Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zamknięty Temat jest zamknięty
44 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Mo~

~Mo~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2010 - 12:56

POzamykali wam stocznie

To to akurat Paranoicy i Schizofrenicy ;)

#22 ~Krzemionka~

~Krzemionka~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2010 - 13:50

Bramo mister Prezydent!. W koncu PO szczególnie to nasze zachpom zobaczy, że mieszkańcy mają dosyć wałów, nitrasów itp litwińskich.
O ile PO można popierać to regionalnego poparcia nie rozumiem.
Krzystek jaki by nie był to i tak wiele zrobił w mieście, wiele zostaje mu do zrobienia i wiele ja złego widze.
Jednak przemawia do mnie fakt, że wstyd mi mieszkać w mieście o stale zmieniającym się prezydencie, wolę jego bo o coś walczy, fakt podwładnych to mógłby sporo wymienić bo mu mydlą oczy o IT w szczecinie i on tez tymi sloganami leci co akurat na mnie nie działa bo branże znam zbyt mocno. Szczecin względem IT to padło i żadne pomerania parki nie pomogą to jedynie wyciaganie kasy z UE i kółko adoracji. Fakt, że jakaś firma zatrudnia tutaj informatyków - bo tania siła robocza :) - gdyby Ci sami informatycy wyjechali do wrocławia owa firma musiałaby im zapłacić więcej.

Tak więc względem IT Szczecin to d*** a nie osiągnięcie, pozory.
jednak w wielu sprawach mister prezydent zrobił wiele i liczę, że teraz zacznie sprzątać i kończyć to co rozpoczęte.

Mój i rodziny głos ma Pan w kieszeni w następnej turze.

A PO - a szkoda słów, na autostradę i na wstecznym pod tira

#23 ~XXX~

~XXX~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2010 - 13:54

APELUJE!!! Nie głosujcie na Krzystka on teraz pięknie zamydla nam oczy. Ja mam tylko pytanie odnośnie ogródków działkowych w Dąbiu? Czy ktoś z was potrafi odpowiedzieć? Prezydent Krzystek obiecywał tam stadion, tysiącom ludzi miasto zlikwidowało działki, miasto wypłaciło za nie śmieszne pieniądze, a teren stoi teraz zrównany z ziemią i nagle prezydent mówi że stadionu tam nie będzie. To po co było to likwidować??? Dla mnie ten człowiek nie podejmuje decyzji, on jest sterowany jakąś starszyzną, którą się obstawił.

#24 ~marek~

~marek~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2010 - 13:58

dajcie spokój z tym straszeniem kościołem - przecież to Rada Miasta (większością głosów PO) postanowiła oddać szpital miejski boromeuszkom - uważam że to lepsze jakby miał tam powstać np. wypasiony hotel albo inny przybytek...

#25 Zolo

Zolo

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 102 postów

Napisano 22 listopad 2010 - 13:59

Głosując wyraziłem swoje zdanie co do człowieka, a nie konkretne ugrupowanie.. Sam jestem osobą niewierzącą i głosując na Krzystka mam gdzieś za przeproszeniem jego sympatie, głosowałem na niego, ponieważ wg mnie jest najlepszym kandydatem na to stanowisko i dałbym mu kredyt zaufania na kolejne cztery lata czasu na zrobienie tego, o czym mówi. A tak na marginesie chyba niebardzo rozumiecie, jeśli za upadek stoczni winicie prezydenta.. To jest rynek i coś, co jest nieopłacalne nie powinno na nim istnieć i nie istnieje..
Na efekty czasem trzeba czasu..choć i znajdą się tacy, że do 2050 czekac nie chcą.. Ja też nie, ale nie symboli nie bierze się za merytoryczne wyznaczniki.
Pozdrawiam wszystkich anty-malkontentów :)

#26 ~dżordż~

~dżordż~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2010 - 14:00

Szkoda gadać. Obaj kandydaci to gamonie. Czy to Krzystek czy Litwiński, to i tak Szczecin zostanie czarną dziurą na mapie Polski. Ani jeden ani drugi nie ma pomysłu na rządzenie, a przecież mamy takie możliwości (Berlin o rzut beretem, autostradę do Niemiec, zalew, Odre). Jak to mówią, "obiecanki cacanki a głupiemu radość". Póki mieszkańcy Szczecina nie zmienią mentalności to zawsze nasze miasto będzie popychadlem.

#27 Zolo

Zolo

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 102 postów

Napisano 22 listopad 2010 - 14:02

APELUJE!!! Nie głosujcie na Krzystka on teraz pięknie zamydla nam oczy. Ja mam tylko pytanie odnośnie ogródków działkowych w Dąbiu? Czy ktoś z was potrafi odpowiedzieć? Prezydent Krzystek obiecywał tam stadion, tysiącom ludzi miasto zlikwidowało działki, miasto wypłaciło za nie śmieszne pieniądze, a teren stoi teraz zrównany z ziemią i nagle prezydent mówi że stadionu tam nie będzie. To po co było to likwidować??? Dla mnie ten człowiek nie podejmuje decyzji, on jest sterowany jakąś starszyzną, którą się obstawił.

Precz działkowcom..!!! ;p

#28 ~quentinho~

~quentinho~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2010 - 14:04

Dobrze, że grubas z pisu odpadł. Taki prezydent to by była żenada. Zresztą krzystek nie lepszy.

#29 ~Krzemionka~

~Krzemionka~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2010 - 14:05

ZOLO - popieram :) wszystkimi koniczynami - bardzo dobrze ujęte.
Krzystek miał tyle do stoczni co nic, z pretensjami to do góry do PO.
Choć z drugiej strony popieram w tej kwestii PO - dokładać do czegoś z moich pieniędzy.
Tak samo jak KRUS itp, a czy ja kogoś zmuszam być rolnikiem, jak się nie opłaca to nie produkować w Polsce, jak kupno bez ceł i akcyz będzie taniej w innych krajach to po cholerę mi takie produkty.
Są dofinansowania, unowocześnić rolnictwo i traktować tak samo jak biznes - albo jest rentowny albo nie jest bez dopłat i wsparć.
W spółkach miasta zmniejszyć socjal do poziomu takiego jaki najczęściej mają zwykli pracownicy a nie 13, wczasy pod gruszą, premie za nic.

Panie Piotrze, może i coś Pan zmieni a może nie - ale podobnie jak wyżej kredyt zaufania warto dać.
Licze jednak na zmiany a nie tylko pisanie o IT w miescie, ktoś wspomniał o Chochulskim - popieram, dodałbym jeszcze do tego Pana Tarczyńskiego do wymiany i rozbicie pseudo układów w wielu a to wielu spółkach miejskich.

Pozdro

#30 ~widz~

~widz~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2010 - 15:02

POzamykali wam stocznie, aferom ukręcili łeb, POdnieśli POdatki, POwiększyli biedę i grono bezrobotnych, machina propagandowa w POstaci TVN i gazety wyborczej jak widać daję radę.

Kolejna POrażka Polski,no wyborcy PO,głos oddany,teraz dalej pakować walizki i do Holandii albo na Wyspy..

Większej porażki jak pis i krzystek być nie może!
piszesz by napisać,chyba byłeś(-aś) przy "korycie" i nie zauważyłeś(-aś),że stocznia dawno padała,podatki zawsze idą w górę,a TVN miło oglądac,chociażby ze względu na JARKA i SZKIEŁKO,w którym Polacy mogą sie wypowiedzieć na żywo, co sądzą o naszych politykach...radzę pooglądaj ,a rozum ci się rozjaśni!!

#31 ~Ryszard~

~Ryszard~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2010 - 15:45

Jaki pęd do tej władzy jest no ale co się dziwić jak w Szczecinie prezydent jego zarobki są na czwartym miejscu w kraju a zarobek naszego prezydenta to 19 tys zł miesięcznie. W ogóle porażka jeśli chodzi o kandydatów na prezydenta którzy tylko z klucza partyjnego są wybierani. Ciekawe ile jeszcze majątku publicznego odda za free dla kościoła następny prezydent Szczecina?

#32 ~meg9219~

~meg9219~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2010 - 16:45

Jedno Wam powiem: W SZCZECINIE RZĄDZI PO I ZAWSZE TAK BĘDZIE. Niestety...

#33 ~as~

~as~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2010 - 18:00

A podobno Pan Litwiński kończył Gastronomik :D Wole Krzystka po prawie...

#34 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2010 - 18:09

Bezprawnie zawyżony czynsz w lokalach komunalnych. Od 3 lat. A prezydent z urzędu umywa ręce.Szukam chętnych do złożenia pozwu zbiorowego.Dość tego okradania najemców.

#35 ~zalom22~

~zalom22~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2010 - 19:26

Litwinski jest taki dziwny z twarzy Mysle ze on cos knuje dlatego panie Krzystek oddam glos na pana

#36 ~Słoń~

~Słoń~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2010 - 20:22

Ludzie, wy myślicie, że to jest tak:
Krzystek został prezydentem 4 lata temu i od razu wszystko ruszy do przodu. Nie nie nie... najpierw musiał posprzątać brudy po Jurczyku a dopiero potem zająć się swoim. Dlatego w drugiej turze oddam głos na Pana Krzystka, by dalej kontynuował swoją pracę, bierzmy przykład z Poznania czy Gdyni gdzie prezydenci od wielu lat zasiadają na stołku prezydenckim i starają się iść do przodu :)
Pozdrawiam.

#37 ~andi~

~andi~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2010 - 22:21

A co zrobił dla Szczecina pan poseł Litwiński? Co zrobił pan poseł Marcinkiewicz albo europoseł Nitras? Przecież są z zafajdanej platformy! Tej samej platformy, która rządzi teraz naszym krajem! Tej samej partii, z której wywodzi się nasz Premier! NO JA SIĘ GRZECZNIE PYTAM CO CI PANOWIE ZROBILI DLA SZCZECINA?????

Mar - posłowie z założenia są po to aby robić coś dla Polski. Dla Szczecina pracują radni miejscy to przecież oczywiste. Litwiński w jednej z poprzednich kadencji był szefem klubu radnych PO. Pamiętam, że był bardzo rozsądnym radnym i konkretnym.

#38 ~aga~

~aga~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2010 - 23:50

Panie Krzystek, pogoń Pan tą Masojciową, bo to więcej szkody niż pożytku z tą kobietą w szczecińskiej oświacie...

#39 ~jurek~

~jurek~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2010 - 08:17

Większej porażki jak pis i krzystek być nie może!
piszesz by napisać,chyba byłeś(-aś) przy "korycie" i nie zauważyłeś(-aś),że stocznia dawno padała,podatki zawsze idą w górę,a TVN miło oglądac,chociażby ze względu na JARKA i SZKIEŁKO,w którym Polacy mogą sie wypowiedzieć na żywo, co sądzą o naszych politykach...radzę pooglądaj ,a rozum ci się rozjaśni!!

podatki nie musza rosnac, ale zawsze ida w gore bo tak glosuje lud.
szkielko to pralnia mozgu. kogo obchodzi co polacy sadza o politykach? przeciez ich wybieraja to ich kochac musza.

ps: rozum sie nie rozjasnia

#40 ~buazen~

~buazen~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2010 - 09:33

Panie Litwiński - podziękuj Pan Sikorskiemu i Nitrasowi - dzięki ich poparciu straciłeś furę głosów (w mojej rodzinie 9!). Oby tak dalej a ciężko się będzie Panu dostać do sejmu w przyszłym roku :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych