Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Żepliński~

~Żepliński~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2018 - 11:43

Bndyci z aeroklubu będą katować decybelami całą okolicę, również tych,  którzy sobie tego nie życzą i zaplanowali sobotni odpoczynek po pracowitym tygodniu.  Mam nadzieję, że dojdzie do jakiegoś widowiskowego wypadku i te idiotyczne imprezy się wreszcie  skończą. Miasto to nie poligon lotniczy panie Prezydencie Krzystek.

#2 ~Polak~

~Polak~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2018 - 12:02

Panie zepliński nie katuj normalnych ludzi,których jest 95% swoimi idiotycznymi komentarzami bo sam wypadek bedzies miał pustaku egoisto i samozwanczy pępku swiata Pozdrawiam

#3 ~Polak~

~Polak~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2018 - 12:02

Panie zepliński nie katuj normalnych ludzi,których jest 95% swoimi idiotycznymi komentarzami bo sam wypadek bedzies miał pustaku egoisto i samozwanczy pępku swiata Pozdrawiam

#4 ~Polak~

~Polak~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2018 - 12:05

Nie bez powodu napisałem Cię z małej. Będziesz się czuł przyjaźniej że swoim mózgiem.maluszki dwa takie

#5 ~Irek~

~Irek~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2018 - 12:54

Atrakcje podobne do defilady

#6 ~colombina~

~colombina~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2018 - 10:05

Szanowna Pani Dyrektor, uprzejmie proszę o odpowiedź, dlaczego na tym święcie nie ma naszych szybowników, którzy są symbolem lotniska w Dąbiu? No i dlaczego muszą się tułać po lotnisku w Pasewalku?

#7 hakahaka7b

hakahaka7b

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 11 wrzesień 2018 - 13:37

Ja myślę, że można się w tym temacie popytać znajomych. To powinno rozwiązać problem.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych