Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »


1 odpowiedź w tym temacie

#1 ~A.H.~

~A.H.~
  • Goście

Napisano 13 luty 2019 - 08:21

"Zyd ztdowi oka nie wtkole"#2 zdziwiony

zdziwiony

    Swojak

  • Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 7192 postów

Napisano 13 luty 2019 - 10:38

Pan Ziobro mógłby sobie darować tę wzniosłą retorykę. Od lat wiadomo, że każdy wniosek o ekstradycję Stefana Michnika będzie odrzucony. Jest to któryś z kolei wniosek a zmienia się tylko to, że Michnik coraz starszy, co dla Szwedów stanowi dodatkowy argument o odrzuceniu.

Pan minister Ziobro, skoro jest taki pryncypialny to może zdradzi, dlaczego ponownie nie występuje o ekstradycję Edwarda Mazura? Miał ponoć "niezbite" dowody o udziale Mazura w zamordowaniu Papały. Zatem - co się zmieniło?

Co do zbrodni sądowych - może pan minister przyjrzy się własnemu podwórku, sobie podległemu resortowi i spróbuje dowiedzieć się, ilu skazanych siedzi w więzieniach w skutek - powiedzmy - "pomyłek". Sędzia, który dołożył wyroku Komendzie sam się przyznał, że uległ presji mediów. Takich wyroków wydano więcej. Czym zatem jak nie zbrodnią sądową są wyroki, jeżeli sąd skazuje niewinnego człowieka na wiele lat więzienia tylko dlatego, że kogoś skazać trzeba, bo tłuszcza wyje i żąda krwi? A sąd manipuluje dowodami, zeznaniami, byleby uzasadnić wyrok? O tych sprawach pan minister świetnie wie, bo przecież skazani piszą do niego, piszą rodziny, alarmują media.

O osadzonych w ośrodku w Gostyminie od lat pisze prasa, interweniuje RPO. Cisza.

Pan minister dumnie występuje o ekstradycję stalinowskiego prokuratora świetnie wiedząc, czym się to skończy.

Czy pan minister Ziobro wystąpił do władz Ukrainy o ekstradycję któregoś z jeszcze żyjących katów Polaków na Wołyniu? Albo chociaż o śledztwo?


Użytkownik zdziwiony edytował ten post 13 luty 2019 - 10:39
Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych