Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

35 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~monika~

~monika~
  • Goście

Napisano 21 luty 2014 - 13:28

Sonda: Czy jesteś za zniesieniem kary śmierci?  A to kara śmierci jest w Polsce że trzeba ją znosić... chyba nie to sformułowanie? Powinno być Czy jesteś za przywróceniem kary śmierci!

#2 ~obywatel~

~obywatel~
  • Goście

Napisano 21 luty 2014 - 13:31

Kolejny ktory sie chce wybic w mediach? 

Zeby nie bylo jestem za kara smierci rowniez ale niestety juz chyba kazdy wie ze to nie przejdzie w EU. wiec wracanie do tematu chyba jest w innym celu. 

Chociaz zeby sie udalo zalatwic to ze wiezien musi zarobic na swoje utrzymanie to juz bylby ogromy sukces ale to tez nie przejdzie. 

NIestety, 

#3 ~johnny~

~johnny~
  • Goście

Napisano 21 luty 2014 - 13:32

Czy sonda jest za zniesienim czy za przywróceniem kary śmierci.Powinna być  smierć za śmierć . Koszt utrzymania więżnia przez 30lat to lekko 300tys. zł licząc 1tys. zł miesięcznie a i tak śmieć zostanie śmieciem. Na zasiłek rodzinny przeznacza się mniej jak 100zł na dziecko.

#4 ~b~

~b~
  • Goście

Napisano 21 luty 2014 - 13:52

jestem za karą śmierci... ale w konkretnych przypadkach typu zabójstwo, pedofila, gwałt... dla osób szczególnie niebezpiecznych... jestem jak najbardziej przywróceniem takiej kary... a jeśli to nie przejdzie to chociaż dożywocie jak w stanach... np 125 lat więzienia;]

#5 ~Jadwiga~

~Jadwiga~
  • Goście

Napisano 21 luty 2014 - 13:53

Nie wolno zabijać!!! Trzeba okazać miłosierdzie i wyciągnąć rękę do złego człowieka, tylko głęboka wiara w człowieka może pomóc! Trzeba postępować zgodnie z nauka kościoła bo my Polacy to Katolicy 90% ochrzczonych!

#6 ~mm~

~mm~
  • Goście

Napisano 21 luty 2014 - 14:25

jestem za karą śmierci... ale w konkretnych przypadkach typu zabójstwo, pedofila, gwałt... dla osób szczególnie niebezpiecznych... jestem jak najbardziej przywróceniem takiej kary... a jeśli to nie przejdzie to chociaż dożywocie jak w stanach... np 125 lat więzienia;]

Z kara śmierci był bym ostrożny. Niestety polskie prawo ma wiele wad i niedoskonałości, wygląda jak notatki niepełnosprawnego dyslektyka. I nie chciałbym, aby obróciło się przeciwko mnie kiedy będę zmuszony w obronie zabić złodzieja lub napastnika.

#7 ~milena~

~milena~
  • Goście

Napisano 21 luty 2014 - 14:32

Jakie miłosierdzie i jaki Kościół ? co ty kobieto pleciesz

wybaczać złoczyńcom?

KARA ŚMIERCI !!! JESTEM ZA

#8 ~Johnny wanna live~

~Johnny wanna live~
  • Goście

Napisano 21 luty 2014 - 14:40

Nie wolno zabijać!!! Trzeba okazać miłosierdzie i wyciągnąć rękę do złego człowieka, tylko głęboka wiara w człowieka może pomóc! Trzeba postępować zgodnie z nauka kościoła bo my Polacy to Katolicy 90% ochrzczonych!

Czy okażesz miłosierdzie osobie która zabiła Ci rodziców, a przy okazji uciekając jeszcze Twoje dziecko? Pójdziesz do kościoła i będziesz jeszcze się modlić by nie poszedł do piekła?

#9 ~Merok~

~Merok~
  • Goście

Napisano 21 luty 2014 - 14:44

No proszę, kolejny zaczął się lansować na dyżurnym temacie - żenujęce! Znany adwokat ... , a przypadkiem, to nie tacy jak on za kasę wyciągają przestępców? Cyniczne.

#10 ~wquu~

~wquu~
  • Goście

Napisano 21 luty 2014 - 14:47

jadwiga na roraty spier...ŚMIERĆ za ŚMIERĆ, tak powinno być...

#11 ~samuel~

~samuel~
  • Goście

Napisano 21 luty 2014 - 14:51

Kary powinny być trzy: rok samotności (kradzież do 100 zł, kłamstwo, alimenty itp.), 10 lat samotności (próba gwałtu, kradzież powyżej 100 zł, jazda bez prawa jazdy itp.), 100 lat samotności czyli dożywocie (zabójstwo, gwałt itp.).

#12 ~Michał~

~Michał~
  • Goście

Napisano 21 luty 2014 - 14:53

"mm" podzielam Twoje zdanie na ten temat. Obawiam się, ze mozesz miec racje... Trzeba cos zmienic bo nie moze juz tak byc. Ktos tu jeszcze napisal o zasilku na dziecko... No niestety to tez jest prawda. Trzeba tu i teraz postawic pytanie, co bedzie pozniej jezeli nic sie nie zmieni? Prawo w tym kraju jest napewno laskawe, ludzie sie nie boja wymiaru sprawiedliwosci. Czasem sam sie zastanawiam kto ma lepiej czy my porzadni obywatele, czy ludzie ktorzy siedza w wiezieni i sie nie martwia jak czynsz zaplacic co do gara wsadzic w co dziecko ubrac... Napewno wiekszosc mnie zrozumnie. Pozdrawiam i licze na to, ze cos sie zmieni.

#13 ~.R.I.P.~

~.R.I.P.~
  • Goście

Napisano 21 luty 2014 - 15:07

Dusił ludzi i psy

Jacek Z. przyznał się wczoraj w sądzie uduszenia dwóch osób i trzech psów.  Pytałam go, po co to robi. Powiedział, że od czasu do czasu musi kogoś zadusić  tak mówiła kobieta, która razem z nim zabiła swojego męża

Jacek Z. ma 28 lat. Jest chudy, niepozorny, niewyraźnie mówi. O 17 lat starsza Wiesława Z...Jadwiga czy ty naprawdę wiesz czego chcesz ,a może lubisz aby w tej sprawie nic nie robiono ?

#14 ~anty spamer~

~anty spamer~
  • Goście

Napisano 21 luty 2014 - 15:36

NIE KARMIC TROLA !! Ludzie nie widzicie ze to trol ? 

#15 ~wieszać~

~wieszać~
  • Goście

Napisano 21 luty 2014 - 15:55

chcecie, aby mordercy byli wieszani?? chcecie, abyśmy nie płacili na darmozjadów siedzacych za biurkami
i nic nie robiących??chcecie mieć pracę? GŁOSUJCIE NA NOWĄ PRAWICĘ JANUSZA KORWINA MIKKEGO!!

#16 ~taa...~

~taa...~
  • Goście

Napisano 21 luty 2014 - 16:27

Pierdu,pierdu...

#17 ~Kamil Majewski~

~Kamil Majewski~
  • Goście

Napisano 21 luty 2014 - 16:33

samuel- Znakomity pomysł, jestem pod wrażeniem. W końcu jakiś mądry głos. Niech się zawstydzą ci ustalacze prawa. Proszę- krótko, na temat i wszystko jasne.

#18 ~SimoN~

~SimoN~
  • Goście

Napisano 21 luty 2014 - 16:40

chcecie, aby mordercy byli wieszani?? chcecie, abyśmy nie płacili na darmozjadów siedzacych za biurkami
i nic nie robiących??chcecie mieć pracę? GŁOSUJCIE NA NOWĄ PRAWICĘ JANUSZA KORWINA MIKKEGO!!

Nie potrzeba tutaj JKM aby wieszać morderców.

To podobno Katolicki kraj i UE, a Biblia wyraźnie mówi...że Bóg popiera karę śmierci!!

Jest tylko jeden problem! Kościół jest mądrzejszy od Boga i kary śmierci nie popiera...Podobnie jak Polscy Chierarchowie mądrzejsi od Papieża! A wierni nie czytają Biblii tylko słuchają "facetów w sukienkach" będacych jak na ironię przeciw Gender !!!

Ale to takie oczywiste...bo Polskie!!!

W pełni zgadzam się z Panem Adwokatem. Ma człowiek dość i powiedział co myśli !

Gdyby miał np.przyjąć sprawę odpłatnie , może odmówić; z urzędu już nie !

Każdy normalny człowiek pała zemstą "oko za oko..." ale ta UE to jakaś wariacja sprawiedliwości!!

Ale każdy będzie jej bronił póki sam nie doświadczy tragedii !!!

#19 ~aga~

~aga~
  • Goście

Napisano 21 luty 2014 - 17:41

Nie z własnej woli, miła Pani !!!

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 luty 2014 - 18:19

Robicie darmową reklamę adwokatowi bo świat o nim nie pamięta? He he! A skąd wniosek że jest znany?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych