Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

31 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~tom tom~

~tom tom~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2016 - 14:29

3 grudnia  ? ahhahahah

#2 ~Oskar~

~Oskar~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2016 - 14:52

błąd w lidzie!

#3 ~Czytelnik~

~Czytelnik~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2016 - 16:27

Kolejny raz czytam artykuł na gs24 i zastanawiam si3 czy tam pracują analfabeci?
Jaką logikę ma zdanie z nagłówka? Jeśli już to powinno być *posiedzenie w sprawie aresztowanego*
No a pomyłķa w dacie -3 grudnia...
Dno i 3 metry mułu...

#4 ~Moksiu~

~Moksiu~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2016 - 17:06

Ten bandzior powinien się siedzieć. Przynajmniej od 8 lat wiadomo co robił. Zaczął od bramek, przemytu, wymuszeń rozbójniczych a doszedł do handlu narkotykami

#5 ~Damian~

~Damian~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2016 - 17:09

Autor tuman a ktoś kto to redaguje również.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2016 - 21:13

to na wigilie pyry z ziemniakami? pewnie nie będzie maku i mąki

#7 ~Smolensk 10.04~

~Smolensk 10.04~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2016 - 23:07

Władza ma w pamięci datę 10.04 która całkiem przypadkowo jest data urodzin Michała .
Prześladują go politycznie !!!

#8 ~Czytam~

~Czytam~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2016 - 23:29

Zwykły bandzior! , wielki wojownik mma ! tfu ! 15lat do więzienia ! Mam nadzieje że nie będzie już walczył w KSW , nadaje się do tarcia chrzanu , żył z ludzkiej krzywdy , niech za to zapłaci ! 

#9 ~Tom~

~Tom~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2016 - 00:56

Zwykły bandzior! , wielki wojownik mma ! tfu ! 15lat do więzienia ! Mam nadzieje że nie będzie już walczył w KSW , nadaje się do tarcia chrzanu , żył z ludzkiej krzywdy , niech za to zapłaci !

A cos konkretnie zrobil osobiscie komus oprocz pukniecia twojej matki?

#10 ~biało czerwony~

~biało czerwony~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2016 - 02:42

Sku***ele je***e widzą ze ktos sobie ulozyl czy Tam uklada zycie to prubulją mu to spier***ic wescie sie za tych co siedzą w tym sejmie a nie szukacie chuja do dupy czy Tam papy gdzie nie chcecie. Pzd MICHAŁ.DZIK ALBANISKI

#11 ~albaniski dzik~

~albaniski dzik~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2016 - 03:40

Witaj pseldo gosciu!! Skoro jestes tak odwazny to sam sie bujnij na wiezienna kur..a cele i tam zobaczymy czy bys byl tak wyszczekany bys zapewne sadł w kącie i płakał i wręcz pselgo gości by ci zwyczajnie dupsko pekło no mozeliwe ze tagrze te usta Co szczekaja ;) I bys powiadał :)...(chlopaki weźcię WY mnie ruchajcie Bo mnie usta bolą) psełdo gościu nie znajacy zapewne zycia itd... I przypier***ania ze do b.dobrego chlopaka Co chociaż osagnoł coś w życiu i b.ciężko na to się starał i zasługiwał przez ciężką pracę a teraz zwykłe kur...y przez duże K chcą Michała zniesławić. A jeszcze tym bardziej co dzieci są winne za te granaty hukowe o 6 z groszem ;/ czy on się gdzieś ukrywał czy był uzbrojony!!! Wlasnie był w szoku co się wydażlo właśnie o tej godzinie..... PZD MICHAŁ.. a ci się należy wielki ku*** Miedzy poślady gościu.. ;) Dzik Time !!

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2016 - 08:33

To, że ktoś ma coś na sumieniu wcale nie oznacza, że wszyscy mają mieć. Nie wolno mierzyć ludzi swoją miarką. Apel Różala to emocjonalne wystąpienie w obronie kolegi po fachu, nie ma się co jemu dziwić, choć pewnie wielu ludzi zdziwiło, że są porównywani do osoby, która została zatrzymana w tak niemałej sprawie.

#13 ~many~

~many~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2016 - 09:01

Wojownikami to są umęczeni ludzie, którzy muszą żyć za 2 tys. miesięcznie, którzy muszą słuchać i oglądać tzw. polityków, którzy codziennie, sumiennie wypełniaja swoje obowiązki, którzy nigdy nie mieli konfliktu z prawem, żyją cicho, spokojnie, bogobojnie. To są prawdziwi wojownicy.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2016 - 12:15

Witaj pseldo gosciu!! Skoro jestes tak odwazny to sam sie bujnij na wiezienna kur..a cele i tam zobaczymy czy bys byl tak wyszczekany bys zapewne sadł w kącie i płakał i wręcz pselgo gości by ci zwyczajnie dupsko pekło no mozeliwe ze tagrze te usta Co szczekaja ;) I bys powiadał :)...(chlopaki weźcię WY mnie ruchajcie Bo mnie usta bolą) psełdo gościu nie znajacy zapewne zycia itd... I przypier***ania ze do b.dobrego chlopaka Co chociaż osagnoł coś w życiu i b.ciężko na to się starał i zasługiwał przez ciężką pracę a teraz zwykłe kur...y przez duże K chcą Michała zniesławić. A jeszcze tym bardziej co dzieci są winne za te granaty hukowe o 6 z groszem ;/ czy on się gdzieś ukrywał czy był uzbrojony!!! Wlasnie był w szoku co się wydażlo właśnie o tej godzinie..... PZD MICHAŁ.. a ci się należy wielki ku*** Miedzy poślady gościu.. ;) Dzik Time !!

Co za analfabeta to pisał?.. Umęczyłem się czytając te wypociny..

#15 ~Szef~

~Szef~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2016 - 14:35

Ma siedziec i gnic tam!!Zadne wyjscia PaniPanie sedzio bo to zwykly bandziorek jest.Sprzedal pare gram i kozaczyl.Przestancie z niego matoly Malysza czy innego Kubice robic.Jego zachowanie nie ma mic wspolnego ze sportem.Uczyl sie bic po to zeby sie tego barana bali a nie zeby pdiagac wyniki.Maja sie bac bo wyedy latwiej grosz wpadnie i wiecej przydupasow bedzie w kolo do dojenia.Siedz tam frajerze odpekaj co ci dadza,wez te pare zeta co nakulales i otworz jakis warsztat czy inny kebab.

#16 ~Git~

~Git~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2016 - 14:38

A ty cymbale co rzes sie nazwal albanski dzik to chyba filmow sie za duzo naogladales i to gejowskich.Takich baranow macicieli jak ty to sie w psychiatryku powinno trzymac.Masz pociag i fantazje o dacetach to sobie jedz do amsterdamu wybul i zrob panu gejowi druta to ci ulzy.U mnie na celi za jeden taki tekst masz wypad od razu i lepe na dowidzenia.Durniu ty jeden

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2016 - 00:29

Ten bandzior powinien się siedzieć. Przynajmniej od 8 lat wiadomo co robił. Zaczął od bramek, przemytu, wymuszeń rozbójniczych a doszedł do handlu narkotykami

#18 ~Kolega 1988~

~Kolega 1988~
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2016 - 00:55

Witam,zycze Wesołych Swiat wszystkim. Pierwszy raz pisze komentarz na tym czyms bo już mnie to tak wku***a jak niektórzy piszą taka chujnie bo tak w głowie mają ze mam ochotę wyrzucić tableta przez okno albo w piecu spalić. Ale szkoda mi go bo moje dziecko razem ze mną ogląda na nim Muminki. wy je***e pajace nie macie co robic tylko pier***ic farmazony? Zamknęli go i tyle a nie osadzacie chłopaka jak jeszcze chuja wiecie. proszę Was wszystkich deb***e je***e nie róbcie sensacji!

#19 ~Kolega 1988~

~Kolega 1988~
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2016 - 01:03

Zycze ci żebyś ta mąkę żar w wigilię zamiast karpia ku***ie

#20 ~Krzysztof jarzyna~

~Krzysztof jarzyna~
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2016 - 01:34

Kolaga 1988 A czy twoj tepy leb wzia pod uwage to ze czasami pisza tu ludzie ktorzy go znaja nie tylko z tv jak ty?I dla ktorych jest tylko zwyklym pajacem z ktorym drogi sie przeciely i mieli okazje sie o tym osobiscie orzekonac?I nie denerwuj sie tak glupotami bo ci zylka peknie a i muminki bedzie trzeba z mama ogladac a nie z tata.Przypilnuj lepiej potraw swiatecznych a moze ci mikolaj autograf ktoregos z telewizyjnych idoli przyniesie

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: hahah

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych