Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

82 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~MaryJan~

~MaryJan~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2012 - 15:35

Najlepsza jest mrożona z hipermarketu Auchmann, marki Dr. Octanbau, czy jakoś tak. Dziękuję za uwagę.

#42 ~ZANETA~

~ZANETA~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2012 - 17:00

PALERMO ! PALERMO WYGRYWA :) PYSZNA ,WYJATKOWA ,WYPASIONA , PALERMO PIZZA POWINNA WYGRAC! JADAMY TAM OD WIELU LAT I ZAWSZE MAX ZADOWOLENIA :) POLECAM PALERMO!!

#43 ~Bella~

~Bella~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2012 - 19:40

Polecam Pizzerie Mista na ul. Bociania 20 najlepsza pizza, cieńkie ciasto (nie jest gumowoate i nei składa się jak naleśnik), świeże składniki pyszna...rozpływająca się w ustach i jest to pizza z pieca czyli taka jaką przygotowują włosi. Czas oczekiwania ok. 40 minut, ale warto czekać.
Jak najbardziej!

#44 ~Asia~

~Asia~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2012 - 20:29

Najlepsza pizzeria jest Perugia ale niestety nie dowożą pizzy do centrum i czasem kiedy nie chce mi się jechać autem zamawiałam z pizzeri na Królowej Jadwigi ale juz tego nie zrobię. Dalam dzisiaj napiwek dziadowi 3 złote tylko ale to nie lokal sorry a ten: Boże, takie drobne z odrazą hehhe. Ciężko pracuję na każde "drobne" i już nie zamówię pizzy z Peperoni. Nie dosyć, że przywiózł zimną pizzę po prawie półtorej godziny to jeszcze takie texty. Może jest właścicielem (ale chyba nie, bo jesli tak to źle wróży) i ma dużo kasy i mu nie zależy ale kulturalna osoba tak się nie zachowuje. Co za brak ogłady.

#45 ~seve~

~seve~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2012 - 21:37

OBLSESNA , SUCHA, BOGATE TYLKO W CIASTO I MĄKĘ. pełna porazka, nie czuc sosu, sera, warzyw, na dużą daja 2 gałązki brocolli (głowki), na giganta!!!!!!!!!!! , bez sosu, a ceny jak na to dziadostwo wysokie. Pyszna jest pizzeria na wojska polskiego palermo - z czystym sercem polecam, zawsze duzo sosow, nie jest nigdy skapo podana jak w pepperoni.... peperroni to paracha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#46 ~seve~

~seve~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2012 - 21:39

OBLSESNA , SUCHA, BOGATE TYLKO W CIASTO I MĄKĘ. pełna porazka, nie czuc sosu, sera, warzyw, na dużą daja 2 gałązki brocolli (głowki), na giganta!!!!!!!!!!! , bez sosu, a ceny jak na to dziadostwo wysokie. Pyszna jest pizzeria na wojska polskiego palermo - z czystym sercem polecam, zawsze duzo sosow, nie jest nigdy skapo podana jak w pepperoni.... peperroni to paracha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

= dotyczy to pizzerii PEPPERONI UWAZAJCIE JEST SUCHA, SKAPA, OKROPNA

#47 ~seve~

~seve~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2012 - 21:43

= dotyczy to pizzerii PEPPERONI UWAZAJCIE JEST SUCHA, SKAPA, OKROPNA

#48 ~seve~

~seve~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2012 - 21:46

no fakt czytam gdzieś że Capri na Kadłubka- polecam rzecywiście bardzo znakomity lokal, przemiły, z klimatem i fantastyczne jdzenie w b dobrych cenach- polecam jako I miejsce w Szczecinie, II (malutka roznicA, MInimalna) to Palermo na Wojska. Dlaczego? Bo Capri robałam komunie, wieć znam tez od II strony.Kazdemu polecam wizyty w tym lokalu, dobre ceny, super obsluga i pysznie!!

#49 ~zosia~

~zosia~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2013 - 16:34

Pizzeria Pepperoni - NIE POLECAM. Na dostawę trzeba czekać min. 1.5h choć zapewniają o dostawie do godziny. Skandal!!!!!!!

#50 ~Kinga~

~Kinga~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2013 - 17:55

Nie polecam pizzerii Pepperoni. Pizza przyjechała pół godziny po czasie. Zimna. W dodatku policzono za dużą, a przyjechała mała. Sosy straszne. Najlepsze z całości było ciasto. Szkoda, że zimne...

#51 ~Pizzerkowy potwór~

~Pizzerkowy potwór~
  • Goście

Napisano 08 luty 2013 - 21:34

Perugia, zdecydowanie :) chociaż Pizzeria Swojska również ma dobrą pizze, aa sosy w tej pizzerii są kozakami ;)

#52 ~bene~

~bene~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2013 - 15:09

capri na Kadlubka rządzi !!!!!!!!!!! pysznie, dobre ceny, przemiło

#53 ~violka~

~violka~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2013 - 15:12

CAPRI PIZZERIA Szczecin na

Kadłubka dla mnie to najlepsze pizzeria i jak pizze i tak samo dania

dla mnie też - poza tym wystrój rewelacja, latem chłodno. Jedno co nie martwi zakaz palenia:)

#54 ~violka~

~violka~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2013 - 15:15

Dla mnie i mojego męża na 6 jest pizza Pepperoni z Pizzerii "Pepperoni". Niebo (i małe piekło) w gębie!

peperoni obrzydliwa- przepraszam, ale naprawde. Bylam tam z rodzina -sucha i ktos dobrze napisal ze skapa. Dla porownania odddalem glos na inna - pyszna. Szukam cos na Pilichowie, jade akurat w gosci i musze cos wziasc po drodze...nie moge nic namierzyc. jest jakies portofino na glebokim co z tym?

#55 ~violka~

~violka~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2013 - 15:16

Większość z poniższych komentarzy to czysta reklama "pokrzywdzonych" lokali.
Nie bierzcie tych pochwał na serio smile.gif

ej ja pisze jako klient. po raz enty odradzam ppeperini wrrr polecam palermo i capri:) 

#56 ~violka~

~violka~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2013 - 15:18

Najlepsza to pizza hut ale trochę za droga więc polecam piccolo ale jak ktoś ma gruby portfel to może się udać do pizzy hut :)

I jeszcze domowa pizza jest w Portofino nad głebokim też warto wpaść.

dzis odbiore jutro wam napisze jak jest naprawde

#57 ~Liza~

~Liza~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2013 - 14:35

Sama pizza, dobra pisze tutaj recenzje ponieważ lokal to nie tylko wygląd  ( a ten nowy na Południowej 1a - jest naprawde przepiękny)   ale i też klimat obsługi , niestety w lokalu na Południowej, trudno nam było sie kupiić na jedzeniu bo od godziny 21.30 ( pół godziny do zamknięcia) wlepiały sie w nas oczy obsługi sugerując byśmy sie zwijali, co z upływam czasu było jeszcze bardziej widoczne i wcale sie z tym nie kryli. Jedzenie stawało w gardle, z takim personelem chyba właściel nie zrobi dobrego biznesu , ja juz tam na pewno nie powróce.

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2013 - 15:03

fascynujące zdjęcia : http://daa.pl/dfk69

#59 ~Radek~

~Radek~
  • Goście

Napisano 14 luty 2014 - 21:32

Telepizza ul. Piłsudzkiego w smaku nie najgorsza, ale za pierwszym razem pan kierownik wysłał nam nie tą pizze, a za drugim nie dośc że przyjechała zimna to jeszcze kierowca przyjechał bez terminala i nie miał jak z 30 zł wydać, ŚMIECH NA SALI. Sugerował bym aby jakiś Menager tej restauracji ogarną troche ludzi tam pracujących

#60 ~daszek~

~daszek~
  • Goście

Napisano 21 luty 2014 - 00:02

Uwielbiamy pizze-zarówno ja jak i mój mąż, najbardziej smakują mi pizze w dwóch lokalach- u Radeckich i Perugia,wszystkie inne, nawet wymienione w artykule się chowają:)Polecam Perugię.

kazda z tych pizzerii ma tak rozne pizze, jak ogorek kiszony ma sie do paczka... P.S- ile pizzerii tyle opini

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych