Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

82 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~sam~

~sam~
  • Goście

Napisano 12 luty 2011 - 23:27

Mój syn mówi że mu smakowała pizza w Pizzeria Hanoi & Lucca Adres: Niemcewicza 2,

#2 ~Nomis~

~Nomis~
  • Goście

Napisano 13 luty 2011 - 00:16

Szczecin to nie tylko okolice Centrum !!!

#3 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 13 luty 2011 - 10:03

Najlepsza pizzeria to Da Grasso na Hołdu Pruskiego!

#4 ~wojti1988~

~wojti1988~
  • Goście

Napisano 13 luty 2011 - 12:17

fajny pomysl GS :) + dla was :)

#5 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 13 luty 2011 - 14:50

Zgadzam się, najlepsza pizza jest w Pepperoni :)

Dla mnie i mojego męża na 6 jest pizza Pepperoni z Pizzerii "Pepperoni". Niebo (i małe piekło) w gębie!

#6 ~D.~

~D.~
  • Goście

Napisano 13 luty 2011 - 19:18

Najlepsza to Toni Pepperoni ul. Chłopska 72a... Rozkosz :)

#7 ~Jaca~

~Jaca~
  • Goście

Napisano 13 luty 2011 - 19:28

Polska picca na grubym cieście -czyli firmowa Piccolo- jest najlepsza , jadam tam od 1981 roku . Nie reklamuję lokalu, ale jadłem włoską pizze z niesmakiem nie jest to produkt dla Polaka lubiącego bigos,golonkę, flaczki i piwo.

#8 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 13 luty 2011 - 21:23

Najlepsza pizzeria w Szczecinie jest na Łukasińskiego, nazywa się "Perugia" - jest genialna. Jury powinno ją odwiedzić !

#9 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 14 luty 2011 - 08:52

Akurat Gruby Benek bardzo mi smakuje i dziwi mnie opinia o serze, który akurat tam jest naprawdę dobry! No ale ciężko tutaj o obiektywną ocenę skoro w jury jest właściciel lokalu serwującego pizzę!

#10 ~bosman~

~bosman~
  • Goście

Napisano 14 luty 2011 - 11:42

a nikt nie pisze o małej pizzeri w centrum na Tkackiej - Vis'aVis- dla mnie najlepsza pizza w miescie.

#11 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 16 luty 2011 - 09:26

Uwielbiamy pizze-zarówno ja jak i mój mąż, najbardziej smakują mi pizze w dwóch lokalach- u Radeckich i Perugia,wszystkie inne, nawet wymienione w artykule się chowają:)Polecam Perugię.

założę się że nie jedkiście we wszystkich wymienionych lokalach.....

#12 ~lolek~

~lolek~
  • Goście

Napisano 16 luty 2011 - 09:31

takie testy nie mają sensu-każdy ma inny smak i każdemu inna pizza będzie smakować-to indywidualny wybór. To tak jakby zrobić test co jest lepsze: mercedes czy bmw - no i wiadomo że zdania też będą podzielone bo każdy ma swój gust lub zamiłowanie do marki. Mi osobiście zasmakowała pizza z Mammamiji na roweckiego,naprawdę jest świetna

#13 ~kuba~

~kuba~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2011 - 10:30

wedlug minie najlepsza jest pizza w nowej pizzerii MAMMAMIJA na ul. Grota Roweckiego SPRAWDZCIE

#14 ~Przemek~

~Przemek~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2011 - 08:49

Większość z poniższych komentarzy to czysta reklama "pokrzywdzonych" lokali.
Nie bierzcie tych pochwał na serio :)

#15 ~Xona~

~Xona~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2011 - 22:15

Jak dla mnie to pizza w Santorini na ul.Tkackiej. Byłam dwa razy i za każdym razem pizza smakowała wyśmienicie. Duży wybór pozwoli trafić w każdy gust. Polecam. Jeszcze spróbuję w Perugii jak tak zachwalacie, ale w Santorini byłam usatysfakcjonowana :)

#16 ~pawulon~

~pawulon~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2011 - 12:58

My chodzimy do Party Pizza, ale we Wrocławiu. Podejrzewam, że wkrótce ta sieć będzie również w waszym mieście. U nas są najlepsi.

#17 ~Remi~

~Remi~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2012 - 13:24

jadlem we wszystkich wymienionych pizzeriach i smiac mi sie chce jak zobaczylem pizzerie king na liscie. chyba najgorsza pizza w szczecina, buła taka ze zapycha kiche na maxa bleeeee ale za to steki smaczne. mi osobiscie najbardziej przypadla do gustu Perugia. pozdro all

#18 ~Justyna~

~Justyna~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2012 - 22:08

Mała pizzeria Tifoso, na osiedlu Kaliny podaje bardzo smaczną pizzę a dodatkowo mają fajne zestawienie pizz na promocji, polecam

#19 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2012 - 23:49

Uwielbiamy pizze-zarówno ja jak i mój mąż, najbardziej smakują mi pizze w dwóch lokalach- u Radeckich i Perugia,wszystkie inne, nawet wymienione w artykule się chowają:)Polecam Perugię.

Miałam okazję jeść te suche przypalone "pizze" z Perugii i nie polecam.

#20 ~Mariusz~

~Mariusz~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2012 - 19:36

Witam,

Proszę Was, nie kupujcie pizzy na ul. Klonowica - pizzeria Sempre. Dziś byłem i źle się czuję. Nie dają sera tylko produkt seropodobny, ciasto tragiczne, inne menu i co innego na ulotce. Jadłem pizze wiejską z szynką w rantach.

Przykro mi ze muszę to napisać ale moze właściciel to zobaczy i weźmie sobie to do serca, nie można oszukiwać bo ja tez ciężko pracuję na te pieniążki!!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych