Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »


16 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Bonifrater~

~Bonifrater~
 • Goście

Napisano 07 luty 2013 - 13:50

w ogóle nie widać na osiedlu ręki włodarzy miasta; zaniedbane trawniki, nieuprzątnięte liście, składowisko śmieci wokół ulicy pomiędzy kościołem a Żwirki i Wigury; wokół boiska znajdują się kosze na śmieci, ale tych nie opróżnia; czy naprawdę tak trudno zadbać o skrawki zieleni i drzew; takim przykładem jest teren naprzeciwko placu zabaw przy Żwirki i Wigury albo skwer u zbiegu Tańskiego i Rogalskiego: śmiecie, liście, połamane gałęzie, suche drzewa; bałaganu i brudu nie można tłumaczyć brakiem pieniędzy;

#2 ~Taboret~

~Taboret~
 • Goście

Napisano 07 luty 2013 - 18:10

Coż z tego, że nawet jak zrobią plac zabaw to zaraz wandalów się najdzie i wszystko poniszczo.
Pierwej trzeba element chuligański odpowiednio zlikwidować.

#3 ~Bronka~

~Bronka~
 • Goście

Napisano 08 luty 2013 - 08:22

Wszystko co nowego powstanie jest niszczone w tempie błyskawicznym. Wieczne nocne imprezy na placach zabaw i w parkach sa całkowicie bezkarne. Przy fontannie przy kościele św. Jana posadzili młode drzewko, które nie przetrwało nawet miesiąca - połamane!

#4 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 09 luty 2013 - 02:10

- Nikt mi nie powie, że to te maluchy tak zniszczyły te urządzenia - odpowiadał na pretensje mieszkańców Sławomir Pajor, prezydent Stargardu. - Zrobiła to młodzież.


Ręce opadają. Czy to są do @$$#%^%#$%$ kpiny z mieszkańców Stargardu?
Pewnie, że nie 5-latki i nie staruszki. Młodzież i Menele okupujący wiele placów zabaw w tym mieście z czym nic nie robicie od dawna, mimo, że mieszkańcy chodzą, dzwonią, proszą, sygnalizują błagają ...

Ile było artykułów w gazetach, publikacji w internecie, wątków na forach stargardzkich, ile było telefonów do spółdzielni, do Urzędu miasta ... Ile ludzie mogą na Policję wydzwaniać w tych samych kwestiach. Dzień w dzień ... i nadal nic nie robicie z menelstwem na osiedlowych podwórkach !!!

Pozabierać w cholerę koncesje na alkohol w sklepach przy których tak jest, konkretnie reagować i dawać najwyższe możliwe mandaty i szybko zrobi się spokój. Jak na wezwanie matki z dzieckiem, którą pijane towarzystwo bluzga, przyjeżdża Straż Miejska, która nic nie robi z problemem, a na wyśmiewanie ze strony gnojków reaguje zakłopotaniem to jak tu ma być dobrze.

Policja jest nie lepsza. Żeby ludzie po nocach spać nie mogli, a w dzień bali się dzieci wypuścić na huśtawki to naprawdę już jest paranoja.

Spółdzielnia na Os. Zachód nie wiem kogo reprezentuje. Problem pod B8 zgłaszany wielokrotnie przez siostrę i wielu jej sąsiadów i nic. Tam jest masacra. Policja mówi, że działa a guzik działa ... Z drugiej strony bloku, to już odczuwam, bo mieszkam w B6 na placu Wietnam ... zaraz będzie cieplej - już nie pośpimy w nocy. Zbudujcie już lepiej na tym miejscu Stadion Narodowy - będzie ciszej i spokojniej, albo stację kolejową - też będzie lepiej !

Szkoda gadać.

Panie Prezydencie ... CZŁOWIEKU !!!
Pewnie, że nie dzieci !!!

Ale co zrobiliście, by pozbyć się dziczy z podwórek w mieście?
Po lekturze kilku artykułów widzę, że problem podobny na lotnisku i na Pyrzyckim też.

Panie Prezydencie - nie dzieci, ale coś się zmieni? !!!!

#5 ~Kafel~

~Kafel~
 • Goście

Napisano 10 luty 2013 - 17:46

Powinni zrobić porządek z tymi menelami. Najlepiej wsadzic w pociąg dalekobieżny i wysłać na drugi koniec Polski, będzie spokój na kilka miesięcy. To sprawdzona metoda.

#6 ~kijanka~

~kijanka~
 • Goście

Napisano 10 luty 2013 - 22:15

Potwierdzam problem z menelami na Pyrzyckim! Pod Żabką wieczorem cuda się dzieją. Na przeciwko z resztą też. Czasem mam wrażenie, że na tej budowie nowego bloku też są libacje. Tu się nie da mieszkać. Przeprowadzam się na Os. Zachód ... i co czytam na forum? Ze w B6 też będę miała bezsenne noce, bo okno na plac betonowy ???

O jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa - ktoś zacznie w tym mieście w końcu rządzić?
A gdzie mieszka prezydent i inni rządzący? A gdzie mieszkają policjanci?

Czy ich problem nie dotyczy, czy tam gdzie oni mieszkają problemu nie ma?
No czas najwyższy coś z tym zrobić !!!

#7 ~gość~

~gość~
 • Goście

Napisano 11 luty 2013 - 11:15

Powinni zrobić porządek z tymi menelami. Najlepiej wsadzic w pociąg dalekobieżny i wysłać na drugi koniec Polski, będzie spokój na kilka miesięcy. To sprawdzona metoda.

Otóż to. W Szczecinku kilka lat temu był podobny problem z obywatelami Rumunii.
Tamtejsza straż gminno-miejska ładowała ich normalnie do samochodu jakim jeżdziła, a póżniej wywoziła ich i wypuszczali ich w pobliskim lesie. A że Rumuni się powystraszali i pouciekali ze Szczecinka, to problem uległ likwidancji.
Pomysłowym strażnikom ze Szczecinka nalezy się szacunek za powysze rozwiązanie.

problem sam sie zlekwidował

#8 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 12 luty 2013 - 14:14

To może Panu Prezydentowi i niedbającym o bezpieczeństwo najmłodszych w mieście rządzącym co weekend robić podobne balangi pod domami? Ciekawe czy też nic z tym nie będą robić? Taki happening mógłby Panom dać do myślenia. WSTYD ! Na dyskusje o niczym czas jest zawsze. Na to co dla normalnych ludzi nigdy. Tu chodzi o bezpieczeństwo i dzieci, czyli naszą przyszłość ! WSTYD!

#9 Maksrab

Maksrab

  Nowy

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • Pip
 • 2 postów

Napisano 03 lipiec 2017 - 01:18

замена ремня ГРМ Вольво S60

  

#10 Eduardrab

Eduardrab

  Nowy

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • Pip
 • 1 postów

Napisano 03 lipiec 2017 - 11:46

Почему дизельная Вольво иногда дымит?
Современные дизельные автомобили Вольво оснащены сажевым фильтром. Задача сажевого фильтра – собирать в себе и нейтрализовать частицы сажи. Стоит отметить, что применение подобного устройства в дизельной выпускной системе Вольво снижает выбросы сажи в атмосферу на 95%. В процессе эксплуатации сажевый фильтр забивается. Выхлопным газы трудно выходить наружу. При этом сильно снижается мощность двигателя. Для очищения фильтра от сажи существует программа регенерации. Она осуществляется автоматически каждые 500-1000 км.
Сажевый фильтрВ процессе регенерации модуль управления двигателем изменяет параметры работы топливной системы. Выхлопные газы разогреваются до высоких температур (около 600 ?С) и происходит окисление и сгорание частиц сажи. Это сопровождается сильным дымом из выхлопной трубы. В редких случаях, когда степень загрязнения сажевого фильтра очень сильная, регенерацию возможно осуществить только на специализированной сервисной станции. В таких ситуациях на приборной панели автомобиля загорается сообщение о забитом сажевом фильтре. Машина считывается при помощи специальной программы Вольво Вида. Активируется режим регенерации. В таком режиме автомобиль находится около 30 минут. При проведении процедуры двигатель работает на повышенных оборотах, а выхлопная система сильно разогревается.
На скорость загрязнения сажевого фильтра влияет:
качество топлива
режим эксплуатации (городской или загородный цикл). В загородном цикле сажевый фильтр забивается меньше.
температура окружающего воздуха. В зимний период регенерация осуществляется чаще.
Если Вы столкнулись с неисправностью сажевого фильтра, мы будем рады Вам помочь.Cтанция технического обслуживания (СТО) "СААБ-ВОЛЬВО"в Киеве#11 Walterlough

Walterlough

  Nowy

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • Pip
 • 2 postów

Napisano 07 lipiec 2017 - 08:33

Уважаемые форумчане, мы с женой накапали отличный магазинчик мебели МЮ мебель их адрес в сети интернет http://mebel-mu.ru/. Уже сделали два заказа – тумбу и стол заказали. Сейчас кровать будем брать. Спасибо программе реновации жилья мы наконец таки переезжаем в в новую хату, а мебель естественно берем новую, наша старая не доедет -развалится , сейчас как раз хотим на этом сайте и на кухню всю мебель заказать цены там ниже чем у многих и доставка бесплатная в Москве. Подскажите где еще зеркала красивые можно купить? Чтобы тоже с с бесплатной доставкой до двери и доступно было!? Всем спасибо и добра!

#12 Keithicold

Keithicold

  Nowy

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • Pip
 • 1 postów

Napisano 09 lipiec 2017 - 11:42

Услуги посева газона

#13 EcoFermer

EcoFermer

  Nowy

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • Pip
 • 1 postów

Napisano 19 lipiec 2017 - 07:50

Компания "Экофермер" предлагает Вашему вниманию грибы "Вешенки" г. Воронеж

Вешенки выращены в специлизированных условиях. Общество опытных садоводов ежедневно контролируют процедуру выращивания.

Мы используем современных технологии ради поддержания идеального микроклимата, влажности, освещения, температуры.

Фермерское производство "Экофермер" выращивает грибы без добавления ГМО, 100% здоровый продукт.

Основа для субстрата является экологически чистой, без химических примесей, с использованием полезных минералов, содержащие витамину группы B и группы C.

Стоимость: 110 руб. КГ.

Бесплатная доставка в пределах г. Воронеж. Возможен самовывоз, удобный подъезд!

#14 LeikaGed

LeikaGed

  Nowy

 • Oczekujący na zatwierdzenie
 • Pip
 • 1 postów

Napisano 28 wrzesień 2017 - 09:27

Our team is a unique producer of quality fake documents. We offer only original high-quality fake passports, driver's licenses, ID cards, stamps and other products for a number of countries like: USA, Australia, Belgium, Brazil, Canada, Italy, Finland, France, Germany, Netherlands, Spain, United Kingdom. This list is not full. To get the additional information and place the order just visit our website: http://www.salepassportsfake.cc www. salepassportsfake.cc >> Contact e-mails: General support: support@salepassportsfake.cc Technical support: admin@salepassportsfake.cc ----------------------------- Keywords: buy false/fake drivers license of Afghanistan buy false/fake drivers license of Albania buy false/fake drivers license of Algeria buy false/fake drivers license of Andorra buy false/fake drivers license of Angola buy false/fake drivers license of Antigua & Deps buy false/fake drivers license of Argentina buy false/fake drivers license of Armenia buy false/fake drivers license of Australia buy false/fake drivers license of Austria buy false/fake drivers license of Azerbaijan buy false/fake drivers license of Bahamas buy false/fake drivers license of Bahrain buy false/fake drivers license of Bangladesh buy false/fake drivers license of Barbados buy false/fake drivers license of Belarus buy false/fake drivers license of Belgium buy false/fake drivers license of Belize buy false/fake drivers license of Benin buy false/fake drivers license of Bhutan buy false/fake drivers license of Bolivia buy false/fake drivers license of Bosnia Herzegovina buy false/fake drivers license of Botswana buy false/fake drivers license of Brazil buy false/fake drivers license of Brunei buy false/fake drivers license of Bulgaria buy false/fake drivers license of Burkina buy false/fake drivers license of Burundi buy false/fake drivers license of Cambodia buy false/fake drivers license of Cameroon buy false/fake drivers license of Canada buy false/fake drivers license of Cape Verde buy false/fake drivers license of Central African Rep buy false/fake drivers license of Chad buy false/fake drivers license of Chile buy false/fake drivers license of China buy false/fake drivers license of Colombia buy false/fake drivers license of Comoros buy false/fake drivers license of Congo buy false/fake drivers license of Congo Democratic Rep buy false/fake drivers license of Costa Rica buy false/fake drivers license of Croatia buy false/fake drivers license of Cuba buy false/fake drivers license of Cyprus buy false/fake drivers license of Czech Republic buy false/fake drivers license of Denmark buy false/fake drivers license of Djibouti buy false/fake drivers license of Dominica buy false/fake drivers license of Dominican Republic buy false/fake drivers license of East Timor buy false/fake drivers license of Ecuador buy false/fake drivers license of Egypt buy false/fake drivers license of El Salvador buy false/fake drivers license of Equatorial Guinea buy false/fake drivers license of Eritrea buy false/fake drivers license of Estonia buy false/fake drivers license of Ethiopia buy false/fake drivers license of Fiji buy false/fake drivers license of Finland buy false/fake drivers license of France buy false/fake drivers license of Gabon buy false/fake drivers license of Gambia buy false/fake drivers license of Georgia buy false/fake drivers license of Germany buy false/fake drivers license of Ghana buy false/fake drivers license of Greece buy false/fake drivers license of Grenada buy false/fake drivers license of Guatemala buy false/fake drivers license of Guinea buy false/fake drivers license of Guinea-Bissau buy false/fake drivers license of Guyana buy false/fake drivers license of Haiti buy false/fake drivers license of Honduras buy false/fake drivers license of Hungary buy false/fake drivers license of Iceland buy false/fake drivers license of India buy false/fake drivers license of Indonesia buy false/fake drivers license of Iran buy false/fake drivers license of Iraq buy false/fake drivers license of Ireland Republic buy false/fake drivers license of Israel buy false/fake drivers license of Italy buy false/fake drivers license of Ivory Coast buy false/fake drivers license of Jamaica buy false/fake drivers license of Japan buy false/fake drivers license of Jordan buy false/fake drivers license of Kazakhstan buy false/fake drivers license of Kenya buy false/fake drivers license of Kiribati buy false/fake drivers license of Korea North buy false/fake drivers license of Korea South buy false/fake drivers license of Kosovo buy false/fake drivers license of Kuwait buy false/fake drivers license of Kyrgyzstan buy false/fake drivers license of Laos buy false/fake drivers license of Latvia buy false/fake drivers license of Lebanon buy false/fake drivers license of Lesotho buy false/fake drivers license of Liberia buy false/fake drivers license of Libya buy false/fake drivers license of Liechtenstein buy false/fake drivers license of Lithuania buy false/fake drivers license of Luxembourg buy false/fake drivers license of Macedonia buy false/fake drivers license of Madagascar buy false/fake drivers license of Malawi buy false/fake drivers license of Malaysia buy false/fake drivers license of Maldives buy false/fake drivers license of Mali buy false/fake drivers license of Malta buy false/fake drivers license of Marshall Islands buy false/fake drivers license of Mauritania buy false/fake drivers license of Mauritius buy false/fake drivers license of Mexico buy false/fake drivers license of Micronesia buy false/fake drivers license of Moldova buy false/fake drivers license of Monaco buy false/fake drivers license of Mongolia buy false/fake drivers license of Montenegro buy false/fake drivers license of Morocco buy false/fake drivers license of Nauru buy false/fake drivers license of Nepal buy false/fake drivers license of Netherlands buy false/fake drivers license of New Zealand buy false/fake drivers license of Nicaragua buy false/fake drivers license of Norway buy false/fake drivers license of Pakistan buy false/fake drivers license of Panama buy false/fake drivers license of Paraguay buy false/fake drivers license of Peru buy false/fake drivers license of Philippines buy false/fake drivers license of Poland buy false/fake drivers license of Portugal buy false/fake drivers license of Qatar buy false/fake drivers license of Romania buy false/fake drivers license of Russian Federation buy false/fake drivers license of Rwanda buy false/fake drivers license of St Kitts & Nevis buy false/fake drivers license of St Lucia buy false/fake drivers license of Saint Vincent & the Grenadines buy false/fake drivers license of Samoa buy false/fake drivers license of San Marino buy false/fake drivers license of Sao Tome & Principe buy false/fake drivers license of Saudi Arabia buy false/fake drivers license of Senegal buy false/fake drivers license of Serbia buy false/fake drivers license of Seychelles buy false/fake drivers license of Sierra Leone buy false/fake drivers license of Singapore buy false/fake drivers license of Slovakia buy false/fake drivers license of Slovenia buy false/fake drivers license of Solomon Islands buy false/fake drivers license of Somalia buy false/fake drivers license of South Africa buy false/fake drivers license of Spain buy false/fake drivers license of Sri Lanka buy false/fake drivers license of Sudan buy false/fake drivers license of Suriname buy false/fake drivers license of Swaziland buy false/fake drivers license of Sweden buy false/fake drivers license of Switzerland buy false/fake drivers license of Syria buy false/fake drivers license of Taiwan buy false/fake drivers license of Tajikistan buy false/fake drivers license of Tanzania buy false/fake drivers license of Thailand buy false/fake drivers license of Togo buy false/fake drivers license of Tonga buy false/fake drivers license of Trinidad & Tobago buy false/fake drivers license of Tunisia buy false/fake drivers license of Turkey buy false/fake drivers license of Turkmenistan buy false/fake drivers license of Tuvalu buy false/fake drivers license of Uganda buy false/fake drivers license of Ukraine buy false/fake drivers license of United Arab Emirates buy false/fake drivers license of United Kingdom buy false/fake drivers license of United States buy false/fake drivers license of Uruguay buy false/fake drivers license of Uzbekistan buy false/fake drivers license of Vanuatu buy false/fake drivers license of Vatican City buy false/fake drivers license of Venezuela buy false/fake drivers license of Vietnam buy false/fake drivers license of Yemen buy false/fake drivers license of Zambia buy false/fake drivers license of Zimbabwe

#15 RalphExind

RalphExind

  Nowy

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • Pip
 • 1 postów

Napisano 23 listopad 2017 - 20:44

Корпорация стартовала под именем «Даринг 2000» довольно давно, и зарекомендовала себя успешным поставщиком и официальным представителем известнейших марок товаров народного потребления. Никогда ещё клиент не был так доволен продукцией, которая продаётся в оптовом эквиваленте по приятной цене и доступна каждому клиенту. полки для обуви купить оптом - https://daring2000.r...ванной-комнаты/

#16 engladmum

engladmum

  Nowy

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • Pip
 • 3 postów

Napisano 08 marzec 2018 - 12:31

Попробую также.

#17 pinupcasinoone

pinupcasinoone

  Nowy

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • Pip
 • 1 postów

Napisano 10 czerwiec 2020 - 18:42

Добро пожаловать в онлайн казино Пин Ап! Играйте в любимые игры, выигрывайте деньги, получайте бонусы!Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych