Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

75 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~edw~

~edw~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2012 - 14:09

komentarz może nie do tej sprawy bo jej nieznam
ale oglądając np.programy Drzyzgi i wiedzac co opowiadaja
dzieczyny w tym wieku to prawo jest przestarzałe
chyba 40 procen w tym wieku ma juz za soba tzw.pierwszy raz

#2 ~moim zdaniem...~

~moim zdaniem...~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2012 - 14:11

"...Dziewczynka..." to ma kilka lat a nie kilkanaście...

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2012 - 14:41

Szkoda mi tylko tej dziewczyny!!
Nie wiem dlaczego zrobił takie coś ,,IDIOTA''??

#4 ~Michał~

~Michał~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2012 - 15:06

komentarz może nie do tej sprawy bo jej nieznam
ale oglądając np.programy Drzyzgi i wiedzac co opowiadaja
dzieczyny w tym wieku to prawo jest przestarzałe
chyba 40 procen w tym wieku ma juz za soba tzw.pierwszy raz

Częściowo się z tobą zgadzam. Bo dzisiejsza młodzież zachowuje się nie rzadko skandalicznie. ALE nie oceniaj ludzi przez pryzmat programu pani Drzyzgi, bo to jest w większości inscenizowana bujda, tzn. są takie przypadki jak w programie, ale są to przypadki skrajne i nie stanowią dużego procentu społeczeństwa. A stwierdzeniem:

prawo jest przestarzałe chyba 40 procen w tym wieku ma juz za soba tzw.pierwszy raz

człowieku z prawem jest wszystko OK, bo 15-letnia dziewczyna nie powinna jeszcze podejmować takich decyzji. A procentowe porównanie pozostawię bez komentarza.

#5 ~Loki~

~Loki~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2012 - 15:13

Na miejscu rodziców to nie wiem co bym mu zrobił!!
Wiem, że dziewczyna nie jest bez winy ale on MASAKRA totalna moim zdaniem rozwalił jej życie

#6 ~.--.~

~.--.~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2012 - 15:31

** proszę o zachowanie kultury wypowiedzi.
Posty naruszające tę zasadę są natychmiast usuwane.
Moderator.

#7 ~nelly~

~nelly~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2012 - 15:58

a co to ma do rzeczy ,czy wiedziała,że dziecko bedzie miał?Obcowanie płciowe z osoba nieletnią jest w Polsce zabronione i to on ponosi winę-TYLKO ON.

#8 ~Gala~

~Gala~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2012 - 16:11

Przecież to jest Pedofil,dorosły mężczyzna z dziećmi.ona nie jest jedyna.

#9 ~lol~

~lol~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2012 - 16:21

Ja jej nie oskarżam, bo prawo jest prawo i to ten facet popełnił przestępstwo, ale wszyscy wiedzą jakie potrafią być nastolatki w takim wieku. Myślą sobie nie wiadomo co, a potem wielki płacz i zrujnowane życie. Myślę tylko, że mały wywiad środowiskowy by nie zaszkodził. W takiej sytuacji zazwyczaj jest więcej czynników, które wpływają na takie wydarzenia. Często jest tak, że osoba "poszkodowana" sama robi z siebie ofiarę żeby ratować własne imię.

#10 ~ten~

~ten~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2012 - 16:33

jaki pedofil . ;//

#11 ~grrrrr~

~grrrrr~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2012 - 16:34

szkoda mi jej . ;((

#12 ~ania~

~ania~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2012 - 16:37

a mi nie szkoda,bo znajac zycie robi z siebie ofiare a do lozka zaciagnol ja sila czy jak??? i dlaczego tak puzno sprawa wyszla na jaw??? bo tak dlugo romansowali i tyle i ona wie jaka jest prawda

#13 ~wiking~

~wiking~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2012 - 16:46

Nie ma co dyskutować, wykastrować chorego wieprza na żywca i zesłać do kamieniołomów!

#14 ~anonim~

~anonim~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2012 - 16:47

"Do zdarzenia miało dojść rok temu..." czyli ta sprawa już się tyle ciągnie?! ;O

#15 ~Mefikus~

~Mefikus~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2012 - 17:01

Prosta sprawa ,,SUKA NIE DA PIES NIE RUSZY"
Ale jakby luknąć z drugiej strony to nikt normalny nie wsiada na 14-latkę
BRAK SŁÓW na to co się teraz dzieje...

#16 ~nelly~

~nelly~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2012 - 17:02

Ja jej nie oskarżam, bo prawo jest prawo i to ten facet popełnił przestępstwo, ale wszyscy wiedzą jakie potrafią być nastolatki w takim wieku. Myślą sobie nie wiadomo co, a potem wielki płacz i zrujnowane życie. Myślę tylko, że mały wywiad środowiskowy by nie zaszkodził. W takiej sytuacji zazwyczaj jest więcej czynników, które wpływają na takie wydarzenia. Często jest tak, że osoba "poszkodowana" sama robi z siebie ofiarę żeby ratować własne imię.

Nie robi z siebie ofiary-jest ofiarą psychicznego faceta,bo żaden normalny facet nie idzie do łóżka z dzieckiem,bez względu jak (dziewczyna)się zachowuje,wygląda itp.

#17 ~realista~

~realista~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2012 - 17:02

Jak wygladaja dzisiejsze nastolatki to wiemy. Hormony buzuja a rodzice nie specjalnie interesuja sie swoimi dziecmi.
Dziewczynka gzila sie, bo jej to sprawialo przyjemnosc. Nie ma chlopa, ktory nie ulegl by wdziekom takiej dziewuszki.
Winowajce nalezy potepic z cala surowoscia bo jest doroslym czlowiekiem i w dodatku pedagogiem. Nic go nie usprawiedliwia ale duza wine ponosza rodzice tej dziewczynki!

#18 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2012 - 17:03

Tak.. Nazwijcie nauczyciela pedofilem .. na razie nie ma dowodow na to ze jest winny a wy juz robicie linch na nim

#19 ~missy~

~missy~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2012 - 17:05

jaki pedofil . ;//

dokładnie-pedofil....ukręcić jaja przy samej du***!!!!!!

#20 ~Basiaa~

~Basiaa~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2012 - 17:05

Co wy tak na tego nauczyciela .?? hyyy .?? piszą tu że już rok prawda, a więc nie obwiniać nauczyciela fizyki ... gdyby nie chciała to by z nim nie była .. nic na siłe!!!! obydwoje są winni !!!!! ta nastolatka to też głupia że z nauczycielem była a nauczyciel głupi że z uczennicą swoją był .!!!!!!!!!!! JAK WINIĆ TO OBYDWOJE

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych