Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Nauka jezyka

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~paulkk~

~paulkk~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2019 - 10:54

Witam, a może bardziej – hello! ;) Szukam dobrej szkoły/biura podróży, albo innej firmy która organizuje obozy językowe w USA. Ktoś kojarzy takie sprawdzone, godne zaufania firmy z doświadczeniem? Chciałabym w przyszłe wakacje opłacić tego typu wyjazd synowi (skończy 17 lat). Wiadomo że nic tak nie szlifuje języka obcego jak kontakt z żywą mową, innymi ludźmi itp. a dziś bez angielskiego jak bez jednego oka....takie czasy.

#2 zdziwiony

zdziwiony

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 7164 postów

Napisano 28 marzec 2019 - 17:01

Witam, a może bardziej – hello! ;) Szukam dobrej szkoły/biura podróży, albo innej firmy która organizuje obozy językowe w USA. Ktoś kojarzy takie sprawdzone, godne zaufania firmy z doświadczeniem? Chciałabym w przyszłe wakacje opłacić tego typu wyjazd synowi (skończy 17 lat). Wiadomo że nic tak nie szlifuje języka obcego jak kontakt z żywą mową, innymi ludźmi itp. a dziś bez angielskiego jak bez jednego oka....takie czasy.

Jeszcze nie znalazłeś/aś? 

اتمنى لك التوفيق

#3 ~martt~

~martt~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2019 - 12:00

Witam serdecznie. Ogólnie jestem zdania że wysyłanie dzieci na obozy językowe jest świetnym rozwiązaniem. Raz że dziecko ma ekstra warunki do nauki języka jeśli jest za granicą, a dwa, że rodzice zyskują „wolną chatę” ;> Ja mam dobre doświadczenia z biurem ATJ Lingwista co do organizacji wyjazdu, wszystko zostało zrobione zgodnie z umową i tym co ustaliliśmy jeszcze w Polsce.

#4 zdziwiony

zdziwiony

Swojak

• PipPipPipPip
  • 7164 postów

Napisano 29 marzec 2019 - 14:32

Witam serdecznie. Ogólnie jestem zdania że wysyłanie dzieci na obozy językowe jest świetnym rozwiązaniem. Raz że dziecko ma ekstra warunki do nauki języka jeśli jest za granicą, a dwa, że rodzice zyskują „wolną chatę” ;> Ja mam dobre doświadczenia z biuremco do organizacji wyjazdu, wszystko zostało zrobione zgodnie z umową i tym co ustaliliśmy jeszcze w Polsce.

I wyjaśniło się. Jeden forumowicz - pod jednym nickiem - rzuca problem a inny - niby pod innym nickiem - daje odpowiedź. Że to jedna i ta sama osoba, to już drobiazg. Nawet łosiowi nicka nie chciało się zmienić.

#5 anik11

anik11

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 29 marzec 2019 - 19:12

Prawda, dzisiaj angielski jest tak ważny jak nasz ojczysty. Szczególnie dla dzieci.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2019 - 20:03

Prawda, dzisiaj angielski jest tak ważny jak nasz ojczysty. Szczególnie dla dzieci.

Cóż za odkrywczy wpis.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych