Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

1 odpowiedź w tym temacie

#1 ~za swoje pieniądze~

~za swoje pieniądze~
  • Goście

Napisano 07 luty 2019 - 22:10

In vitro tak, ale za własne pieniądze!! Wara od pieniędzy podatników!! Dlaczego ja , podatnik,
który płaci alimenty trzem babom, mam fundować taki drogi zabieg, ofermom i nieudacznikom, którzy nie wiedzą co się z babą w łóżku robi? Niech te ofermy się in vitrują
za własne pieniądze, a od pieniędzy podatników wara!

#2 zdziwiony

zdziwiony

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 7192 postów

Napisano 07 luty 2019 - 23:41

In vitro tak, ale za własne pieniądze!! Wara od pieniędzy podatników!! Dlaczego ja , podatnik,
który płaci alimenty trzem babom, mam fundować taki drogi zabieg, ofermom i nieudacznikom, którzy nie wiedzą co się z babą w łóżku robi? Niech te ofermy się in vitrują
za własne pieniądze, a od pieniędzy podatników wara!

A płacisz ty te podatki, że się tak napinasz?

Najłatwiej problem zwulgaryzować, czyli sprowadzić do swego prymitywnego, prostackiego poziomu. Zwykle o podziale podatków najwięcej wrzeszczą ci, co nie płacą w ogóle. Bo ci, co płacą to wiedzą, że podział tych podatków jest zawsze kontrowersyjny. Zamiast Funduszu Kościelnego - in vitro. Na IPN - nie ponad 300 mln/rocznie tylko połowę. Biorąc pod uwagę ich skuteczność to i tak za dużo. Obniżyć koszty Ordynariatu Polowego - dlaczego kapelanem MUSI być oficer, najlepiej starszy (major - 5930 do 6200) ew kapitan (5500 do 5600)/ brutto a nie np sierżant - 4400 czy chorąży - 4780? I po co tylu kapelanów? Czy w brygadach OT nie wystarczy lokalny proboszcz ew kanonik? Taki zapracowany, że nie da rady raz w miesiącu mszy odprawić? Gdzie jest w Konkordacie wzmianka o Ordynariacie w Policji, Straży Granicznej czy Pożarnej?! Wystarczy zlikwidować a już kilka mln złociszy zostanie. Nie tylko nie płacić Kościołom za naukę religii w szkołach ale pójść dalej - chce Kościół uczyć - niech płaci za wynajem sal.

Jak widzisz - kilka propozycji innego podziału podatku by się znalazło.

Użytkownik zdziwiony edytował ten post 07 luty 2019 - 23:44

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych