Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Wanda~

~Wanda~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2018 - 16:43

Zdecydowanie odradzam - bardzo niski standard wykończenia mieszkań ( pod klucz), bardzo wysoki czynsz, który uwzględnia spłatę zaciągniętego przez TBS kredytu. Tej kwoty nie odzyskacie rezygnując z mieszkania. W rzeczywistości spłacacie  więc cudzy kredyt za mieszkanie, które nigdy nie będzie wasze. Także zwrot partycypacji może przeciągać się ( i ponoć przeciąga się) do 12 miesięcy od opróżnienia mieszkania. Ta niebagatelna kwota pieniędzy jest więc przez ten czas 

zamrożona... Ogólnie trudno się z tego wyplątać.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2018 - 05:26

Podmokle tereny jak mozna na takich bagnach budowac bloki. Przecież nigdy tam nie będzie sucho wilgoc murowana zycze powodzenia tym ktorzy beda tam mieszkac

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2018 - 05:27

Podmokle tereny jak mozna na takich bagnach budowac bloki. Przecież nigdy tam nie będzie sucho wilgoc murowana zycze powodzenia tym ktorzy beda tam mieszkac

#4 ~Sophia~

~Sophia~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2018 - 06:37

A wieczorami smród z tego brudnego jeziora nie do wytrzymania, jakby ktos szambo wylał. Już pomijając fakt, o którym już ktoś pisał. Nie opłacalne jest partycypowanie TBS. Miałam, dziekuję. Ogrzewania w październiku nie było 2 tygodnie i doprosić się nie szło o naprawę, a przy takiej wilgotności w mieszkaniu(zimą budowane, jesienią roku następnego oddane) zimno było mocniej odczuwalne.Kaszlnięcie przez ściany słychać. Mam domek, święty spokój i nie płacę haraczu w postaci czynszu z kosmosu. Dziekuje za uwagę.

#5 ~sylwia~

~sylwia~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2018 - 09:34

A co z budynkami TBS, które straszą w Dąbiu? Co Dąbie będzie z tego miało, że powstaną kolejne bloki, czy pójdzie za tym poprawa infrastruktury? Czy Dąbie dostanie pieniądze za sprzedaż terenów????

#6 ~jestem_z_dabia~

~jestem_z_dabia~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2018 - 11:35

Budowa tego kompleksu to deb***izm do N potegi. Osiedle tych bloko w bezposrednim sasiedztwie domkow jednorodzinnych - biedni ci ludzie standard ich zycia sie pogarsza i to znaczaco.

To sa tereny podmokle - co zima/wiosna wszystko tam bylo zalane woda do kolan.

Budynki beda osiadac i pekac wilgoc bedzie podciagana do murow.

Brak infrastruktury aby przyjac dodatkowe obciazenia tylu mieszkancow: brak drog, parkingow, brak kanalizacji burzowej (dlatego tez tam woda stoi) brak szkol, brak przedszkoli, brak zlobkow.

Widze dabie to prawdziwe eldorado developerow wszyscy buduja bloki ale nikt karwa twa mac nie mysli co zrobic potem z tymi mieszkancami.

Moze najpier zaplanujcie zaplecze zbudujcie dodatkowo jedna szkole podstawowa albo powiekszcie juz istniejace. Zbudujcie nowa planowa droge nowoprzestrzenna.

C z tymi terenami zielonymi ktore zostaly wyciete? Czy TBS zalesi inny rejon dzielnicy ? W dabiu juz jest doslownie tylko kilka miejsc gdzie mozna wyjsc z dzieckiem - KILKA na 12,5tys mieszkancow.

Gdzie hala sportowa? Gdzie Orliki (sa tylko dwa - to jest kpina) do tego planuje sie nastepne bloki przy szybowcowej. Developerzy tez szykuja sie na obszar miedzy Goleniowska a Sarajewska przy petli autobusowej. Ja sie pytam gdzie wy macie rozum planisci miejscy?!!

Szykuje sie protest zbiorowy i pozew zbiorowy do ministerstwa o zle gospodarowanie przestrzenia miejska. 

To jest poklosie ze nikt z mieszkancami nie omawia planow tylko stawia sie przed faktami dokonanymi.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych