Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

75 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~oki~

~oki~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2012 - 10:05

suka nie da , pies nie weźmie ....

#62 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2012 - 11:15

proszę was dajcie sobie spokój ze zbędnymi komentarzami jeżeli nie znacie sprawy . tak naprawdę nikt nie wie co się między nimi wydarzyło i jak to było -.- takie komentarze nic nie pomogą ale jeszcze bardziej ją dobiją ...
dziewczyna zrobiła co chciała..
sama jestem w jej wieku i też uczęszczam do tego gimnazjum znam nauczyciela i wiem jaki był i jest .
moim zdaniem trzeba wiedzieć co się w tym wieku robi a nie szukać przygód u mężczyzny , który ma 31 lat w dodatku jest nauczycielem i ma dziecko a drugie w drodze no proszę was takie zachowanie jest żałosne .
gdyby to trwało od kilku tygodni - miesiąca to jeszcze okey wszyscy by mogli myśleć , że on to wykorzystał , że jest w tak młodym wieku i jest naiwna .
ale to trwa już od prawie roku wieć przepraszam bardzo tak jak chciała tak ma .. trzeba było się nie pakować tam gdzie nie trzeba .-.-
i niech nikt z niej też nie robi niewinnej i ofiary ... bo sama tego chciała .
on zniszczył życie jej i sobie a ona mu w tym pomogła ...
tyle na ten temat .

#63 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2012 - 12:29

drugie dziecko już mu się urodziło jakiś czas temu xd
i ludzie kto w ogóle wymyślił, że to od roku trwa ?
ktoś cos palnął i tyle. A ona nie robi z siebie ofiary.
i on na pewno do niczego jej nie zmuszał. Obydoje wiedzieli co robią tylko nie liczyli się z konsekwencjami.
a takie wymyslanie i ocenianie sytuacji jak się jej nie zna jest tutaj zbędne

#64 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2012 - 14:14

drugie dziecko już mu się urodziło jakiś czas temu xd
i ludzie kto w ogóle wymyślił, że to od roku trwa ?
ktoś cos palnął i tyle. A ona nie robi z siebie ofiary.
i on na pewno do niczego jej nie zmuszał. Obydoje wiedzieli co robią tylko nie liczyli się z konsekwencjami.
a takie wymyslanie i ocenianie sytuacji jak się jej nie zna jest tutaj zbędne

nie liczyli się z konsekwencjami ? najpierw się myśli potem się robi ... zastanów się on ma lat 31 a ona 15 .. to jest zwykłe przestępstwo .
zgodze sie się z tym , że na pewno nie zmuszał robiła to z własnej woli bo tak ta sprawa już dawno ujrzała by światło dzienne ..
a czy od roku nie wiem .. ale kilka miesięcy na pewno .

#65 ~kk~

~kk~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2012 - 17:04

lubił młodsze?dziecko to jeszcze jest!!!!!!!!!i dobrze ,że tym razem nie uszło mu płazem.Moja córka za rok idzie tam do gimnazjum,nawet nie chce myśleć ,że mogło ja to spotkać.Boże broń nasze dzieci od takich "nauczycieli"!

On nie jest złym nauczycielem. Dlaczego ta dziewczyna nie chce sie przyznać ze ona sie z nim dobrowolnie spotykała.? boi się o siebie , i tylko tyle. a każdy wie ze ona nie jest taka święta. Szkoda mi tego nauczyciela, że ludzie nie znający go , nazywają go pedofilem itp. Ludzie , opanujcie się. wiadomo , że nie powinien tego zrobić z taką dziewczyną , ale teraz nikt nie dopilnuje tych nastolatek. One same sie pakują dorosłym facetom do łóżek.

#66 ~thasis~

~thasis~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2012 - 17:40

On nie jest złym nauczycielem. Dlaczego ta dziewczyna nie chce sie przyznać ze ona sie z nim dobrowolnie spotykała.? boi się o siebie , i tylko tyle. a każdy wie ze ona nie jest taka święta. Szkoda mi tego nauczyciela, że ludzie nie znający go , nazywają go pedofilem itp. Ludzie , opanujcie się. wiadomo , że nie powinien tego zrobić z taką dziewczyną , ale teraz nikt nie dopilnuje tych nastolatek. One same sie pakują dorosłym facetom do łóżek.

nikt tu nie mówi,że jest złym nauczycielem.Dorosły facet nie powinien nawet spojrzeć na taka małolatę a już iść z nią do łóżka....chociaz ona nie wiem jak bardzo by chciała ....gonić gówniarę...

#67 ~znajoma~

~znajoma~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2012 - 22:04

nie jestesmy tu od tego zeby kogo kolwiek obwiniac ,to jest tragedia jakiej nie da sie opisac slowami dziewczyna ma zmarnowane zycie i opinie a facet pewnie pluje sobie w brode i nie moze wybaczyc co narobil ,nie uwierze ze bral ja na sile a jesli od tego sa rodzice ktorym mozna zaufac i powiedziec co sie dzieje uwazam ze oni tu ponosza najwieksza wine w wychowaniu i opieka nad dzieckiem hmmm ??ale kasa robi swoje tipsy doczepiane wlosy a gdzie szacuek do dziecinstwa ,gdzie kontrola nad dzieckiem ?w glowie sie nie miesci ale tak naprawde zadajmy sobie pytanie czy 15 letnie dziecko z tipsami i doczepianymi warkoczykami makijazem na twarzy to dziecko ? :blink:
facet poniesie na bank konsekfencje swojego czynu sa winni oboje ,najgorzej szkoda mi zony jego boze nie wyobrazam sobie kobieta ciezarna dowiaduje sie ze ma meza( pedofila ??)
szkoda mi dziewczyny uwazam ze rodzice rozegrali to zle ja chronila bym dziecko przed mediami i szkola jak ona potem wroci do szkoly nie mam pojecia zawsze bedzie widziana w oczach innych jako (puszczalska ?)
powinno byc objete to tajemnica szczegolnie dla dziecka w takim wieku !!!! :huh: :(

#68 zdziwiony

zdziwiony

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 7246 postów

Napisano 04 kwiecień 2012 - 22:28

Zapytam z ciekawości: - czy nauczyciele, psycholodzy szkolni, dyrektorzy są przygotowani, aby radzić sobie z takimi przypadkami? Aby nie robić afery i do niej nie dopuścić? Nie skrzywdzić ale i nie pozwolić kogokolwiek skrzywdzić? Zwykle "wieczna miłość" nastolatek jest jak katar - trwa 7 dni, dwa tygodnie to już fenomen. Jeżeli obiektem jest aktor czy gwiazdor muzyki, nikt nie robi problemu. Jeżeli obiektem jest nauczyciel, zwykle i ta miłość przechodzi bez złych skutków. Bo bywa, że pannica nagle zaczyna się porządnie uczyć, by zaimponować swej "miłości". Ale zdarza się inna miłość. Czy nauczyciel, widząc co się dzieje, ma jakiekolwiek sposoby rozwiązania problemu? Jak i kogo poprosić o pomoc? Tak, aby dziewczyna wyleczyła się z niewczesnego uczucia, bez szkody, zachowała miłe wspomnienia? Uszanować jej intymność ale i ochronić siebie? Szkoła nie potrafi uporać się z patologiami jak przemoc czy narkotyki. Wygląda, że z miłością także.
Inna sprawa, że nauczyciel nigdy, pod żadnym pozorem nie powinien przekraczać bariery uczeń - nauczyciel. Co powinien zatem zrobić, by tej bariery nie przekroczyła uczennica? W podatku - ona bardzo chce ją przekroczyć. Oraz kilka innych - przy okazji.

#69 ~dyrygent~

~dyrygent~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2012 - 10:34

Co z tego ze miala 15 lat ale miala juz okres i cycki jak 25-ka !
Hormony byly napiete jak struny od skrzypiec.
No to i pogral na tych strunach !!

#70 ~ktoś tam~

~ktoś tam~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2012 - 17:02

Co z tego ze miala 15 lat ale miala juz okres i cycki jak 25-ka !
Hormony byly napiete jak struny od skrzypiec.
No to i pogral na tych strunach !!

a nie powinien!!!!!

#71 ~soap~

~soap~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2012 - 19:04

... zadajmy sobie pytanie czy 15 letnie dziecko z tipsami i doczepianymi warkoczykami makijazem na twarzy to dziecko ?
no niestety dziecko,wygląd nie ma tu nic do rzeczy!

#72 ~ktos~

~ktos~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2012 - 20:12

Dokładnie! I bardzo możliwe że nie została tknięta tylko puściła bajeczkę bo mają w domu ciężką sytuacje finansową!!

#73 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2012 - 22:21

... zadajmy sobie pytanie czy 15 letnie dziecko z tipsami i doczepianymi warkoczykami makijazem na twarzy to dziecko ?
no niestety dziecko,wygląd nie ma tu nic do rzeczy!

wyglad ma duzo do rzeczy uwazam!! i to przestroga dla rodzicow zadbajcie o to by wasze dzieci zachowaly jak najdluzej swoja dziecinnosc tym bardziej w szkole !!!na wszystko przychodzi czas i pora ,
napewno nie jest to powod do romansu ale ludzie ocknijmy sie prosze !!!14 lat to nie wiek na tipsy warkoczyki romansowanie pytam jeszcze raz gdzie sa rodzice jaki wzor do nasladowania ?????????????
winie w tej sytuacji rodzicow nie wyobrazam sobie rok czasu trwajacego romansu miedzy corka i nauczycielem i nie zauwazenie niczego !!!!!!! :o

#74 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2012 - 22:24

prawda jest taka ze kasy to im nie brakuje dla wszystkich tu komentujacych
bardzo dobrze ustawieni ludzie !!!taka jest prawda !!

#75 ~Xxxx~

~Xxxx~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2012 - 18:59

Sluchajcie. Znam ta dziewczynę i faceta i wiem ze powiedziała cała prawdę na ten temat żeby bronić w jakimś sensie jego a nie siebie. Zrzucila cała winę na siebie choć teraz to nawet to nie pomoże bo patrząc na ta sprawę okiem sądowym to jego wina nic na to nikt nie poradzi

#76 ~kkkkk~

~kkkkk~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2012 - 01:09

Słuchajcie też ją znam i jakoś nie wierze że to ona jego poderwała!! On też jest spoko ale nie wiem dlaczego to zrobił szkoda mi jej i jego ,,Życie''

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych