Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Krzystek czy Litwiński. Pozostali kandydaci nie zdecydowali, kogo poprą w II turze

• Zamknięty Temat jest zamknięty
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Dan~

~Dan~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2010 - 15:07

Mam nadzieje ,że bezpartyjni kandydaci Litwińskiego nie poprą bo było by bardzo dziwne z ich strony by poparli bardzo mocno upartyjnioną marionetkę.

#2 ~Jan~

~Jan~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2010 - 15:24

Na tym etapie wyborów bezwarunkowo poprę Krzystka bo nie ma żadnej innej alternatywy. Nie chcę aby Szczecinem rządzili Nitras i Gawłowski n. b. z Koszalina za pośrednictwem Litwińskiego.

#3 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2010 - 17:02

Wybór między dżumą a cholerą. Wyrazy współczucia dla Szczecinian.

#4 ~Edmund~

~Edmund~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2010 - 17:07

to co kojarzy mi się z Litwińskim to fałsz, stronniczość i obietnice bez pokrycia.

#5 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2010 - 17:07

Czy my żyjemy w tym samym Szczecinie? Co wy wypisujecie za bzdury. Krzystek wielki budowlaniec heheh basen itd. Przeciez o takich inwestycjach decyduje rada miasta a każdy prezydent to marionetka. Weźcie pod uwagę lepiej ludzi jacy współpracują z Krzystkiem - to jest dopiero obstawianie stołków.

#6 ~XXX~

~XXX~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2010 - 17:13

Moze Litwinski chociaz dotrzyma obietnicy dotyczacej stadionu, skoro tyle sie o tym mowi. Bo pan Prezydent to najpierw kazal zburzyc dzialki a potem stwierdzil ze jednak nie. Kasa na marne poszla: likwidacja, zaplata dzialkowcom itd. A te wszystkie budowy? czym tu sie chwalic , w kazdym miescie takie inwestycje to normalka a u nas wielki powod do dumy?! Oprocz Tall Ship... nic sie tu nie dzieje od kilku lat, jak to mowia " u nas psy dupami szczekaja" szybciej prace sie znajdzie w Stargardzie czy Goleniowie niz w szczecinie

#7 ~benek~

~benek~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2010 - 19:55

Ludzie w całej Polsce mają już dość marionetek politycznych. Stawiają na niezależnych. Polecam artykuł na onecie pt. Miasta się zbuntowały. Klęska partii politycznych. Arek wracaj do Warszawy. Krzystek zostaje.

#8 ~zimny cynik~

~zimny cynik~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2010 - 19:57

Mam nadzieje ,że bezpartyjni kandydaci Litwińskiego nie poprą bo było by bardzo dziwne z ich strony by poparli bardzo mocno upartyjnioną marionetkę.

Dokładnie tak jak mówisz. Z drugiej strony bardzo dobrze się stało, że Krzystek zerwał z PO. Nie jest on jakiś nadzwyczaj bystry, ale jeżeli będzie rządził niezależnie i dobierze sobie jakichś bardziej rozgarniętych doradców to ma szanse jeśli nie postawić Szczecin na nogi (czego się nawet nie spodziewam), to przynajmniej nie pogrążyć go jeszcze bardziej. A wygrana w wyborach, czyli danie mu przez mieszkańców drugiej szansy, mogłaby go zmobilizować do lepszej pracy. I kandydaci niezależni, którym nie udało się wygrać powinni mu to ułatwić, a nie pozwolić, by kolejna świnia dostała się do koryta, bo jak co 4 lata będziemy zmieniać świnie to w tym mieście na pewno się nic nie zmieni...

#9 ~Pati.~

~Pati.~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2010 - 20:37

Panie prezydencie!!!!
Poprę Pana kandydature (nie tylko ja) pod warunkiem ze zrobi pan porzadek w Pańskim Wydzile Edukacji.

#10 ~xc~

~xc~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2010 - 20:51

ale Krzystek to tez marionetka, obstawiona starymi ciagle tymi samymi działaczami ze Szczecina. Niby inna twarz ale stare zasady. Jesli chodzi o edukacje zgadzam sie, on nie ma nic do powiedzenia wszystkim trzesie Pani wiceprezydent

#11 ~Foating~

~Foating~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2010 - 21:01

Co my sie przejmujemy przeciez nie wazne kto bedzie do Floating Szczecin 2050 zostało jeszcze 40 lat. Przez tyle lat to każdy wyrobi się ze swoimi planami:) takze nie wazne ktory bedzie, zostalo duzo czasu na zmiany:)

#12 ~arleton~

~arleton~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2010 - 23:21

Ja stawiam ze Krzystek wygra! Moze jakies zaklady?

#13 ~marsyia~

~marsyia~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2010 - 23:22

Litwinski jest taki nijaki - brak morale - zostawil zone - taki nie poukldany - chlopiec - on sie nie nadaje!

#14 ~R.35~

~R.35~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2010 - 23:55

Mimo, że poparłem P.O. w poprzednich wyborach do sejmu i w skali kraju im kibicuję, to na Litwińskiego nie zagłosuję.
Nie podobaja mi sie rozgrywki Nitrasa, Gawłowskiego i reszty. Obsadzanie urzedów np. Łojko itp.
Do tego ten cały plan z wykluczeniem p. Krzystka z P.O. Próbują teraz wykazać, że mimo 4 letniej kadencji to nie ich (P.O.) wina słabego rozwoju miasta.
Przed wyborami wysondowali, ze wyborcy nie są zadowoleni z tempa zmian, więc odcięli się od Krzystka, zaczęli głośno krytykować i wmawiają to nie oni rządzili miastem tylko Krzystek i jakieś inne P.O.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych