Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

75 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~agent~

~agent~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2012 - 19:12

Szkoda mi tylko tej dziewczyny!!
Nie wiem dlaczego zrobił takie coś ,,IDIOTA''??

sam jesteś IDIOTĄ !!! ja go znam i ja tez i wiem ze ona sama się pchała do niego
nie oceniajcie i nie gadajcie jak niewiecie

#42 ~ktosiek~

~ktosiek~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2012 - 19:14

tak tak ich wina może .. zakochali się w sobie to ich interes wiem fajna plotka i wgl . zajmijcie się swoimi sprawami . chcieli to zrobili . ich sprawa . nie wpie*dalajcie się .!

#43 ~józia~

~józia~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2012 - 19:15

Ja tez uważam że wina leży po obydwóch stronach,skoro ją molestował nauczyciel to czemu nigdzie tego nie zgłosiła,nie zwierzała się nawet żadnej koleżance ,ze ją molestuje nauczyciel??? DZWIWNE!!!A może sie oni w sobie zakochali a miłosc jak sie mówi jest slepa,wiek nie gra roli,a w tym przypadku akurat on musial byc nauczycielem i wyszła z tego afera.Bo czyż nie jest teraz duzo takich zwiazków ze dziewczyna ma 15,16 a chłopak 19 ,20 badz 25 to tez kazdy powinien isc siedziec za molestowanie albo gwałt na nieletniej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Przeciez takie związki są teraz na porządku dziennym to każdy powinien isc siedzieć

#44 ~nina~

~nina~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2012 - 19:18

tak tak ich wina może .. zakochali się w sobie to ich interes wiem fajna plotka i wgl . zajmijcie się swoimi sprawami . chcieli to zrobili . ich sprawa . nie wpie*dalajcie się .!

chcieli i zrobili,hahaha,dobre!!!tylko troszkę teraz maja kłopociki!!!!!!a najbardziej pan nauczyciel haha

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2012 - 19:26

Nie ma co dyskutować, wykastrować chorego wieprza na żywca i zesłać do kamieniołomów!

Najpierw pomyśl człowieku co mowisz nie znasz całej sytuacji ja niestety znam bo znam i tego nauczyciela i tą dziewczyne i z tego co wiem to ona sie w nim zakochala i go ,,podrywała" a kiedy wszystko wyszlo na jaw probowala popelnic samobójstwo i robic z siebie ofiare ...

#46 ~ktosiek~

~ktosiek~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2012 - 19:29

no dobra nie twoja sprawa zajmujcie się sobą . a nie ocenianiem innych ludzi . myslicie że im miło jest . ta dziewczyna ma już tak zrytą psyche że masakra . ! i dajcie sobie spokój bo każdy zna jakąś inną plotkę . i więcej zmyślacie niż prawdę mówicie . ! żenada .

#47 ~xp~

~xp~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2012 - 19:31

Najpierw pomyśl człowieku co mowisz nie znasz całej sytuacji ja niestety znam bo znam i tego nauczyciela i tą dziewczyne i z tego co wiem to ona sie w nim zakochala i go ,,podrywała" a kiedy wszystko wyszlo na jaw probowala popelnic samobójstwo i robic z siebie ofiare
ALe ja tez tak słyszłam ze teraz leży jeszcze w szpitalu

#48 ~mega~

~mega~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2012 - 20:10

Zajmijcie się swoimi sprawami, czego wy chcecie wypisując tu, linczu, nikomu już nie pomożecie. Chłopak chyba sie zapomniał teraz odpokutuje, ale jemu wystarczy że sąd nim się zajmie a ją zle rodzice wychowali

#49 ~qwerty~

~qwerty~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2012 - 20:29

Zajmijcie się swoimi sprawami, czego wy chcecie wypisując tu, linczu, nikomu już nie pomożecie. Chłopak chyba sie zapomniał teraz odpokutuje, ale jemu wystarczy że sąd nim się zajmie a ją zle rodzice wychowali

Zapomniał sie?? Nauczyciel?? O zapomnieniu moge mówic, gdy posole sobie herbate!!

#50 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2012 - 20:56

w Goleniowie umorzyli postępowanie w sprawie uwiedzenia małoletniego to i w Maszewie zapewne umorzą. śmieszna ta prokuratura w Goleniowie. I śmieszni ludzie że "nie chcą widzieć" takich sytuacji a później wychodzi na jaw.

#51 ~ania~

~ania~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2012 - 20:57

to idz z nia do ginekologa albo wsadz jej kondony do plecaka bo dziewczynki w takim wieku wlasnie o tym juz mysla,swiat sie zmienia wszystko sie posunelo do przodu wiec nie dziwi mnie juz nic,teraz 12 latki rodza i to jest normalne dla nich wiec nie obwiniac jego

#52 ~k~

~k~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2012 - 20:59

ta gowniara sie w nim zakochala ale niestety bez wzajemnosci i z tego takie cyrki

#53 ~Mlody~

~Mlody~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2012 - 21:15

Art. 200. § 1. Kto obcuje płciowo z małoletnim poniżej lat 15 lub dopuszcza się wobec takiej osoby innej czynności seksualnej lub doprowadza ją do poddania się takim czynnościom albo do ich wykonania,
podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12.I teraz pan nauczyciel spędzi obligatoryjnie 3m-c , w ZK;):):)

#54 ~wiking~

~wiking~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2012 - 21:54

Najpierw pomyśl człowieku co mowisz nie znasz całej sytuacji ja niestety znam bo znam i tego nauczyciela i tą dziewczyne i z tego co wiem to ona sie w nim zakochala i go ,,podrywała" a kiedy wszystko wyszlo na jaw probowala popelnic samobójstwo i robic z siebie ofiare ...

To chyba ty nie rozumiesz istoty sprawy. Prawo dorastającej gówniary, że zakochała się w młodym facecie, ale on jest NAUCZYCIELEM! Rodzice nie po to wysyłają dzieci do szkoły, żeby magister z przypadku flirtował z nastolatkami. Obowiązuje go etyka zawodowa. Jeżeli nie potrafi powstrzymać swoich chuci niech zmieni zawód!

#55 ~stachu~

~stachu~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2012 - 22:02

Dajcie spokój.Lepszych tekstów od "to jeszcze dziecko" czy "pedofil" nie macie ? Żałosne.
Chyba oczywiste,że nauczyciel nie może pchać się do 15-latki,ale tez ona nie powinna mu dawać najmniejszej szansy na jakikolwiek kontakt z nią poza szkołą...To trwało rok,a teraz sprawa wychodzi na światło dzienne.Skoro tak to męczyło te "dziecko" to czemu od razu temu nie zapobiegła ? Teraz ma zrytą psyche,zniszczone życie? Ta jasne chyba wstyd,że mają problemy przez taką przygode,a ludzie w kółko nawijają tylko o tym.

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2012 - 23:00

ludzie spojrzcie na ulice , bo jak by mogly wczesniej to nie jedna osmiolatka by z brzuchem ganiala. Nie raz widzialam jak z gimnazjum i to jeszcze nie wyrosniete gowna sie calowali na przystanku autobusowym,a co robia jak nikt ich nie widzi,az strach pomyslec!!!

#57 ~wiking~

~wiking~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2012 - 07:22

ludzie spojrzcie na ulice , bo jak by mogly wczesniej to nie jedna osmiolatka by z brzuchem ganiala. Nie raz widzialam jak z gimnazjum i to jeszcze nie wyrosniete gowna sie calowali na przystanku autobusowym,a co robia jak nikt ich nie widzi,az strach pomyslec!!!

A czyja to wina? Tych dzieciaków? Czy ich pos*anych rodziców, którzy nigdy nie mają dla nich czasu!

#58 ~argon~

~argon~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2012 - 07:42

To chyba ty nie rozumiesz istoty sprawy. Prawo dorastającej gówniary, że zakochała się w młodym facecie, ale on jest NAUCZYCIELEM! Rodzice nie po to wysyłają dzieci do szkoły, żeby magister z przypadku flirtował z nastolatkami. Obowiązuje go etyka zawodowa. Jeżeli nie potrafi powstrzymać swoich chuci niech zmieni zawód!

popieram!!!!!!!!

#59 ~leo~

~leo~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2012 - 09:18

Gdyby nosił sutannę po prostu by go przenieśli do innej parafii

#60 ~Dawna uczennica gimnazjum~

~Dawna uczennica gimnazjum~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2012 - 09:42

Zgadzam się z tym.

Dodaj odpowiedź