Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

57 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~.R.I.P.~

~.R.I.P.~
  • Goście

Napisano 25 luty 2014 - 18:27

Spadaj palancie.

Psina ty się chwalisz czy się żalisz swoją indolencją ,bo w żaden sposób nie byłeś i nie będziesz mnie wstanie wzruszyć .Tak nazwałeś siebie palantem ma to jakiś obraz z twoją orientacją bo z taką odwagą i determinacją chronisz broniąc Hycla ?

#42 ~Szczecinianin~

~Szczecinianin~
  • Goście

Napisano 25 luty 2014 - 19:29

a gdzie ta smieszna karetka dla zwierząt?? 

Karetka działa na terenie Szczecina. W Goleniowie ktoś bierze kasę od gminy za opiekę nad zwierzętami i leci w kulki (kolejny raz).

#43 ~marek~

~marek~
  • Goście

Napisano 25 luty 2014 - 20:29

Podane w artykule fakty nie są prawdziwe. Szkoda, że nie zweryfikowano ich z drugą stroną . TOZ zaoferował pomoc ale Pan Michał wybrał inna drogę ( jak zwykle zresztą) . Gazeta zamiszczając niesprawdzone informacje wykazała się brakiem odpowiedzialności i  dbalości o prawdę , wykazała brak szcunku dla czytelników.Powszechną się staje pogoń za tanią sensacją bez weryfikowania podawanych informacji. Wszak prawda się nie liczy tylko news. 

Prezes TOZ Goleniów Agata Kiziuk

Internet w godzinach pracy. super

#44 ~Kubson~

~Kubson~
  • Goście

Napisano 25 luty 2014 - 21:47

Kurczę, jak taki mądry to dlaczego nie weźmie psa na przysłowiową pakę i sam zabierze go do lecznicy. Kocham zwierzaki a psy zwłaszcza, ale bez przesady! Może jeszcze zaczniemy wysyłać służby po pizzę czy pół litra do monopolowego. 

#45 ~1234~

~1234~
  • Goście

Napisano 25 luty 2014 - 21:52

Jak ktoś jest takim miłośnikiem zwierząt to niech o nie dba. Ja żadnym miłośnikiem nie jestem, nie lubię kundli, więc dlaczego mam się zrzucać na opiekę nad nimi? Niech się opiekują ci, co chcą. Szczerze mówiąc mam gdzieś czy kundel wyzdrowieje czy nie, jak dla mnie mógłby go ktoś przygarnąć albo dobić - nie moja sprawa.

To tylko ZWIERZĘ. Zwierzęta służą człowiekowi przede wszystkim do jedzenia, rzadziej jako pomoc. Na pewno nie wolno stawiać znaku równości zwierze = człowiek. Jeżeli byłaby to prawda, to zwierzęta same by sobie organizowały karetki i szpitale i same by się leczyły. Tacy wielcy miłośnicy zwierząt, a ciekawe ile kundli wyleczyliście za swoje pieniądze i utrzymujecie? 

#46 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 25 luty 2014 - 22:01

Jak ktoś jest takim miłośnikiem zwierząt to niech o nie dba. Ja żadnym miłośnikiem nie jestem, nie lubię kundli, więc dlaczego mam się zrzucać na opiekę nad nimi? Niech się opiekują ci, co chcą. Szczerze mówiąc mam gdzieś czy kundel wyzdrowieje czy nie, jak dla mnie mógłby go ktoś przygarnąć albo dobić - nie moja sprawa.

To tylko ZWIERZĘ. Zwierzęta służą człowiekowi przede wszystkim do jedzenia, rzadziej jako pomoc. Na pewno nie wolno stawiać znaku równości zwierze = człowiek. Jeżeli byłaby to prawda, to zwierzęta same by sobie organizowały karetki i szpitale i same by się leczyły. Tacy wielcy miłośnicy zwierząt, a ciekawe ile kundli wyleczyliście za swoje pieniądze i utrzymujecie? 

Żal, że taki kundel jak ty, stąpa po tej ziemi.

#47 ~anka~

~anka~
  • Goście

Napisano 25 luty 2014 - 22:31

Gdy zostanie śmiertelnie potrącony człowiek, a kierowca ucieknie, gdy zostanie zabity człowiek, to wówczas oraganizuje się jakieś marsze. Gdy zostanie potrącony i porzucony pies, to się to komentuje i najchętniej zlinczowałoby się tego kogoś kto to zrobił, ale jak trzeba naprawdę pomóc to nie ma nikogo. A kto zabija ludzi i zwierzęta? Także ludzie. Bardzo często są wśród nich ci sami, którzy tak chętnie opluwają innych, biegają po tych marszach. Może niech każdy zacznie od siebie. Zero picia i ćpania. Zero jazdy po pijanemu. Zero porzuconych, pobitych, potrąconych zwierząt. Nie tak dawno w lubelskim kierowca potrącił psa i uciekł. Kto udzielił pomocy temu psu? NIKT. Tu na szczęście znalazł się KTOŚ, kto pomógł, ale ilu innych odmówiło? I co z tego, że niedziela? W niedzielę zabronione jest pomaganie ludziom, czy zwierzętom? A może byłaby to pomoc za mało medialna?

#48 ~pld~

~pld~
  • Goście

Napisano 25 luty 2014 - 23:07

fajnie ,ze nie kazdemu jest los zwierzat obojetny .bardzo przykre jest, ze instytucje panstwowe maja to gdzies a pierwsi sa po nasze pieniadze. brawo dla tego pan tak trzymac. moze jaks nagroda? ja jestem za. prokuratura nasza mogla by sprawdzic czemu nikt nie udzieli pomocy ale tez maja to gdzies. niestety taki pier dolony kraj

#49 ~pld~

~pld~
  • Goście

Napisano 25 luty 2014 - 23:12

Internet w godzinach pracy. super

guzik prawda kuzik

#50 ~Jozin z bazin~

~Jozin z bazin~
  • Goście

Napisano 25 luty 2014 - 23:13

Jesli to jest husky, to chyba po operacji plastycznej...

#51 ~adam~

~adam~
  • Goście

Napisano 25 luty 2014 - 23:19

Żal, że taki kundel jak ty, stąpa po tej ziemi.

Szkoda powietrza dla takich jak ty ludzki kundlu

#52 ~issa~

~issa~
  • Goście

Napisano 25 luty 2014 - 23:44

Towarzystwo Opieki nad zwierzętami, nad czym właściwie sprawuje opiekę? I jak osoba bez serca i współczucia dla zwierząt mogła znależć pracę w takiej instytucji? Moim zdaniem, już nie powinna tam pracować!

Los zwierząt  leży w rękach człowieka, a więc to człowiek ponosi odpowiedzialnosc za to, co sieędzieje ze zwierzętami.

To, jak człowiek traktuje zwierzęta, właściwie odzwierciedla stopień człowieczeństwa. Jaki jest stopień człowieczeństwa osoby, która pobiera pieniądze za "pracę" (podobno) w urzędzie powołanym do opieki nad zwierzętami?

#53 ~Marzena~

~Marzena~
  • Goście

Napisano 26 luty 2014 - 09:52

Pani Agata z TOZu mówiła , że nie należy do osób, które oczerniają publicznie, ponieważ dla niej szkoda na to czasu najważniejsze są zwierzęta. Bardzo mi przykro, poniewaz tymi kilkoma wpisami pokazała Pani, że wszyscy są tacy sami.Nikt nie wymienił Pani z imienia i nazwiska natomias Pani od razu wiedziała, że złem jest Pan Kudawski i Rudnicki. Zaprasza Pani do sprzątania psich odchodów, żeby zobaczyć na czym polega Pani praca w 8 godzinnym trybie pracy.

W takim razie ja zapraszam na posesję Pana Kudawskiego o 5 rano do nakarmienia i napojenia ponad 200 zwierzat, wyczyszczenia klatek, zbadania, podania lekarstw w między czasie odebrania zgłoszeń i jazdę po bezbronne i ranne zwierzęta. To są tylko dwie osoby pracujące 24/h zawsze uśmiechnięte i szczęśliwe, że pomagają. Niestety bez wolnych weekendów lub świąt, ale szczęśliwych !

Cała Ja :-)

#54 ~.R.I.P.~

~.R.I.P.~
  • Goście

Napisano 26 luty 2014 - 18:35

Kto zanadto swojemu rozumowi dowierza wpada w błędy i pomyłki ( 1234 ) jako dziecko nikomu nie potrzebne i przez wszystkich odrzucony i niczego nie nauczony a może oderwany od pługa i brony byłeś niczyj .Błąd uczynił zwierzę człowiekiem. Czyżby prawda miała zrobić z człowieka zwierzę?

#55 ~taka prawda~

~taka prawda~
  • Goście

Napisano 26 luty 2014 - 20:28

Wy imbecyle, po co się wypowiadacie skoro nie wiecie jak było.

Toz Goleniów działa społecznie, nikt im nie płaci za nic. To wolontariat. Każdy ma prawo robic co chce.

#56 ~KAKDIEWAND~

~KAKDIEWAND~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2014 - 13:21

ZEZREC GO A KROWE W SPOKOJU ZOSTAWIC

#57 ~jj~

~jj~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2014 - 19:26

tej kobiecie tez nikt nie pomoze jak bedzie potrzebana jej pomoc-what goes around comes around

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: mieszkaniec

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych