Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zamknięty Temat jest zamknięty
44 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~paweł~

~paweł~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2010 - 15:26

Kto to jest Litwiński? co zrobił do tej pory dla Szczecina? mamy go wybrac tylko dlatego, że PO go wystawiła a wyrzuciła Krzystka bo się im sprzeciwił????? nie chcemy czegoś takiego i politykerstwa, wszyscy oddajmy głos na Krzystka, przynajmniej coś zrobił i niech tak zostanie.Pozdrawiam.

#42 ~Agnie-szka123~

~Agnie-szka123~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2010 - 15:28

nie ide na wybory jak sobie chcieliście tak macie ja w niedziele chciałam inaczej! :angry: zmiany Szczecinowi na leprze niestety nie są pisane ale sory sami chcieliście :unsure:

#43 ~z4eneek2~

~z4eneek2~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2010 - 19:21

Panie Litwiński mam pytanie co Pan zrobił dla Szczecina przez tyle lat ,co był Pan radnym miejskim ,później w sejmie posłem, to chyba żart że startuje Pan na Prezydenta Szczecina.Pan Krzystek ma czym się pochwalić ,o Panu nigdy nie było słychać,dla mnie jest Pan żałosny.

#44 ~z4eneek2~

~z4eneek2~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2010 - 19:26

Panie Litwiński mam następne pytanie,czemu tak krótko Pan pracował wydziale lokalowym jako kierownik,coś nie wychodziło..haha

#45 ~Dino~

~Dino~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2010 - 21:11

Inteligencji to Ci kolego brakuje. A przede wszystkim wiedzy na konkretny temat. Proponuję nie zabierać głosu w kwestiach dla Ciebie zbyt poważnych i niezrozumiałych. A Stargard...cóż, każdy wie ilu naszych obecnych mieszkańców uciekło ze Stargardu. Statystyki mówią same za siebie. A "kible" na półpiętrach występują z rzadka w całym kraju, w poniemieckich kamienicach. Tyle na ten temat. Zapraszamy na mistrzostwa Europy w pływaniu w przyszłym roku. Pan Krzystek na pewno będzie:)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych