Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zamknięty Temat jest zamknięty
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~As~

~As~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2010 - 20:23

A jędrzej wijas to ten pomysł w takim razie zgapił ode mnie. Bo ja mówiłem już o tym, przed wizjami szybkiego tramwaju. Aby zaraz na gs nie powstał artykuł "wijas kradnie pomysły od as-a", poinformuję, że ja ten pomysł słyszałem od kolegi, który usłyszał go od dziewczyny. Ciekawi mnie, kto komu ukradł pomysł z budową stadionu i akwaparku?

#2 ~ramirez~

~ramirez~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2010 - 21:05

Problem bełkotu polityków jest to,że obiecują. Wkur...wia mnie to i zapewne innych ,że nagle jest tyyyyle obietnic przed wyborami.Zrobią to , zrobią tamto, zrobią fotkę a to z tym a to z tamtym i myślą,że jest to ok.Jak zwykle są to gruszki na wierzbie.A niestety naród mamy nie do końca uświadomiony politycznie i tak właśnie jest.

#3 Zolo

Zolo

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 102 postów

Napisano 10 listopad 2010 - 21:10

Jest pewien problem, ponieważ obecnie funkcjonuje tylko jeden tor na tej trasie.. Pomysł bardzo dobry, ale brakuje mi dokładnych danych na ten temat, więc go nie kupuję...

#4 Maciek83

Maciek83

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 2467 postów

Napisano 10 listopad 2010 - 21:18

Pomijając już to że i tak nikt normalny w to iż skm powstanie nie uwierzy to czy w końcu coś mogłoby dojeżdżać na Gumieńce w kierunku Mierzyna, może chociaż autobus??

Użytkownik Maciek83 edytował ten post 10 listopad 2010 - 21:20

#5 ~salamandra~

~salamandra~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2010 - 23:36

Szanowni czytelnicy,ta trasa w latach siedemdziesiątych tryskała nie tyko energią,ale przede wszystkim popularnością. W tych czasach wszyscy jeździli koleją,jak pamiętam za 2.20zł.Pociągi jeździły często.Wszyscy korzystali z PKP,bo było tanio i pewnie.Szczecinianie jeździli koleją do Trzebieży na plażę,to była norma.Każda stacja z wymienionych w artykule była okazem gospodarności,piękne pelargonie w każdy kolejowym oknie,czyste stacje z kasami w hallu. Dzisiaj wszystko zdemolowane. Mimo pięknych wspomnień,nie wierzę temu panu.Jako poseł nic nie wniósł do odnowy życia szczecinian. To tylko hasła wyborcze. Czekam na pracę,szanowny panie pośle,a nie gadanie.

#6 ~Góral~

~Góral~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2010 - 23:48

Litwiński coś obiecał? Jak dotąd zapadło mi w pamięci, że ciągle najeżdża na Krzystka i cały Szczecin.

#7 ~romek~

~romek~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2010 - 00:03

Jak dotąd Krzystek nie wykazał się jako pezydent to nie ma go za co chwalić. To nie dziw się, że jest krytykowany. A co do meritum to bardzo dobry pomysł a dodatkowo wsparty przez misnistra infrastruktury. Liwiński to pierwszy kandydat tak mocno wsarty przez premiera i ministrów. Wie czego chce i ma możliwość ściągniecia kasy z z Warszawy.

#8 ~taa~

~taa~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2010 - 00:06

Jak dotąd Krzystek nie wykazał się jako pezydent to nie ma go za co chwalić. To nie dziw się, że jest krytykowany. A co do meritum to bardzo dobry pomysł a dodatkowo wsparty przez misnistra infrastruktury. Liwiński to pierwszy kandydat tak mocno wsarty przez premiera i ministrów. Wie czego chce i ma możliwość ściągniecia kasy z z Warszawy.

romek,ale walisz glupoty. przeczytaj jeszcze raz co napisales.

#9 ~Zyg~

~Zyg~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2010 - 11:04

1. Po wyborach wspierany nie będzie;
2. Lokalizacja przystanków nie jest atrakcyjna;
3. Brak skomunikowania z komunikacja miejska (poza małymi wyjątkami);
4. Na trasie czynny tylko jeden tor;
5. To pomysł Jędrzeja Wijasa.

#10 ~qwerty~

~qwerty~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2010 - 11:48

Ludzie opamiętajcie się i nie dajcie się zwieść. Do Salamandry: owszem masz rację, ale to były lata 70-te, socjalizm, firma PKP była państwowa i zarządzana centralnie przez - nie do końca - wyedukowanych "ekonomistów", a tak naprawdę aparatczyków dbających o wizerunek socjalistycznego państwa, stąd kwitnąca linia, zmodernizowane przystanki osobowe. Tylko gdzie ekonomia, na której stoi dzisiejsza gospodarka w Polsce ? Przykładem jest Szczecin Mścięcino, gdzie z powodzeniem może zatrzymac sie skład nawet trzech zespołów trakcyjnych. Jeżdziłem ta trasą w latach 90-tych i wiem ilu pasazerów wysiadało z pociągu - pojedyńczy pasażerowie. Dziś PKP jest podzielona na społki, które walczą, by nie utonąć z braku finansów, w tym Zakład Przewozów Regionalnych od woli którego zależy przywrócenie ruchu na takich trasach jak ta i to pod warunkiem dofinansowania z puli samorządu. Przecież próby utrzymania ruchu na tej linii juz miały miejsce pod koniec lat 90-tych. Z Turzyna do Polic odjeżdżał pociąg co godzinę i wszystko zakończyło się fiaskiem z powodu braku chętnych.
Jeszcze jedno: obecnie praktycznie większośc rodzin posiada samochód i z pewnością woli ten środek transportu niż pociąg. Wystarczy przeliczyc koszty biletów po obecnych cenach dla 4-osobowej rodziny i porównać z ceną paliwa samochodu; może warto pojachać zamiast do Trzebieży nad morze.......A wysiadający w Policach i tak dodatkowo muszą skorzystać z autobusu, by dostac się do osiedla Chemik....
Szanowny kandydacie Litwiński: czekamy na bardziej realne bajki, tutaj żółta kartka.

#11 ~Mario Bross~

~Mario Bross~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2010 - 12:22

Gospodarka Głupcy!!!!!!!

#12 ~E~

~E~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2010 - 13:11

Jest arogancki w stosunku do kobiet a krew w nim się gotuje gdy trafi na mądrzejszą od siebie rozmówczynię

#13 ~xxx~

~xxx~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2010 - 14:49

Ale banialuki! Weź się lepiej za robotę! A że wsparł go minister? Co z tego? Wsparł go bo też jest z PO a PO wspiera swoich "chłopców". Jak zdobędzie urząd prezydenta, to będzie można znowu odświerzyć hasło: "By żyło się lepiej!... Kolesiom!". A tak swoją drogą to ciekawe kto będzie zbierał tekturę po kandydatach PO? Pełno ich na wszystkich lampach. Może niech "nowy" prezydent obieca, że zrobi z tym POrządek? Hahahaha

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych