Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

33 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~a380~

~a380~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2018 - 13:09

Jak procesje i marsze dla życia organizowane przez tych co lubią dzieci lezą po mieście to wam nie przeszkadza? 

#22 ~Obywatel~

~Obywatel~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2018 - 13:13

Widać że tu się wypowiadają sami prawdziwi katolicy kurzy trzymają się 10 przykazań

#23 ~Nagaprawda~

~Nagaprawda~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2018 - 15:04

Wyniki badań instytucji świeckich(raport Sądu Najwyższego stanu Pensylwania)stwierdzają, że ponad 80 proc. czynów pedofilskich ma podłoże homoseksualne.

#24 ~Tolek~

~Tolek~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2018 - 16:30

Jakie piękne homofobiczne zoo w komentarzach, jesteście boscy w tych swoich fantazjach :)

#25 ~Zbigniew~

~Zbigniew~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2018 - 17:04

Co za wstyd dla szczecina fuj takiego prezydenta ja już nie chce dać zgodę na ten marsz to wstyd

#26 ~Pit~

~Pit~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2018 - 17:43

20 lat temu policja by ich palowala na ulicy... Prounijne deb***e. Dbajmy o nasza kulture i tradycje. To jedyne nas wyroznia w Europie. Wpuchaja nam kolorowych ludzi i kolorowe zasady. A ja chce zeby Polska byla dla Polakow i dla Narodu Polskiego!

#27 ~Thorn~

~Thorn~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2018 - 19:37

Stop promocji dewiacji i wmawiania ludziom że dwóch tatusiów to normalność. To nigdy nie będzie normalne bo to wbrew naturze. Promować powinno się rodzinę!!

#28 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2018 - 22:46

Nie wiem, czy czytając te komentarze mam się śmiać czy płakać

#29 ~Wiktoria~

~Wiktoria~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2018 - 09:17

Te komentarze pokazują, jak zacofany jest nasz kraj i jak tępi są ludzie. Dlatego nie warto na to zwracać uwagi i być kim się jest. Będziemy walczyć o swoje nie patrząc na zaściankowych cebulaków

#30 ~Kamil~

~Kamil~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2018 - 21:21

No a niby dlaczego z miejskiej kasy idą fundusze na marsze jakichś popaprańców? Czy ja jako hetero łażę po ulicy z transparentem, że podobają mi się blondynki czy brunetki? Dlaczego propaguje się odmienność? nikt mi nie powie, że dwaj faceci w jednym łóżku to normalka. TO NIE JEST NORMALKA!!! Jak jest normalka, to niech dwa ped... zrobią sobie dziecko i tyle w temacie. Tak więc wszystkie te tęczowe popapry WYPAD do UE i tam sobie parady urządzać.

Wypad do UE sorry chyba nie ogarniał że Polska też jest w UE.

#31 ~Kamil~

~Kamil~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2018 - 21:22

No a niby dlaczego z miejskiej kasy idą fundusze na marsze jakichś popaprańców? Czy ja jako hetero łażę po ulicy z transparentem, że podobają mi się blondynki czy brunetki? Dlaczego propaguje się odmienność? nikt mi nie powie, że dwaj faceci w jednym łóżku to normalka. TO NIE JEST NORMALKA!!! Jak jest normalka, to niech dwa ped... zrobią sobie dziecko i tyle w temacie. Tak więc wszystkie te tęczowe popapry WYPAD do UE i tam sobie parady urządzać.

Wypad do UE sorry chyba nie ogarniał że Polska też jest w UE.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych