Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~waldi~

~waldi~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2010 - 09:53

jak Liktoras chce się zająć dzieckiem to niech się ni zajmie a mandat sobie odpuści. Nie można miec wszystkiego a ona liczy na kasę sama nic nie wnosząc. Jest wiele innych osób gotowych poświęcić się dla miasta wiec niech ona miejsca nie zajmuje.
Albo dzieci albo Szczecin!!!!

#2 ~loko~

~loko~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2010 - 12:47

Już mieliśm radnego w sejmku województwa słynnego szczecińskiego piłkarza. Niech sie sportowcy sportem zajmują, to że ktoś jest bardzo dobrym sportowcem nie wykluczą że bedzie beznadziejnym radnym. Sport zawodowy wymaga wiecej poświeceń niż polityka nie wyobrażam sobie jak można to połaczyć.

#3 ~janek~

~janek~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2010 - 13:31

nie chcę być oskarżany o swoistego rodzaju seksizm (a raczej feminizm) ale bardziej wieżę, że kobieta (siatkarka) się sprawdzi niż jakiś facet (piłkarz). Akurat tutaj porównanie w większości wypada na niekorzyć panów.

#4 ~demolek~

~demolek~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2010 - 18:13

Jak widać ważne jest dla nich tylko zostanie politykiem czyli kasa - którą trzeba brać. To jest wielka kpina myślałem że jak ktoś się pcha na radnego to po to by coś robić od początku do końca swojej kadencji a nie jak się będzie miało czas i chęci na to - LUDZIE to jest chore.

Powinno być tak że jak się staje człowiek radnym to wszelkie inne sprawy się zawiesza na ten czas. Wtedy albo rybka albo pipka. Dzięki takim informacjom [które powstają dzięki takim właśnie politykom] ludzie coraz bardziej zaniżają frekwencję wyborczą inaczej mówiąc mają wybory w d...użym poważaniu :(.

Gratuluję postawy obywatelskiej obu politykom. Trzeba było się o tym głośno wypowiedzieć w trakcie zbierania podpisów czy kampanii wyborczej.

#5 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2010 - 13:22

Jak nie maja czasu to niech się nie biorą za taką robotę...

#6 ~jack~

~jack~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2010 - 14:50

To nazywa się demokracja, ludzie ją wybrali jej zaufali a jej prace na rzecz miasta będzie można ocenić dopiero za 4 lata w wyborach. Krytykę raczej kierował bym w stronę wyborców a nie radnej.

#7 ~zuza~

~zuza~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2010 - 21:42

dwóch sportowców w radzie, którzy nie mają czasu na pracę na rzecz miasta to smutny wybór naszych mieszkańców:( czuję się zażenowana i tracę nadzieję, że nasze miasto odbije się kiedyś od dna...
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych