Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~krezus~

~krezus~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2010 - 13:11

Tak naprawdę mieszkania komunalne nie są dla biednych, ponieważ czynsze w nich sa bardzo wysokie, nieproporcjonalne do tego co zarząd budynków oferuje w zamian. Wyegzekwowanie jakiejlkolwiek naprawy czy remontu graniczy z cudem. Za to podwyżki czynszu są systematyczne i bardzo skrupulatnie pilnowane.

#2 ~~Agnieszka~~

~~Agnieszka~~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2010 - 13:34

A jak w tej chwili wygląda sprawa eksmisji po wejściu nowych zasad najmu? Czy od kilku lat niepłacący lokatorzy nadal będą pod "ochroną" ?

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2010 - 12:41

Miaso nie posiada takich mieszkań

#4 ~hej~

~hej~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2010 - 08:01

Tak naprawdę mieszkania komunalne nie są dla biednych, ponieważ czynsze w nich sa bardzo wysokie, nieproporcjonalne do tego co zarząd budynków oferuje w zamian. Wyegzekwowanie jakiejlkolwiek naprawy czy remontu graniczy z cudem. Za to podwyżki czynszu są systematyczne i bardzo skrupulatnie pilnowane.

No pewnie, że nie dla biednych. Relikt komuny. Rozdawnictwo dla ustawionych. Kąsek łakomy.

#5 ~Jarek~

~Jarek~
  • Goście

Napisano 21 luty 2011 - 10:30

Bonifikaty nie obowiązują od 2009 roku. Mieszkanie można wykupić za 100% ceny rynkowej

#6 ~Kaska~

~Kaska~
  • Goście

Napisano 02 luty 2019 - 19:47

Ja też mam problem zeby dostac mieszkanie od gminy bo nawet nie chca przyjac odemnie wniosku w urzedzie.Nawet niewiem kogo mam prosić o pomoc

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych