Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »


 • Zamknięty Temat jest zamknięty
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~olle~

~olle~
 • Goście

Napisano 02 grudzień 2010 - 12:47

Tylko Krzystek!
Służba miastu i mieszkańcom, NIE wierności partyjnej!

#2 ~Tomek~

~Tomek~
 • Goście

Napisano 02 grudzień 2010 - 12:49

No jak to Krzystek? Przecież to niemożliwe, Litwiński już przecinał wstęgę w Oxygenie jako gospodarz miasta a poza tym Krzystek NIE JEST Z PO!! Ludzie, głosujcie tylko na kandydatów PO, to jedyna partia która zapewni nam, że Kaczyński nie powróci do władzy!

#3 ~Buczynka~

~Buczynka~
 • Goście

Napisano 02 grudzień 2010 - 12:58

Gratuluję panu Krzystkowi zwycięstwa w bitwie o stołek prezydencki. Tym razem nie zamierzam brać udziału w wyborach. Wystarczy że cztery lata temu dałam sie oszukać temu panu i oddałam na niego głos. Za to zlikwidował szkołę do której uczęszczałomoje dziecko i zniszczył rynek pracy w mieście. Siłą napędową gospodarki nie są tylko centra handlowe i finansowe jak uważa ten pan ale przemysł. Z gazet ciągle sie dowiaduję że coś powstaje w Goleniowie, Gryfinie ale Szczecin wszyscy omijają wielkim łukiem. Zastanawiam się jak będzie rządził miastem mając w radzie miasta tylko pana Kolbowicza. Bo w kolejnych konferencjach obraża wszystkich radnych i odwołuje się jednocześnie do ich sumienia. Ale wszystkie uchwały które były głosowane w latach poprzednich po myśli prezydenta to przecież jest sukces pana Krzystka z PO. Miłego rządzenia

#4 ~po trupach do celu~

~po trupach do celu~
 • Goście

Napisano 02 grudzień 2010 - 13:01

Kolejny przykład z góry:
http://wybory.wp.pl/...ml?ticaid=1b58d
Cel uświęca środki! Tego chcecie?

#5 ~Dorian~

~Dorian~
 • Goście

Napisano 02 grudzień 2010 - 13:50

Piotrek, Piotrek!!! Wybierając jednego pajacyka, wybieram mniejsze i bardziej ekonomiczne zło. Infantylny zdziebko prezydent jest zawsze lepszy niż kukiełka partyjna. Te odszkodowania dla mieszkańców zapłać nieudaczniku ze swoich, a potem je uczciwie wygospodaruj i zarób w ciągu 10ciu lat.

#6 ~pepe~

~pepe~
 • Goście

Napisano 02 grudzień 2010 - 14:51

Ciekawe kto bedzie się lepiej o kasę szarpał w wawie ktoś na kolanach z wypietymi czterema literami jak litwa?

#7 ~Krzysztof~

~Krzysztof~
 • Goście

Napisano 02 grudzień 2010 - 15:23

NYC, USA POPIERAMY KRZYSTKA NA PREZYDENTA SZCZECINA !!!

#8 ~Radek~

~Radek~
 • Goście

Napisano 02 grudzień 2010 - 15:34

Tereny w Trzebuszu i Dunikowie oraz przy ul. Lubczyńskiej-Kniewskiej mogą zostać objęte specjalną strefą ekonomiczną poinformowała Agencja Rozwoju Przemysłu

Chodzi o przeszło 80 ha gruntów położonych w prawobrzeżnej części Szczecina. O objęcie ich strefą zabiegał Piotr Krzystek w „Programie dla Szczecina”, który powstał w związku z trudną sytuacją Stoczni Szczecińskiej Nowa.

Agencja Rozwoju Przemysłu w piśmie skierowanym do prezydenta Piotra Krzystka poinformowała dziś, iż istnieje możliwość utworzenia na wymienionych terenach Podstrefy Specjalnej Strefy Ekonomicznej EURO-PARK MIELEC.

Aby było to możliwe, musi być spełnionych szereg wymogów formalnych. Jednym z nich jest uchwała Rady Miasta o włączeniu gruntów w obszar SSE. W związku z tym prezydent wystąpił do przewodniczącego Rady Miasta o zwołanie sesji nadzwyczajnej w celu przyjęcia stosownych uchwał. Sesja odbędzie się w następnym tygodniu.

Strefą mogą być objęte również tereny stoczniowe. Będzie to wiadomo po zakończeniu procedury przetargowej na zbycie składników majątku Stoczni Szczecińskiej Nowa.

Prezydent zwrócił uwagę, że ta informacja to pierwszy efekt ponadpartyjnego poparcia „Programu dla Szczecina”, o które apelował. W tym kontekście dziękował parlamentarzystom zachodniopomorskim, podkreślając szczególną rolę posłów Platformy Obywatelskiej i Longina Komołowskiego. http://www.szczecin....szczecinie.html

#9 POKOLENIE JP2

POKOLENIE JP2

  Znajomy

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPip
 • 23 postów

Napisano 02 grudzień 2010 - 16:14

Z kim Krzystek chce rządził ma w radzie dwóch radnych, reszta jest przeciwko niemu,czekają nas lata stracone, zobaczymy dopiero politykę całkiem możliwe że z brata się z PIS to już całkowicie te miasto pogrązy,zmarginalizuje

#10 ~pellisa~

~pellisa~
 • Goście

Napisano 03 grudzień 2010 - 21:36

o.k a jesli nawet dogada sie z Zarebą,to nawet dobrze;tylko nie kolejny cwaniaczek z PO;
Rada Miasta w ostatnich latach była zdominowana przez PO i co zrobili sla miasta?!
a błedy Krzystka? popełnia jak każdy,ale nie jest przynajmniej szuja i cwaniaczkiem jak kolesie z PO,
z Nitrsem na czele ! Myślący Szczecinianin od zawsze!
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych