Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Modne ubrania

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Cragnar

Cragnar

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 07 styczeń 2018 - 02:22

Pamiętam jak kiedyś jeden z projektantów powiedział, że modne ubrania rzadko kiedy są wygodne... Ja zatem wybieram wygodę :)

#2 ~Aoolicja~

~Aoolicja~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2018 - 23:01

Bzdura, modne są np określone fasony spodni. Więc wybiera sie fason i szuka takiego materiału, zeby był wygodny. U mnie na tej zasadzie wygląda wybór jeansów, zawsze!

#3 ~Werietta20~

~Werietta20~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2018 - 06:43

a jak wygląda wybieranie materiału jeansów?  :D  wybacz małą złośliwość, nie mogłam się oprzeć ;) ja nie lubię tego typu spodni, sztywne, niedopasowane. a te gumki wszystkie nieporządne i w dodatku błyskawicznie się niszczą.

#4 ~Aoolicja~

~Aoolicja~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2018 - 07:34

Spoko nie gniewam się ;) myślę że po prostu źle trafiałaś. Ja naprawdę zamawiam ciuchy tylko przez internet. W miarę tego jak się człowiek napracuje i nazwraca towaru żeby znaleźć miejsca z tymi porządnymi rzeczami to wie gdzie zamawiać a gdzie nie. I wtedy ma super tregginsy które się nie niszczą szybko, są modne, wygodne i ciepłe np na jesień. A jednocześnie nie płaci za nie dużo :)

#5 krosnox

krosnox

Nowy

• Pip
  • 8 postów

Napisano 06 marzec 2018 - 11:59

Można wiedzieć co to za sprawdzony sklep? Szukam własnie takich sprawdzonych opinii a nie że ktoś zamówił i się udało, bo to naprawdę może być łut szczęścia w takim przypadku :)

#6 Fileas_Fogg

Fileas_Fogg

Nowy

• Pip
  • 14 postów

Napisano 24 marzec 2018 - 18:32

Ja mam własny gust, więc nie muszę kierować się modą.

#7 abazur

abazur

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 25 marzec 2018 - 15:41

Dzisiejsza moda nie jest wcale taka świetna. Wszyscy często ubierają się bardzo podobne, więc gdzie podział się nasz własny gust?

#8 agamk

agamk

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 10 czerwiec 2019 - 12:24

To nie był chyba zbyt dobry projektant ;) ja tam wierzę, że może być i wygodnie i modnie !

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych