Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zamknięty Temat jest zamknięty
44 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~STARGARD~

~STARGARD~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2010 - 08:14

Szczecinowi "gratulujemy" wyborców. Nic dziwnego, że wasze miasto to zakała województwa. To prawda, że macie kible na półpiętrach a w jednym mieszkaniu mieszka po kilka rodzin ??? U nas Krzystek byłby co najwyżej cieciem na budowie ale u was to guru bo księża kazali tak głosować. Wyjdźcie ze swoich drewnianych chatek.

#2 ~Wyborca PO~

~Wyborca PO~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2010 - 08:51

Myślę, że Litwiński podczas swoich konferencji prasowych przysporzy głosów dotychczasowemu dobremu i jak się okazało niepodatnemu na "sterowanie z tylnego siedzenia przez partyjnych bonzów" gospodarzowi miasta Krzystkowi. Wyborcy w Szczecinie to nie "ciemny lud" jak uważa Kurski i jak wydaje się przekonani są prominentni działacze szczecińskiej PO.

#3 ~wyborca~

~wyborca~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2010 - 10:22

Głosowałem na Pana Zarembę a teraz oddam głos na Pana Krzystka, jakoś bliżej mi do tego kandydata

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2010 - 10:51

Po pierwsze to takie Pyrrusowe zwycięstwo do Komitet Krzystka będzie miał dwóch radnych Krzystka i Kolbowicza (który zresztą sam deklarował że przez pierwsze dwa lata nie będzie miał czasu bo startuje a po drugie ma ochotę na angaż POSŁA)
Platforma będzie miała 15 mandatów, PIS 7, SLD 5-6 i Jacyna 1.
Więc powiedzcie mi z kogo tworzyć koalicję rządzącą jakby nie liczyć to z pkt widzenia miasta powinien wygrać Litwiński....
Może zaraz padną głosy że nie cała władza w jedne ręce ale jeżeli popatrzymy na układ w Sejmiku 42% Po i 12% PSL to będziecie mieli kolejny argument za a jeszcze pytanie kto rządzi krajem.....i odpowiedź wydaje się jasna tyle że ludzie są nieprzewidywalni więc różnie może być jak PIS z kościołem zacznie głosować na Krzystka.

#5 Mar

Mar

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 102 postów

Napisano 22 listopad 2010 - 10:51

Szczecinowi "gratulujemy" wyborców. Nic dziwnego, że wasze miasto to zakała województwa. To prawda, że macie kible na półpiętrach a w jednym mieszkaniu mieszka po kilka rodzin ??? U nas Krzystek byłby co najwyżej cieciem na budowie ale u was to guru bo księża kazali tak głosować. Wyjdźcie ze swoich drewnianych chatek.

My przynajmniej mamy swoje drewniane chatki a w nich kible, bo Ty ze swoimi ziomkami cały czas okupujesz ziemianki w lesie i robisz pod siebie.

#6 ~zimny cynik~

~zimny cynik~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2010 - 10:52

Krzystek może i nie jest zbyt rozgarnięty i jest cieciowaty, ale ten Litwiński to kto to w ogóle jest??? Skąd się on w ogóle wziął w polityce i co dotychczas takiego zrobił??? Wolę już aby prezydentem dalej był Krzystek, bo przynajmniej wiem czego się można po nim spodziewać. Poza tym skoro mamy mieć w 2013 kolejny finał The Tall Ships Races to lepiej, aby jednak władzę pełnił Krzystek - już w organizacji jednych uczestniczył, ma doświadczenie i wyrobione kontakty.

#7 Barth

Barth

Swojak

• PipPipPipPip
  • 276 postów

Napisano 22 listopad 2010 - 10:52

Stargardzie, nie odzywaj się. I tak wszyscy wiedzą że jesteście tylko sypialnią dla Szczecina.

Poza tym skoro mamy mieć w 2013 kolejny finał The Tall Ships Races to lepiej, aby jednak władzę pełnił Krzystek - już w organizacji jednych uczestniczył, ma doświadczenie i wyrobione kontakty.

Dobry argument zimy cyniku.

Użytkownik Barth edytował ten post 22 listopad 2010 - 10:55

#8 ~xxx~

~xxx~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2010 - 11:10

Krzystek rozda wszystko kosciolowi, nawet ten zdymany stadion i tyle z tego bedzie. Czy wy ludzie tego nie widzicie? Jak mozna wybierac kogosc kto nie ma jaj, prawie nic nie zrobil! Jak?!! Szczecinska mentalnosc - wybrac takiego a pozniej na przemian smiac sie i narzekac...

#9 ~rozczarowana~

~rozczarowana~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2010 - 11:24

krzystek nic nie zrobił ,upada wszystko po kolei w Szczecinie a on nawet palcem nie kiwnął tylko markety budują ,a tam praca za 800 zł:(

#10 ~Dan~

~Dan~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2010 - 11:34

Jak mozna wybierac kogosc kto nie ma jaj, prawie nic nie zrobil! Jak?!!

A niby Litwinski ma jaja ?!?! Przecież ten człowiek jest kompletnie niezdolny do podejmowania suwerennych decyzji i boi sie własnego cienia. A może coś zrobił w sejmie dla Szczecina ? Kpina !
Krzystek pokazał Nitrasowi ,że nie da sobą pomiatać to Nitras znalazł sobie nową marionetke.

#11 Mar

Mar

Swojak

• PipPipPipPip
  • 102 postów

Napisano 22 listopad 2010 - 11:39

krzystek nic nie zrobił ,upada wszystko po kolei w Szczecinie a on nawet palcem nie kiwnął tylko markety budują ,a tam praca za 800 zł:(

A co zrobił dla Szczecina pan poseł Litwiński? Co zrobił pan poseł Marcinkiewicz albo europoseł Nitras? Przecież są z zafajdanej platformy! Tej samej platformy, która rządzi teraz naszym krajem! Tej samej partii, z której wywodzi się nasz Premier! NO JA SIĘ GRZECZNIE PYTAM CO CI PANOWIE ZROBILI DLA SZCZECINA?????

#12 ~Apola~

~Apola~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2010 - 11:47

A niby Litwinski ma jaja ?!?! Przecież ten człowiek jest kompletnie niezdolny do podejmowania suwerennych decyzji i boi sie własnego cienia. A może coś zrobił w sejmie dla Szczecina ? Kpina !
Krzystek pokazał Nitrasowi ,że nie da sobą pomiatać to Nitras znalazł sobie nową marionetke.

Zgadza się!!! Litwinski to zwykły paź partyjny! Poseł za dychę! Nic nie zrobił tak jak reszta Platfusów typu Nitras!

#13 ~Arek~

~Arek~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2010 - 11:55

Obydwoje są nic nie warci, śmiech mnie ogarnia jak czytam "sukcesy" Krzystka: Muzeum Techniki, Różanka, Basen. A co z bezrobociem, upadającymi zakładami pracy i ogólnym marazmem miasta ???
Litwiński: kacyk PO, partii która obiecywała drugą Irlandię a jak na razie zapowiada się druga Grecja, facet z partii która zapowiada zwolnienia w budżetówce, która zapowiedziała zamrożenie płac w wielu sektorach, która zapowiadała obniżki podatków a podwyższa podatki, partii która zapowiada redukcje w administracji publicznej a rozdyma ją zatrudniając swoich koleżków.
Ech... ręce opadają. Założę się że jak Litwiński zostanie prezydentem jego współpracownikami zostaną koledzy z zrzeszenia absolwentów Uniwersytetu Szczecińskiego a kompetentni ludzi pójdą na bruk ( mimo że są kompetentni ), kto się zakłada ???

#14 ~m~

~m~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2010 - 11:59

TO sa mordy! dbaja tylko o wlasne interesy.
I tak nic sie nie zmieni na lepsze dla zwyklych mieszkancow Szczecina

#15 Mar

Mar

Swojak

• PipPipPipPip
  • 102 postów

Napisano 22 listopad 2010 - 12:01

Litwiński: kacyk PO, partii która obiecywała drugą Irlandię...

Biorąc pod uwagę obecną sytuację gospodarczą Irlandii można spokojnie stwierdzić, że PO konsekwentnie realizuje tę obietnicę :)

#16 ~asd~

~asd~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2010 - 12:31

Jedno jest pewne ludzie! To miasto potrzebuje zmian. Ja powtarzałem wszystkim: głosujcie na kogo chcecie, byle by nie był to KsIsTeK 2150. Z tym człowiekiem to miasto NIGDY nic nie osiągnie. Nie wiem, może Litwiński będzie jeszcze gorszy, ale przynajmniej jest SZANSA i NADZIEJA że będzie lepiej. Wszyscy, którzy głosują na KsIsTkA nie mają praw do narzekania, pamiętajcie o tym, sami akceptujecie tę arogancję i inwestowanie w głupoty (durne hasła, zmianę Gryfa na "coś", halę sportową na której NIGDY nie odbędzie się żadna impreza, drugą filharmonię itd.).

#17 ~14Belial~

~14Belial~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2010 - 12:37

POzamykali wam stocznie, aferom ukręcili łeb, POdnieśli POdatki, POwiększyli biedę i grono bezrobotnych, machina propagandowa w POstaci TVN i gazety wyborczej jak widać daję radę.

Kolejna POrażka Polski,no wyborcy PO,głos oddany,teraz dalej pakować walizki i do Holandii albo na Wyspy..

#18 ~Tadeusz~

~Tadeusz~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2010 - 12:38

P.Prezydencie Krzystek wywal Pan na zbita mordę tego Chochulskiego.

#19 ~Ojciec~

~Ojciec~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2010 - 12:41

No to mamy nowy plan zagospodarowania po 30 kościołow na każdej dzielnicy za pieniądze miasta i co zostało jeszcze
do oddania odac za złotówkę panom w sukienkach (domy dziecka szpitale przedszkola szkoły zakłady)no a reszte zaorac

#20 ~Dan~

~Dan~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2010 - 12:48

Dajcie spokój z tymi kościołami. Sami wiecie ,że to dziecinada takie gadanie.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych