Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

82 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~wildbo~

~wildbo~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2012 - 11:08

A ja nie powiem gdzie jest najelpsza Pizza bo wydłuża sie do niej kolejki

W gadanie o prawdziwej wloskiej pizzy to przegięcie.
Byliście we włoszech i jedliście ta pizze ???

Na 12 osób tylko jedna powiedziała że jest lepsza od Polskiej nawet w podrzednym lokalu.
Niestety ale my mamy zdecydowanie inny smak niż Włosi

Aha mówiąc o prawdziwej Włosiej pizzy nie mam na myśli motłochów gdzie seryjnie podaje sie pizze dla róznych narodowści na stokach, kurortach itp

Prawdziwe lokale otwierane sa niestety wieczorem

#22 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2012 - 13:11

Tylko i wyłącznie Koszyk & Koszyk! Prawdziwa, lekka pizza, robiona z sercem - pełno składników, zawsze gorąca i zdrowa!

#23 ~prawobrzeze~

~prawobrzeze~
  • Goście

Napisano 03 maj 2012 - 19:44

pizzeria PRIMA REST UL BRĄZOWA BUKOWE
oferta calkiem ciekawa zamowilam pizze 60cm tonno niestety tunczyka bylo tyle co kot naplakal dostalam zwykla margerite z cebula i na samym srodku kawalek tunczyka tak biednej pizzy w zyciu nie widzialam a potem wlasciciele sie dziwa ze klienci odchodza zamawiam pizze czesto nie mam keidy gotowac ale ta pizza jest najgorsza jaka jadlam i to tylko przez to ze ktos zaloje skladnikow bo ciasto bylo naprawdes swietne
niestety nawet toni robi lepsza przynajmniej daja normalna ilosc skladnikow
przeciez gdybym chciala dostac margerite za miast tonno to bym zamowila margerite:/porazka

#24 ~Iza~

~Iza~
  • Goście

Napisano 03 maj 2012 - 22:55

Nie znam wszystkich lokali w Szczecinie jakie serwują pizzę,dlatego nie mogę powiedzieć jaka jest najlepsza.Natomiast mogę napisać jaka mi smakuje,Peperoni oraz Piccolo na grubym cieście krojona z blachy to są moje i mojej rodziny ulubione.Właśnie dzisiaj była z Peperoni.

#25 ~mamrot~

~mamrot~
  • Goście

Napisano 05 maj 2012 - 11:03

Fragola w podjuchach.Super pizza.

#26 ~esse~

~esse~
  • Goście

Napisano 06 maj 2012 - 13:44

najlepsza pizze robie sobie sam w moim zeliwnym piecu

#27 ~rafal~

~rafal~
  • Goście

Napisano 20 maj 2012 - 15:02

Miałam okazję jeść te suche przypalone "pizze" z Perugii i nie polecam.

to chyba kolego jedliśmy w innych lokalach. mieszkam w szczecinie od 4 lat, próbowałem wielu pizzerii, dagrasso, santorini, marco polo, benek, tono, i żadna nawet nie stała obok Perugii.

jest po prostu dobra, w przeciwieństwie do pozostałych jedząc u nich pizzę czujesz jej smak a nie jak w większości nijakość.

#28 ~Julka~

~Julka~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2012 - 15:05

Najlepsza jaką jadłam to w Toni Peperoni, niebo w gębie, karkówka na maxa pyszna. Wiem ze już otworzyli drugą na Łuczniczej 70G i się tam wybieram. POLECAM WSZYSTKIM, podobno sam szef serwuje pizze, wielkie szacu dla niego bo ma talent !!!!!!

#29 ~Robert~

~Robert~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2012 - 15:06

Potwierdzam TONI PEPERONI pierwsza klasa juz tam byłem super pizza polecam pozdrawiam

#30 ~Piotrek~

~Piotrek~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2012 - 09:56

CAPRI PIZZERIA Szczecin na

Kadłubka dla mnie to najlepsze pizzeria i jak pizze i tak samo dania

#31 ~anna~

~anna~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2012 - 09:57

potwierdzam to ze Capri najlepsza jest

#32 ~Piotrek~

~Piotrek~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2012 - 09:59

Capri jest lepsza

#33 ~anna~

~anna~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2012 - 23:41

Najlepsza pizza jest w PORTOFINO na terenie jeziora.Pizza jest wysmienita i widok z tarasu piekny.

#34 ~Tury Sta~

~Tury Sta~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2012 - 09:59

Jadlem włoską pizzę w Wenecji i myślałem że zwrócę - mój syn, który żadnej pizzy nie przepuści zostawił połowę, więc nie pieprzcie że włoska pizza jest najlepsza ! No chyba, że to był syf przeznaczony wyłącznie dla turystów, ale jeśli tak do dużo mówi o mentalności Włochów. Szczerze mówiąc nie polecam ani Wenecji ani weneckiej pizzy. Przereklamowane gnijące miasto nastawione wyłącznie na łupienie kasy z turystów. Nie dość że fatalnie karmią, to w całej starej części Wenecji nie uświadczysz złamanej ławki, żeby troche odpocząć. Ludzie z całego świata siedzą gdzie popadnie - na murkach, schodach, chodniku itp.

#35 Michuss

Michuss

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 261 postów

Napisano 23 lipiec 2012 - 10:39

Haha, uwielbiam te komentarze wpisane minuta po minucie w odgrzewanym wątku. Toni i Capri pogratulować "sprytu". :D

Przy okazji-w ten weekend miałem okazję jeść pizzę w dwóch miejscach w Szczecinie. I o ile pizzerię przy rondzie w Zdrojach mogę polecić z czystym sumieniem (jak to określił kompan, z którym miałem okazję tam jeść: "na bogato"), o tyle tę z Kinga na Placu Lotników niestety muszę odradzić, mimo bardzo miłej obsługi. Mało dodatków, a mielonka zamiast szynki to jednak przegięcie. :angry:

Użytkownik Michuss edytował ten post 23 lipiec 2012 - 10:52

#36 ~folkatka~

~folkatka~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2012 - 10:59

Najlepsza pizza jest w pizzerii "Etna" przy Wojska Polskiego.
Palce lizać !!!
Ta przy rondzie w Zdrojach to zakalec, nie polecam. Zgaga po niej trzyma 2 dni !
W Kingu zaś pizza jest ok ! Tylko tą szynkę powinni kłaść na pizzę w trakcie pieczenia, bo coniektórzy "znawcy" :rolleyes: mają pózniej trudności z rozpoznaniem co to jest, niemniej jednak w Kingu pizza jest bardzo smaczna.

#37 Michuss

Michuss

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 261 postów

Napisano 24 lipiec 2012 - 10:47

Gusta są różne.

Dla mnie pizza w Kingu była mdła, niedosmakowana i zapewniam Cię, że odróżnienie kawałka szynki od kawałka mielonki nie sprawia wielkiej trudności, niezależnie od stopnia obróbki. :)

#38 ~joanna~

~joanna~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2012 - 13:24

Pięć dni temu byłam na pizzy NA RONDZIE w ZDROJACH ! ogólnie byłam zadowolona ale ciasto było tak płaskie ,że nie można było wziąć do ręki ,krojenie nożem też sprawiało trudności bo sie ciągnęło !

#39 ~joanna~

~joanna~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2012 - 13:33

często jestem w Włoszech i jestem zachwycona !! doskonała!! i sprawdzona. Pizza w kilku miastach Włoch, W Polsce jadam pizze sporadycznie
być może trafił Pan do kiepskiej Pizzerni tam też spotyka się pseudo pizzernie !! nie tylko u nas są partacze smaku i nie tylko. Pozdrawiam i zachęcam do zjedzenia pizzy w innym lokalu we Włoszech :)

#40 ~As~

~As~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2012 - 14:39

Najlepsza to pizza hut ale trochę za droga więc polecam piccolo ale jak ktoś ma gruby portfel to może się udać do pizzy hut :)

I jeszcze domowa pizza jest w Portofino nad głebokim też warto wpaść.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych