianka~

~Goleniowianka~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2013 - 12:08

Coś mi się wydaje, że zdziwiony, oprócz śledzenia zawodowo każdego wpisu na każdym forum GS, znajduje jeszcze czas na ganianie po wszystkich okolicznych lasach w poszukiwaniu bezdomnych, którym odpadają stopy. Chyba dlatego zarzuca burmistrzowi, że on tego nie robi, tylko ciężko pracuje.

I kto tu jest chory?

#7 zdziwiony

zdziwiony

Swojak

• PipPipPipPip
  • 7237 postów

Napisano 23 listopad 2013 - 13:05

Coś mi się wydaje, że zdziwiony, oprócz śledzenia zawodowo każdego wpisu na każdym forum GS, znajduje jeszcze czas na ganianie po wszystkich okolicznych lasach w poszukiwaniu bezdomnych, którym odpadają stopy. Chyba dlatego zarzuca burmistrzowi, że on tego nie robi, tylko ciężko pracuje.

I kto tu jest chory?

Słusznie - tylko ci się wydaje. Skonsultuj się z jakimś dobrym gimnazjalistą - może znajdziesz w Goleniowie, jak nie, podam adres - i dowiedz się, jakimi służbami i instytucjami dysponuje burmistrz, do czego jest zobowiązany w kwestii współpracy z organizacjami pozarządowymi, prywatnymi działającymi na polu opieki społecznej. I na czym polega odpowiedzialność funkcjonariusza publicznego. Także polityczna.

#8 ~z~

~z~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2013 - 14:14

A kiedyś burmistrz sprawiał wrażenie normalego...

#9 zolt

zolt

Bywalec

• PipPipPip
  • 97 postów

Napisano 23 listopad 2013 - 14:19

A kiedyś burmistrz sprawiał wrażenie normalego...

Widocznie dostał objawienia :)

#10 ~robert~

~robert~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2013 - 16:09

Kpina ale w bolechowie tak mają!!!

#11 ~mazowsze~

~mazowsze~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2013 - 18:14

Brawo, moze znowu zaczną się pewne Rrzeczy od Pomorza?? :), JEZUS CHRYSTUS KRÓLEM POLSKI I WSZECHŚWIATA, TAK ZA INTRONIZACJĄ JEZUSA CHRYSTUSA!!!

#12 ~kraków~

~kraków~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2013 - 18:16

Brawo, moze znowu zaczną się pewne Rrzeczy od Pomorza?? :), JEZUS CHRYSTUS KRÓLEM POLSKI I WSZECHŚWIATA, TAK ZA INTRONIZACJĄ JEZUSA CHRYSTUSA!!!

Popieram również !

#13 ~tubylec~

~tubylec~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2013 - 19:25

Gdyby głupota, wyrachowanie i cwaniactwo świeciły - mielibyśmy w Goleniowie Słońce...

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2013 - 19:41

Gdyby głupota, wyrachowanie i cwaniactwo świeciły - mielibyśmy w Goleniowie Słońce...

Gdyby głupota miała skrzydła to by burmistrz razem z Goleniowem unosił się w powietrzu, a gdyby wszystkim głupcom w goleniowie założyć białe czapki to  z kosmosu wyglądał by Goleniów jak stado łabędzi.

#15 -GN-

-GN-

Bywalec

• PipPipPip
  • 93 postów

Napisano 23 listopad 2013 - 20:03

A ja powtórzę jeszcze raz tym co tak tu plują, co mam do powiedzenia.

Czytałem Komentarze na temat Poczynań Burmistrza Goleniowa i do tego artykułu i do poprzedniego. I powiem Państwu jedno.

CIEMNOGRÓD i obraz ludzkiej głupoty wręcz bije z części tych komentarzy

Ale proszę mnie nie zrozumieć opacznie. Czy komukolwiek , którzy nie podzielają wiary ludzi wierzących  coś się stanie z tego powodu że Gmina Goleniów zostanie zawierzona Bogu.

NIC !!!

Jeżeli takie zawierzenie komuś nie podzielającemu wiary wydaje się ciemnogrodem to niech mu się wydaje ale to nie powód aby za to opluwać kogokolwiek.

Jeżeli za to myśl o tym że Gmina została zawierzona Jezusowi pomoże wierzyć Katolikom, że to ich uchroni lub pomoże w czymkolwiek to dlaczego to wyśmiewacie? Cz ktoś wyśmiewa Was za to że nie podzielacie wiary lub jesteście innego wyznania?

Swoimi napastliwymi komentarzami dajecie pełny przykład ciemnogrodu . Jak ci ludzie którzy dręczą innych za to że są gejami , lesbijkami lub mają inny kolor skóry.

Jeżeli wy uważacie się za światłych i obytych to ja nie chcę mieć z wami nic i nigdy do czynienia.

Inicjatywa Pana Burmistrza jest godna podziwu bo w czasach kiedy  media zasiewają w ludziach laicyzację ON potrafi z HONOREM i otwartą przyłbicą mówić i bronić swoich przekonań.

Panie Burmistrzu chapeau bas!

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2013 - 20:35

A ja powtórzę jeszcze raz tym co tak tu plują, co mam do powiedzenia.

Czytałem Komentarze na temat Poczynań Burmistrza Goleniowa i do tego artykułu i do poprzedniego. I powiem Państwu jedno.

CIEMNOGRÓD i obraz ludzkiej głupoty wręcz bije z części tych komentarzy

Ale proszę mnie nie zrozumieć opacznie. Czy komukolwiek , którzy nie podzielają wiary ludzi wierzących  coś się stanie z tego powodu że Gmina Goleniów zostanie zawierzona Bogu.

NIC !!!

Jeżeli takie zawierzenie komuś nie podzielającemu wiary wydaje się ciemnogrodem to niech mu się wydaje ale to nie powód aby za to opluwać kogokolwiek.

Jeżeli za to myśl o tym że Gmina została zawierzona Jezusowi pomoże wierzyć Katolikom, że to ich uchroni lub pomoże w czymkolwiek to dlaczego to wyśmiewacie? Cz ktoś wyśmiewa Was za to że nie podzielacie wiary lub jesteście innego wyznania?

Swoimi napastliwymi komentarzami dajecie pełny przykład ciemnogrodu . Jak ci ludzie którzy dręczą innych za to że są gejami , lesbijkami lub mają inny kolor skóry.

Jeżeli wy uważacie się za światłych i obytych to ja nie chcę mieć z wami nic i nigdy do czynienia.

Inicjatywa Pana Burmistrza jest godna podziwu bo w czasach kiedy  media zasiewają w ludziach laicyzację ON potrafi z HONOREM i otwartą przyłbicą mówić i bronić swoich przekonań.

Panie Burmistrzu chapeau bas!

Tak stanie się jak tego nie rozumiesz to masz ogromny problem

#17 ~anonim~

~anonim~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2013 - 21:37

oddawaj rower Jedrzejczak

#18 -GN-

-GN-

Bywalec

• PipPipPip
  • 93 postów

Napisano 23 listopad 2013 - 21:40

Tak stanie się jak tego nie rozumiesz to masz ogromny problem

Widzę masz człowieku problem z logicznym czytaniem oraz jasnym formułowaniem swoich wypowiedzi . Jak nie masz nic sensownego do powiedzenia to po co zabierasz głos?

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2013 - 22:05

Widzę masz człowieku problem z logicznym czytaniem oraz jasnym formułowaniem swoich wypowiedzi . Jak nie masz nic sensownego do powiedzenia to po co zabierasz głos?

Po 1 jesteś klakierem burmistrz

2 A co ty sensownego przekazałeś

3 Gmina to żywy organizm ( ludzie), to nie prywatna rzecz pana burmistrza, żeby z nią robił co chce.

4. Może ja nie chcę żeby mnie i moją rodzinę ktoś zawierzał jezusowi

Co ty na to mądralo.

#20 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2013 - 22:35

Ale skoro robi to jako osoba prywatna, a nie burmistrz, to jakim prawem odnosi się do całej gminy?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych