Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

31 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Bohater Cyberswiata~

~Bohater Cyberswiata~
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2016 - 12:42

Winny ? to niech siedzi ile sie da !

#22 ~Kamil~

~Kamil~
  • Goście

Napisano 25 grudzień 2016 - 12:41

Smiac mi sie chce z was . Nie maja zadnych dowodow ze jest winny a wy juz dajecie wyrok ale wiem dlaczego bo chlopak od zawsze tronowal osiagnal cos w zyciu a wam zal d*** sciska ze jest kims . Oczywiscie zaraz bedziecie pisac ze jestem jakis ..... ale mam to w du*** a wam sie glupio zrobi jak bedzie niewinny . Nara glaby

#23 ~Kamil~

~Kamil~
  • Goście

Napisano 25 grudzień 2016 - 12:41

Smiac mi sie chce z was . Nie maja zadnych dowodow ze jest winny a wy juz dajecie wyrok ale wiem dlaczego bo chlopak od zawsze tronowal osiagnal cos w zyciu a wam zal d*** sciska ze jest kims . Oczywiscie zaraz bedziecie pisac ze jestem jakis ..... ale mam to w du*** a wam sie glupio zrobi jak bedzie niewinny . Nara glaby

#24 ~wed44~

~wed44~
  • Goście

Napisano 25 grudzień 2016 - 21:12

Oczywiście wy biedni ludzie CBŚ i BSW policja pomylili sie co do Materli .

Spadliście chyba na główkę jak byliście mali albo ułomność wrodzona.

Mogłaby sie pomylić zwykła Policja krawężniki którzy chcą zabłysną ale ci wyżej nigdy sie nie mylą !!

Na pewno miał udział Materla w tym może nie znaczący aż tak ale na pewno miał napewno dostanie kilka latek w najlepszym wypadku zawiasy ale wątpię !!!

#25 ~Americanos~

~Americanos~
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2016 - 10:10

Latali tyle czasu po mieście bo się pruli na policji w zamian za przymykanie oka na ich wyczyny. Zmienił się rząd to i kierownictwo w służbach i poszło dalej...... Dziś prawdziwych gangsterów, tych co pociągają za sznurki, decydentów nikt nie zna. Oni się nie wychylają, to może być Twój sąsiad! Ci napinacze których widać to mięso armatnie. Pucha jest pełna takich nieudaczników którzy idą na wiele lat nie tylko za koks ale i bzdury ...ziarnko do ziarnka.Tak, że apeluję do młodych wpatrzonych w takich idoli ,,Jesteś frajerem zostań gangsterem" .... a pozostałym polecam szachy to lepsze niż mma zapewniam.

#26 ~marcin~

~marcin~
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2016 - 23:31

A cos konkretnie zrobil osobiscie komus oprocz pukniecia twojej matki?

zal im wszystkim d*** sciska:)lysek zrobi swoje i zaraz go wyciagnie:)tak wiec czekamy z niecierpliwoscia!!!!!!a noga moze powinac sie kazdemu....

#27 ~Moro~

~Moro~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2016 - 10:30

Oooo, znaleźli u niego latarkę, nieźle.

#28 ~Andy courture~

~Andy courture~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2016 - 15:12

Podobno makrela sie zaczal pruc i posadzili pare dni temu kolejne osoby no ale poki co to szamie w kiblu wiec nie dziwne ze sypie

#29 ~Rampampam~

~Rampampam~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2017 - 17:02

J****Materle. Z Ciebie taki 'Git' jak z kociej dupy trąba. Chyba k*** "shit"

A ty cymbale co rzes sie nazwal albanski dzik to chyba filmow sie za duzo naogladales i to gejowskich.Takich baranow macicieli jak ty to sie w psychiatryku powinno trzymac.Masz pociag i fantazje o dacetach to sobie jedz do amsterdamu wybul i zrob panu gejowi druta to ci ulzy.U mnie na celi za jeden taki tekst masz wypad od razu i lepe na dowidzenia.Durniu ty jeden

#30 ~łysy~

~łysy~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2017 - 08:23

je***e psy nie mają kogo łapać pewnie materla wie coś a oni chcą go zamknąć je***e ku*** 

#31 ~łysy~

~łysy~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2017 - 08:25

Latarke każdy może mieć  nawet ja ją mam mi się zdaje że mu zaproponowali walkę nielegalną a on się nie zgodził i chcą go usadzić za to ze odmuwił 

#32 ~mecenas ale 1 liga~

~mecenas ale 1 liga~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2017 - 20:53

Powiem , napisze tak:jakie macie telefony ?
Smartfony a on miał 9:starych nokii itd z kartami i naładowanych wiec po co ?
Żeby utrudnić podsłuch ??? Nieee on działał legalnie przecież :) hmmm

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: hahah

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych