Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

13 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~ANDRZEJ~

~ANDRZEJ~
  • Goście

Napisano 09 luty 2019 - 22:53

LECHIA NIE TYLKO MIAŁA SZCZĘŚCIE ALE TEŻ BYŁA LEPSZA TECHNICZNIE. NASIK KIBICE TECHNICZNIE ZNALI SIĘ NA BUDOWIE WAGONÓW KTÓRE MUSZĄ TERAZ POSTAĆ NA WARSZTACIE

#2 ~Czytelnik~

~Czytelnik~
  • Goście

Napisano 09 luty 2019 - 22:57

Bardzo dobry mecz szkoda wyniku bo pogoń grała swoją piłkę brakowało mi trochę dokładności ale pomimo porazki widać że drużyna została dobrze poukładano taktyczne i fizycznie przez trenera pomimo porazki duży minus dla Załuski za grę słaby bardzo mecz!!

#3 ~Pomorzanin~

~Pomorzanin~
  • Goście

Napisano 10 luty 2019 - 00:23

Nie uszanowaliście minuty ciszy ku pamięci prezydenta Gdańska 6-ciu kadencji Pawła Adamowicza.
Jesteście bandą barbarzyńców. Wstyd na cały świat.

#4 ~FRANC~

~FRANC~
  • Goście

Napisano 10 luty 2019 - 01:14

Bez żadnego honoru ,szacun dla Pawła się należy a wy co zrobiliście nic dodać nic ująć ,zachowanie i brak honoru zachowaliście się poniżej krytyki ,żal mi was nieludzcy kibole ,nie jesteście prawdziwymi kibicami ,prawdziwy kibic szanuje kibiców z innych drużyn .Niestety wy to nie rozumiecie ,przykre to jest .

#5 ~agresssor~

~agresssor~
  • Goście

Napisano 10 luty 2019 - 07:26

na ławce Pogoni siedzi napastnik nie gorszy niż słynny już Piątek . Kiedyś będą wspomnienia i pukanie się w czoło . 

#6 ~Marvyn Cox~

~Marvyn Cox~
  • Goście

Napisano 10 luty 2019 - 10:11

Hahahahaha Lechia miała "furę szczęścia" :D Na 21 kolejek plus puchar Polski w sumie 24 mecze tylko 2 porażki. Od 13 meczy bez porażki. W Gdańsku od początku sezonu bez porażki. Leczcie się na głowy. Za wrażenia artystyczne punkty dają w lotach narciarskich i łyżwiarstwie figurowym ale nie w piłce nożnej.

#7 ~Xyz~

~Xyz~
  • Goście

Napisano 10 luty 2019 - 10:57

Bardzo dobry mecz szkoda wyniku bo pogoń grała swoją piłkę brakowało mi trochę dokładności ale pomimo porazki widać że drużyna została dobrze poukładano taktyczne i fizycznie przez trenera pomimo porazki duży minus dla Załuski za grę słaby bardzo mecz!!

#8 ~Xyz~

~Xyz~
  • Goście

Napisano 10 luty 2019 - 10:58

Załuska do wymiany, przy drugiej bramce drewno że aż oczy bolą

#9 ~Xenio~

~Xenio~
  • Goście

Napisano 10 luty 2019 - 11:44

A dlugi z trzepaczem byli? Czy ogladali w domu trzymajac sie za reke?

#10 ~Szczecin~

~Szczecin~
  • Goście

Napisano 10 luty 2019 - 13:34

Tylko dlatego, że był to mecz dla Pawła Adamowicza i jego pamięci wynik jest dla mnie do zaakceptowania i życzę wam mistrzostwa Polski w tym feralnym roku dla Gdańska. Kto jak grał każdy widział. Pozdrawiam i nie każdy kibic ze Szczecina jest matołem
Nie uszanowaliście minuty ciszy ku pamięci prezydenta Gdańska 6-ciu kadencji Pawła Adamowicza.
Jesteście bandą barbarzyńców. Wstyd na cały świat.[/quote]

#11 ~Bartek~

~Bartek~
  • Goście

Napisano 10 luty 2019 - 14:54

Piszecie ze Lechia miała szczęście? To ciekawe bo Pogoń strzeliła jedynego gola z karnego przy dość delikatnym faulu przy w miarę spokojnej sytuacji dla Lechii.
Przejechało się 1800 chłopa do Gdańska, zobaczyli jak wyglada fajne rozwijające się miasto z pięknym stadionem i wrócili do depresyjnego i zaniedbanego Szczecina.

#12 ~Paweł~

~Paweł~
  • Goście

Napisano 10 luty 2019 - 15:51

Odpuść sobie, kompleksy jakieś masz? Lechia wczoraj nic nie grała i Pogoń cały czas była lepszym zespołem. Chyba dawno w Szczecinie nie byłeś i bardzo ważna rzecz my budujemy nasz stadion za swoje a nie kasę z warszawski.

Piszecie ze Lechia miała szczęście? To ciekawe bo Pogoń strzeliła jedynego gola z karnego przy dość delikatnym faulu przy w miarę spokojnej sytuacji dla Lechii.
Przejechało się 1800 chłopa do Gdańska, zobaczyli jak wyglada fajne rozwijające się miasto z pięknym stadionem i wrócili do depresyjnego i zaniedbanego Szczecina.

#13 ~tomek maciejewicz~

~tomek maciejewicz~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 16:17

Nie szczęścia, tylko umiejętności. Tyle w temacie. Pogoń znów się ośmieszyła

#14 ~antypogoń~

~antypogoń~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 16:19

Odpuść sobie, kompleksy jakieś masz? Lechia wczoraj nic nie grała i Pogoń cały czas była lepszym zespołem. Chyba dawno w Szczecinie nie byłeś i bardzo ważna rzecz my budujemy nasz stadion za swoje a nie kasę z warszawski.

Stadion za swoją kasę? Nie za swoją tylko tysięcy mieszkańców, którzy i tak już mają dość pogoni i waszych bazgrołów na wszystkich ścianach w mieście

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych