Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gosia~

~Gosia~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2018 - 12:54

Inżynieria genetyczna? Proponuję się dokształcić. In Vitro to pomoc w zajściu w ciążę, leczenie przyczyn niemożności zostania rodzicem. Czy gdyby rodzice Pana Jana nie mogli zajść to by Pana na świecie nie było i nie narzekał by Pan na brak łazienki. Ludzie opamiętajcie się, wszystkim się nie dogodzi ale małymi krokami grono zadowolonych będzie się zwiększać. Każdy program rządowy czy samorządowy ma swoje plusy i minusy. Ja mam dziecko z in vitro! i cieszę się bardzo że mogłam tego szczęścia doznać. Ominęły mnie wszelkie dofinansowania i wsparcia finansowe a mimo to płacę też podatki na innych... ale trzymam kciuki za te 100 par które będą miały szansę na tą iskierkę nadziei...  Droga do in vitro nie jest usłana różami i kosztuje nie kilka ale kilkadziesiąt tysięcy.

#2 zdziwiony

zdziwiony

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 6961 postów

Napisano 06 grudzień 2018 - 13:58

Oby nie skończyło się skandalem, jak poprzedni program.

Najlepszy jest komentarz księdza dobrodzieja i - przypuszczalnie - jego parafianki Dosi. Zacny ksiądz wieszczy, że Stwórca krytycznie oceni decyzję prezydenta i dotkliwie ukarze. Skąd ksiądz ma tę wiedzę? Bóg mu to powiedział? Może wizyta księdza na Żołnierskiej byłaby pomocna?

Katolicy wierzą, że po śmierci każdy odpowie za swe życie. Prezydent Szczecina także.  Podobno wyroki boskie są niezbadane, więc wcale nie musi być tak, jak to wieszczą ortodoksi. Powinni też wiedzieć coś o predestynacji.

#3 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2018 - 21:58

Super, bardzo się cieszę, że wkońcu będziemy wspierać rodziny, żeby mogły posiadać dzieci, a nie tylko wspieranie istniejących dzieci. Każdy rodzic rozumie to szczęście.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: in vitro

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych